Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška-jautri-raustanti-kapiliarinė oda

QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 16:34)
Laikykis  console.gif Ir bėk pas dermatologą. Ne kosmetologą, o dermatologą.
O jei jau kosmetologas, tai su aparatūra. Tarkim, žinau, kad Bioteb daro stebuklus. asgroziocentras.lt ir dar kažkur vienas aparatas yra.
Tiesa, dar - jei man būtų visiškai jau š, aš eičiau pas Grigonytę (Babajan).



As buvau pas babajan vyra karapata...dvigubas ššššš
Atsakyti
pasimaskuociau ir as, jei viskas butu nusistoveje, bet mane varo is proto tai, jog viskas blogeja ir taip sparciai, kad verkt norisi. Itariu, mano ateitis tokia, kad ta demele visa skruosta apims... jau pastebiu ir kitoje puseje...
Jetus, zinotumet mano vidine busena... nors jei susiduriat, gal zinot. Nei dienos near, kad nepagalvociau, nenuziureciau kiekvienos moters veido ir mintyse neuzpavydeciau.
Pasidomesiu proceduromis. Vasara mano suplanuota, galvojau rudeni mastyti kazka, kreiptis, bet kaip sulaukt. Buvau pas dermatologa, nieko man nepasake, apart to, kad matosi labia smulkus kapiliarai ir jei noriu, galiu galvoti apie salinima. O kaip pasirinkt procedura, jei forume nei vieno gero atsiliepimo nerandu, visoms arba nepadeda, arba veida subjauroja...
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2014 06 25, 15:39)
As buvau pas babajan vyra karapata...dvigubas ššššš



Tikrai???? O kas blogai ten?
Atsakyti
Meskute_as, o kokia beadle pas jus?
Atsakyti
Va, mano minėtam salone jie gydo tokius dalykus su Bioteb aparatu + va šituo kremu-bomba (kur sakiau, kad nuo kojų venos net dingsta) http://www.dermacare...-recover-K-50ml .
Pas juos puslapy yra info apie tai.

Dar man padėjo pulsinė šviena, aišku tai laikina, bet užtai iškarto, ir be skausmo, ne taip kaip su lazeriu, kur rezultatas tas pats, bet dar cypi skausmuose..

Užsidėk juodos stiprios arbatos kompresą. Staigiai nuramins. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 15:47)
Va, mano minėtam salone jie gydo tokius dalykus su Bioteb aparatu + va šituo kremu-bomba (kur sakiau, kad nuo kojų venos net dingsta) http://www.dermacare...-recover-K-50ml .
Pas juos puslapy yra info apie tai.

Dar man padėjo pulsinė šviena, aišku tai laikina, bet užtai iškarto, ir be skausmo, ne taip kaip su lazeriu, kur rezultatas tas pats, bet dar cypi skausmuose..

Užsidėk juodos stiprios arbatos kompresą. Staigiai nuramins. wink.gif

aciu. Buvot minejusi, kur galima isigyti to kremo. Galit priminti, lyg puslapi kazkoki imetusi buvote 4u.gif gal pabandyti...
na mano oda nurimusi dabar, bet ta demele nenyksta ir nebeisnyks, ji nuolat raudona, daugiau ar maziau.... esu jau bandzisui juodaja arbata, nezinau, man efekto near. Ir avene kremas jokiu rezultatu neduoda, nei tam kartui, nei apskritai smile.gif
Atsakyti
Puslapio jokio kaip ir nėr, per gooogle gal ir galima rasti, kur nusipirkt, bet kad jie visi Olandijoj. Galima per AS saloną gaut, jie turi. O šiaip jais neprekiaujama. Kadaise kadaise esu mačius Amazone (berods). O šiaip sunkiai pasiekiamas, nes skirtas profams, procedūroms.

Čia gali būti sisiję su autoimunnėm ligom. Kaip organizmas kažką savo atmeta,ir va tokiu būdu protestuoja sad.gif Bet aparatūra turi padėt. Bent jau laikinai.
Papildyta:
https://www.facebook...4...e=1
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 16:01)
Puslapio jokio kaip ir nėr, per gooogle gal ir galima rasti, kur nusipirkt, bet kad jie visi Olandijoj. Galima per AS saloną gaut, jie turi. O šiaip jais neprekiaujama. Kadaise kadaise esu mačius Amazone (berods). O šiaip sunkiai pasiekiamas, nes skirtas profams, procedūroms.

Čia gali būti sisiję su autoimunnėm ligom. Kaip organizmas kažką savo atmeta,ir va tokiu būdu protestuoja sad.gif  Bet aparatūra turi padėt. Bent jau laikinai.

kaip baisiai skamba tas - laikinai. Visa gyvenima, kiek duoda, teks kankintis, brrr. Baisesnes ligos, deja, neisivaizduoju...
aciu uz patarimus, reikia nusisluostyt asaras ir judet pirmyn. Bandysiu skaityti apie proceduras dar karteli. Pas mane jie labai smulkus kapiliarai matosi, kaip taskiukai, kazin, ar tokius "ima" aparatai isvis
Atsakyti
Ima, ima wink.gif Jei jau vyno dėmės ima..
Aukščiau raudonas nosis, kolegos wink.gif
Atsakyti
o to kremo imanoma dar gauti? nieks nenoretu koopetuotis 100 ml? smile.gif
Atsakyti
Jo kartais būna salone, kartais ne, nes partijom užsako iš tiekėjų, jei ir nebus, siūlau paskambint ir užsakyti tiesiog. Kooperuotis - gera mintis, nes ir kiekis didelis, ir dar sakė, kad taupus.
Atsakyti
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 16:41)
Tikrai???? O kas blogai ten?




Buvau du kartus nosis zandai. Pas mane nekaista, bet ant zandu ir nosies kapiliarai. Man netik kad nepadejo, bet dar ir pablogejo situacija... gyde lazeriu ir impulsine sviesa...
Skausmas katorgiskas net verkiau...


Papildyta:
QUOTE(Eva-Eva @ 2014 06 25, 16:47)
Va, mano minėtam salone jie gydo tokius dalykus su Bioteb aparatu + va šituo kremu-bomba (kur sakiau, kad nuo kojų venos net dingsta) http://www.dermacare...-recover-K-50ml .
Pas juos puslapy yra info apie tai.

Dar man padėjo pulsinė šviena, aišku tai laikina, bet užtai iškarto, ir be skausmo, ne taip kaip su lazeriu, kur rezultatas tas pats, bet dar cypi skausmuose..

Užsidėk juodos stiprios arbatos kompresą. Staigiai nuramins. wink.gif



Pulsine sviesa naikina kapiliarus ar tik nuiima kaitima? Nes man nekaista.
Papildyta:
QUOTE(Šurum_burum @ 2014 06 25, 17:16)
o to kremo imanoma dar gauti? nieks nenoretu koopetuotis 100 ml? smile.gif



As paiimciau kartu.
Papildyta:
QUOTE(Šurum_burum @ 2014 06 25, 16:46)
Meskute_as, o kokia beadle pas jus?



Man kapiliarai ir paraudus nosis ir zandai lopinukai keli.
Atsakyti