Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

Soja, nerodo man unsure.gif . gal gali is naujo imest 4u.gif

o katilas, normalus eilinis katilas, nezinau tu ismatavimu biggrin.gif . nu vat as irgi girdejau, kad nera gerai po katilu orkaite montuot, bet taip noretusi, kad ji auksciau butu ax.gif

matau jau drinks_cheers.gif . o kam jus ta siena darot? g.gif vistiek jis toj spintoj pasleptas. nelabai suprantu kokia esme tos sienos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shpika: 07 lapkričio 2007 - 10:26
QUOTE(shpika @ 2007 11 07, 09:38)


ir dar  biggrin.gif . gal kas dejot kamstine danga virtuvej? kokie pliusai/minusai?

as dabar turiu kamstine danga senojoj virtuvej tai galiu pasakyt kad thumbup.gif ir atrodo graziai ir jokiu riebalu nesimato, tiesa pasakius jau 1,5m naudoju ir dar neteko valyti, minusu jokiu neizvelgiuva kaip atrodo
user posted image
tik netvarka biski, nes vietos pas mane laaaabai mazai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
dute_a, neparasiau, kad apie grindis kalbejau doh.gif . as turiu omeny, kamstine grindu danga 4u.gif . gal dejot? sienoms, tai nea, nenoriu. nieko pries jas neturiu, tik mes nusprende det plokste tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2007 11 07, 13:31)
dute_a, neparasiau, kad apie grindis kalbejau  doh.gif . as turiu omeny, kamstine grindu danga  4u.gif . gal dejot? sienoms, tai nea, nenoriu.  nieko pries jas neturiu, tik mes nusprende det plokste tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu  4u.gif .

ai ne grindu nedejom, bet gal kam pagelbes mano pasisakymas, bet as tai patenkinta ta danga, bet i naujus namus nenoriu, netiks ten mums schmoll.gif o cia bendrabuti tai thumbup.gif o kokia ten plokste dedasi?kazkokia speciali?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 07 lapkričio 2007 - 13:47
QUOTE(shpika @ 2007 11 07, 10:24)
matau jau  drinks_cheers.gif . o kam jus ta siena darot?  g.gif  vistiek jis toj spintoj pasleptas. nelabai suprantu kokia esme tos sienos?  4u.gif


Kai pasidomėsit kiek kainuos nestandartinė spinta tam katilui suprasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, aciu visoms uz pasisakymus ir nuomones del mano busimu namu isdestymo... 4u.gif Vis delto nusprendem palikti svetaines-virtuves erdve kaip viena dideli kambari, nes padalinus i dar viena kambareli viskas gaunasi baisiai suspausta - tiksliau, nei vieno normalaus kambario neiseitu ir tik siknom trintumemes biggrin.gif Be to, pas musu namai visad pilni zmoniu, tai kuo didesne erdve - tik privalumas smile.gif O kam bus skirtas tas palepinis kambarelis, ziuresim su laiku smile.gif
Del duju katilo. Mes irgi galvojom ji kaip nors slepti virtuvinio spinteleje, bet galiausiai paaiskejo, kad galim ji statyt bet kur - svarbu tik ventiliacijos anga pravest - tai kisim ji i laiptine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 11 07, 00:07)
Aš kažkada kaip tik norėjau taip daryti, bet mane SM įkalbėjo, kad geriau vienos krypties. Matyt, tavo baldininkui atrodo, kad geriau kitaip  biggrin.gif. Manau, nieko čia blogo, ypač jei raštas beveik nesimato.


gal g.gif
o gal visaip vartant plokštės mažiau reikia ax.gif nebežinau ką galvoti. nesimato, bet labai nekenčiu žinoti, kad kažkur "ale brokas" unsure.gif

merginos, gal žinote kur baro kėdžių pasirinkimas didesnis, labai neturiu laiko ieškoti doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 11 07, 09:57)
Mergaites, aciu visoms uz pasisakymus ir nuomones del mano busimu namu isdestymo... 4u.gif Vis delto nusprendem palikti svetaines-virtuves erdve kaip viena dideli kambari, nes padalinus i dar viena kambareli viskas gaunasi baisiai suspausta - tiksliau, nei vieno normalaus kambario neiseitu ir tik siknom trintumemes  biggrin.gif Be to, pas musu namai visad pilni zmoniu, tai kuo didesne erdve - tik privalumas  smile.gif O kam bus skirtas tas palepinis kambarelis, ziuresim su laiku  smile.gif
Del duju katilo. Mes irgi galvojom ji kaip nors slepti virtuvinio spinteleje, bet galiausiai paaiskejo, kad galim ji statyt bet kur - svarbu tik ventiliacijos anga pravest - tai kisim ji i laiptine thumbup.gif

Pritariu 4u.gif Geriau keli erdvus kambariai nei daug maziuku. 4u.gif Labai teisingai mastai ir isvis galvoju kai pamatai breziny atrodo vienaip o kai tikroveje visai kitaip. thumbup.gif Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 11 07, 19:22)

merginos, gal žinote kur baro kėdžių pasirinkimas didesnis, labai neturiu laiko ieškoti  doh.gif  4u.gif

lukšio g. kitoj pusėj kur elektros tinklai, arčiau link verkių sankryžos yra kėdžių parduotuvė, niekad joje nebuvau, bet mačiau kad visokių kėdžių nemažai yra
Atsakyti
Na mielosios, manau jau laikas baigti sita tema 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti