Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

Tai va ir as turiu beda cry.gif pas mane labai storos slaunys ir na virs keliu tokios tarsi riebalu rinkes (bendras vaizdas tai tarsi jojiko kelnes ) cry.gif yra gal yra kokiu pratimuku kur man padetu ? Geriausia butu kad butu tokie kur namie galeciau atlikt nes i sporto klubus tai finansai neleidzia cry.gif


Aciu
Atsakyti
gal paprasciausiai pabandyk pasilaikyt dietos, nes buna, kad kitom moterim kaupiasi riebalai kazkurioj kuno vietoj ir kaip kris svoris lieknes slaunys ax.gif
o siaip tai daryk pritupimus, gal pades, tik turek kantrybes! smile.gif
Atsakyti
dietu tai as ir taip laikausi liemuo plonas uzpakalis irgi bet slaunys tai siaubas nu niekaip jos man netirpsta
o su pritupimais na darau as juos bet tik blauzdos storeja o slaunys anei kiek neploneja sad.gif o be to ir negaliu as daug pritupimu daryt nes silpni keliu sanariai tai darau tol kol nepradeda skaudet sanariu
nesenai sugalvojau kad reik atsigulus ant nugaros letai kelt kojas nu bet as cia tik savaite dar taip mankstinuos tai rezultatu nera dar bet vistiek noriu kad ir jus man patartumet kaip kovojat su storom slanytem


hmm g.gif o gal cia beviltiska man kazka daryt gal reiktu susitaikyt gal cia genai ? nes na mano mama ir mociute turejo tokia figura kaip ir as
nu bet as nooooriu cry.gif nusipirkt normalias kelnes kad butu per visur gerai ir per liemeni ir ant klubu a to dabar be sansu susirast sad.gif ka nors tinkamo
Atsakyti
nenoriu taves nuvilti, bet ko gero genai ir ka bedarytum, slaunytes vistiek bus storesnes mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar begioti nebandei? Arba sparciu zingsiu pasivaikscioti 30-45 min., nes vien dieta nelabai ka pasieksi.
As i darba vaikstau pesciomis (nuo namu iki darbo trys stoteles), aplinkiniai pastebejo jau po poros savaiciu, kad krenta svoris ir slaunys padailejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dena @ 2005 02 11, 17:38)
Ar begioti nebandei? Arba sparciu zingsiu pasivaikscioti 30-45 min., nes vien dieta nelabai ka pasieksi.
As i darba vaikstau pesciomis (nuo namu iki darbo trys stoteles), aplinkiniai pastebejo jau po poros savaiciu, kad krenta svoris ir slaunys padailejo  thumbup.gif


nu viska sita as zinau smile.gif ir darau bet noreciau ir konkreciu pratimu kad galeciau ant kilimo atsigult ir sportuot namie smile.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema, bet tai aisku genai. Nes kad ir kiek svorio numesciau, slaunys ir uzpakalis vis tiek didesni uz kitas kuno dalis. Siaip tai as labai nesiskusciau, kaip sakant, moteriska figura, bet kas blogiausia, kai yra nors kiek antsvorio, tai visas susikaupia butent ten. Aisku, jei numesciau bent pora kilogramu, butu daug graziau, nes dabar ir visokie celiulitai ryskus ir t.t. Gerai butu zinot tikrai veikmingu pratimu butent toms kuno dalims. Nes is tiesu, nuo ju sunkiausiai krenta svoris.
Atsakyti
NA MAMYTES, GALIU PARASYT PORA PRATIMELIU, BET JUK PILNI ZURNALAI TOKIU PATARIMU. REIKETU ATSIGULUS ANT NUGAROS KOJYTEMIS DARYT ZIRKLUTES, T.Y. KRYŽIUOTI TAIP GREITAI IR TAIP ILAGAI KIEK GALIMA. DAR PAVAZIUOTI DVIRACIU, GULINT. PO TO KELTI SEDIMĄJĄ NUO GRINDU ĮTEMPUS RAUMENIS, AUKSTYN ZEMYN.
ATSISTOJUS REIK PAKILOT KOJYTES. IŠTIESIAM KOJYTĘ IR KELIAM JA I ŠONĄ DAUG DAUG KARTŲ, PO TO SULENKTĄ KOJĄ KELIAM Į PRIEKĮ IR ATGAL. NEŽINAU, AR SUPRANTAMAI PARAŠIAU. DAR PADEDA BODY FLEX PRATIMĖLIAI.
SĖKMĖS IR KANTRYBĖS. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasakonte: 13 vasario 2005 - 20:19
QUOTE(Rasakonte @ 2005 02 13, 20:18)
NA MAMYTES, GALIU PARASYT PORA PRATIMELIU, BET JUK PILNI ZURNALAI TOKIU PATARIMU. REIKETU ATSIGULUS ANT NUGAROS KOJYTEMIS DARYT ZIRKLUTES, T.Y. KRYŽIUOTI TAIP GREITAI IR TAIP ILAGAI KIEK GALIMA. DAR PAVAZIUOTI DVIRACIU, GULINT. PO TO KELTI SEDIMĄJĄ NUO GRINDU ĮTEMPUS RAUMENIS, AUKSTYN ZEMYN.
ATSISTOJUS REIK PAKILOT KOJYTES. IŠTIESIAM KOJYTĘ IR KELIAM JA I ŠONĄ DAUG DAUG KARTŲ, PO TO SULENKTĄ KOJĄ  KELIAM Į PRIEKĮ IR ATGAL. NEŽINAU, AR SUPRANTAMAI PARAŠIAU. DAR PADEDA BODY FLEX PRATIMĖLIAI.
SĖKMĖS IR KANTRYBĖS.  biggrin.gif


aciu smile.gif vakar dariau zirklutes ir sedimaja kilojau tai siandien skauda raumenukus iskart jaucias kad pratimas turetu buti veiksmingas
Atsakyti
džiaugiuosi, jei bent kiek galėjau padėti. gražios šventės 4u.gif
Atsakyti
[quote=Rasakonte,2005 02 16, 09:43]
[quote=$kristina$,2005 02 15, 21:35]
[color=indigo][size=5][font=garamond]tai yra pilvo preso pratimai,kojoms jie neduos jokios naudos.
PRATIMAI ISBANDYTI, PADEDA
[/quote]

cia tikriausiai priklauso nuo kiekvieno zmogaus.. nes man asmeniskai... tie pratimai kojom aplamai nepadeda.... doh.gif

todel kai tik turesi minutele $kristina$.. .mes issiziojusios laukiam tavo pagalbos.. ir pratimuku slaunims.. ax.gif
Atsakyti
nu tai reikia nieti bent viena men i sporto kluba ir pasikonsultuoti, paziureti ka jie siulo ir tada jau ir namuose galesi bandyti kazkokiu pratimus daryti. Pas mane ir ne kas sad.gif su slaunim, bet jau va 4 men sporto klube ir zinok grazeju, bet as einu visur ir i aerobika ir i treniruoklius ax.gif , taip kad dabar viskas i gera puse smile.gif eina
Atsakyti