Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Sena tema

Nu ką, nespėjau, senoj temoj parodyt staltiesių,tai turiu garbės atidaryt naują temą smile.gif
Atsakyti
Tai va ikeliu i sita tema ta geidziama sijona

user posted image

o cia keletas megztu staltiesiu,is kuriu mano galva,gautusi neblogi sijonukai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
jo būtų tikrai gražūs
Atsakyti
Labai gražu nerti mocheriniai mezginiai. Tačiau plonų mmohcerinių siūlų negalima ardyti Reikia gerai žinoti mezgimo raštą ,kad nepridaryti klaidų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievos19 @ 2007 09 23, 11:04)
Labai gražu nerti mocheriniai mezginiai. Tačiau plonų mmohcerinių siūlų negalima ardyti Reikia gerai žinoti mezgimo raštą ,kad nepridaryti klaidų. blush2.gif


O kodel negalima? g.gif Esu ardziusi ir ne viena karta biggrin.gif
Atsakyti
pikolina norėčiau antros staltiesės schemos, mainais siunčiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Latina @ 2007 09 23, 11:16)
O kodel negalima? g.gif Esu ardziusi ir ne viena karta biggrin.gif

drinks_cheers.gif virbalais megstas tikrai ardosi, o va vašeliu tai schmoll.gif
Atsakyti
jei galima ir man ax.gif antros ir trečios blush2.gif
Atsakyti
Merginos blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif o aš visų tų staltiesių schemučių noriu ax.gif ax.gif ax.gif Išsirinkčiau pačią lengviausią,jei tokia būtų... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 09 23, 11:50)
pikolina norėčiau antros staltiesės schemos, mainais siunčiu 4u.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif virbalais megstas tikrai ardosi,  o va vašeliu tai schmoll.gif


mintyse turejau virbalus drinks_cheers.gif tik garsiai nepasakiau lotuliukas.gif

Pikolina, ir as laaabai noriu visu schemuciu biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko staltieses - ypac pirma ir antra. Nors idomiai ir ketvirta atrodo... g.gif Ai, viskas labai grazu 4u.gif Tikrai butu idomu pamatyt schemukes ir paziuret ar jos lengvai iveikiamos doh.gif
Atsakyti
Merginos,idedu nuoroda kur as visas sitas grozybes radau,cia schemu nedesiu,nes jei idesiu sumazintas tai nieko nesimatys.Ten paspauskit ant nuotraukos,atsidarys visas zurnalas.Jei reikia kam getbotu galiu padaryt smile.gif
megztos staltieses
megztos staltieses
Kazkada man labai patiko megzt serveteles.Tikrai nesunku,tik jei didesne,tai krenta nuo virbalu.Patogiau megzt virbalais su valu.Megzt nesunku,pagrindas- geros akys,uzmetimai ir sumegztos akys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 23 rugsėjo 2007 - 15:28
kas liecia ardyma, tai man parduotuveje sake, kad reikia susidrekinti rankas, taip lengviau ardosi, o ar teisybe, tai nezinau blush2.gif
Atsakyti