Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 09 25, 11:34)
<-- iš šitos pusės kišdama virbalą- sumegzkite akis į kairę

o kitas >-- iš tos- sumegzkite akis į dešinę


Sorry, bet kitaip paaiškinti nemoku  unsure.gif

Dėkui,supratau, sumegzt išeina, tik nežinojaukaip kuri vadinas, o kaip kitoj pusėj kai akys blogos?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 09 25, 11:39)
Dėkui,supratau,  sumegzt išeina, tik nežinojaukaip kuri vadinas, o kaip kitoj pusėj kai akys blogos?


Tiesiog siūlą reikia arba mezginio priekyje arba mezginio gale/nugaroje "laikyti" . Papildžiau savo žinutę praeitą, tad pasižiūrėk, ten animuotos pamokėlės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 25 rugsėjo 2007 - 10:45
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 09 25, 11:44)
Tiesiog siūlą reikia arba mezginio priekyje arba mezginio gale/nugaroje "laikyti" . Papildžiau savo žinutę praeitą, tad pasižiūrėk, ten animuotos pamokėlės  4u.gif

Širddingai ačiū, pamačiau žinutę net akys bigsmile.gif , nu galvoju blondinė, nu kaip nematyt cool.gif , paskui daėjo- papildžiau. Nu da kart atleiskit blondinei, nu bet čia ne aš kalta čia Juozukas su savo tais sijonais doh.gif Vauser posted image( KAI PASPAUDI RODO KAIP MEZGA, ČIA TOKIM BLONDĖM KAIP AŠ) bet mano galva tai čia rodo kaip iš vienos akies išmezga dvi, o man reikia sumegztiAr aš negerai suprantu g.gif Nepyit mergaitės, kad pateŠriau temą, turbūt reikėjo eit į temą noriu išmokti megzti, bet sakau čia Juozkas kaltas. Čia visom user posted imagegeros ,šiltos, gražios dienos!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 25 rugsėjo 2007 - 11:26
Nesijaudink, tu ne blondinė. Aš ir be akinių matau, kad ten prideda akis, o ne suima. O va puokštė tai tikrai fantastiška- norėčiau tokią gauti dovanų. thumbup.gif
Atsakyti
oops, turbūt ne tą nuorodą nukopinau blush2.gif
Atsakyti
Prunskienė rašė, kad sijonui užteko 1,5 matkelio po 100g. g.gif
Kaip čia taip gali būti? Jei man trumpam, nedideliam megztukui reikėjo 250g? doh.gif
Atsakyti
Frederica, nežinau, koks raštas, bet paprastai, jei mezgi kiauraraščių, tai vienoje eilėje mezgi raštą, o kitoje išvirkščiomis akimis lygiai (jei mezgi ten-atgal), arba kas antra eilė mezgama vien geromis akimis, jei mezgi ratu. Tuomet išvirkščių akių nereikia sumezginėti. Aišku, nebent čia kažkoks kitoks raštas. Jei nori, atsiųsk schemą, pažiūrėsiu, o po to, jei ką galėčiau ir skype pabandyti pamokti...
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 09 25, 15:26)
Prunskienė rašė, kad sijonui užteko 1,5 matkelio po 100g.  g.gif
Kaip čia taip gali būti? Jei man trumpam, nedideliam megztukui reikėjo 250g? doh.gif


tai gal tu is storo siulo mezgei?
moheriniai megztukai is tikro labai lengvuciai jei siuliukai ploni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 09 25, 14:26)
Prunskienė rašė, kad sijonui užteko 1,5 matkelio po 100g.  g.gif
Kaip čia taip gali būti? Jei man trumpam, nedideliam megztukui reikėjo 250g? doh.gif

Va aš irgi panašiai sumezgiau, nors mezgiau iš plonos moheros. Nebent megzti kokio 4-5 nr virbalais...
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2007 09 25, 14:27)
Frederica, nežinau, koks raštas, bet paprastai, jei mezgi kiauraraščių, tai vienoje eilėje mezgi raštą, o kitoje išvirkščiomis akimis lygiai (jei mezgi ten-atgal), arba kas antra eilė mezgama vien geromis akimis, jei mezgi ratu. Tuomet išvirkščių akių nereikia sumezginėti. Aišku, nebent čia kažkoks kitoks raštas. Jei nori, atsiųsk schemą, pažiūrėsiu, o po to, jei ką galėčiau ir skype pabandyti pamokti...

Va šitas raštelisuser posted image, schemos kompe neturiu, tai iš žurnalo nufotkinau, nežinau ar ką įžiūrėsi;user posted image išvirkš., išvirkšč.,gera,gera,apmetimas,2akis sumegzkite į kairę,gera,gera, apmetimas,2sumegzkite į kairę irt.t,čia pirma eilutė.Antra čia jau sumegzkite į dešinę, tai kaip suprantu vietoj geros- išvirkščia ir atv., o va kaip su tuo sumezgimu?
Rašo:raštas pateiktas taip,kaipjis atrodo, žiūrint iš gerosiospusės,t.y vietoje lyginėse elėse nupieštų gerųjų akių megzkite išvirkščiąsias ir atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 09 25, 17:16)
Va šitas raštelisuser posted image, schemos kompe neturiu, tai iš žurnalo nufotkinau, nežinau ar ką įžiūrėsi;user posted image išvirkš., išvirkšč.,gera,gera,apmetimas,2akis sumegzkite į kairę,gera,gera, apmetimas,2sumegzkite į kairę irt.t,čia pirma eilutė.Antra čia jau sumegzkite į dešinę, tai kaip suprantu vietoj geros- išvirkščia ir atv., o va kaip su tuo sumezgimu?
Rašo:raštas pateiktas taip,kaipjis atrodo, žiūrint iš gerosiospusės,t.y vietoje lyginėse elėse nupieštų gerųjų akių megzkite išvirkščiąsias ir atvirkščiai.

Šitas raštas mezgasi iš abiejų pusių. Sumegzti reikia išvirkščiom akim, kiek pamenu. Mezgiau tokiu raštu megztuką, tai kol pavyko normalai raštą iššifruoti užtrukau irgi. Pasimegsk kokį pavyzdį, žinosi, kaip kurioj vietoj sumegzti, kad gražiai atrodytų.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 09 25, 17:16)
išvirkš., išvirkšč.,gera,gera,apmetimas,2akis sumegzkite į kairę,gera,gera, apmetimas,2sumegzkite į kairę irt.t,čia pirma eilutė.Antra čia jau sumegzkite į dešinę, tai kaip suprantu vietoj geros- išvirkščia ir atv., o va kaip su tuo sumezgimu?
Rašo:raštas pateiktas taip,kaipjis atrodo, žiūrint iš gerosiospusės,t.y vietoje lyginėse elėse nupieštų gerųjų akių megzkite išvirkščiąsias ir atvirkščiai.


Kiek įžiuriu, tai gerojoje pusėje visą laiką sumegzti į kairę reikia, o iš blogosios pusės irgi taip išeina, kad į kairę, nes mezgi tai į kitą pusę. Sumezgimas į kairę būtų toks: 1 akį nukelti neišmezgus, antrąją išmegzti ir siulą pertraukti per nukeltąją akį. O iš blogosios pusės irgi taip pat pamėgink, nukelk pirmąją, antrą išmegzk išvirkšcią akį ir pertrauk per nukeltąją
Atsakyti