Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(Nerutė @ 2007 11 06, 18:44)

aha labai,  wub.gif ir tikrai negaila kad tokias pat issirinkote, mano galva tai ir kaina ju padori, grozio ir kokybes atzvilgiu ziurint  blush2.gif  Sviesios ten 2 rusiu yra musu Tavira Fresna berods jei teisingai pamenu  blush2.gif  va tamsios irgi nieko bet turlinasi irgi puikiai  doh.gif  o ant sviesiu ne taip greit pasimato, aisku tai nereiskia kad mes ju ir neplaunam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mūsų irgi atrodo tokios, dar laukiam kol parveš, tik prieš savaitę užsakėm
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 11 06, 20:33)
Laba,
Nerute, gražu, jauku, o gyvai, jaučiu dar  thumbup.gif .
Ar patogios tokios rankenėlės? Čiupinėjau jas parduotuvėje, pasirodė per ankšta  unsure.gif Ir dar klausimukas - ar karuselės spintelę spec. darei be laužtinių durelių? man šiandien montuoja ir pasiulė tokias dureles kaip pas tave. tikina, kad patvariau ir patogiau  g.gif



aciu 4u.gif gyvai visad vaizdelis geresnis blush2.gif
del karuseles dureliu ir kitu kampiniu , man tik kai sumontavo pamaciau kad ne krokodilines dureles, meistras savas, jis padare KAIP GERIAU. as juo tikiu 4u.gif lauztines pas pazystamus ziurejau, po keleriu (3-4m) naudojimo - jos pasede, plika akim matos blink.gif tai manau, kad tikrai sis variantas geresnis 4u.gif
o rankeneles ok, nepastebejau kad but nepatogu, sita jau buciau matyt pastebejus nes n kart per diena tenka atidaryt ax.gif

paiduke super, pas mus kelios man rodos yr like, pradzioj galvojom grazint, paskui pasilikom nes jei kas nors kada nors, kad turetumem, tad jei pritruksit keliu vnt sakyk mirksiukas.gif ten i deze vos po 5 plyteles telpa lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 06 lapkričio 2007 - 20:43
QUOTE(Nerutė @ 2007 11 06, 20:42)

paiduke super, pas mus kelios man rodos yr like, pradzioj galvojom grazint, paskui pasilikom nes jei kas nors kada nors, kad turetumem, tad jei pritruksit keliu vnt sakyk  mirksiukas.gif  ten i deze vos po 5 plyteles telpa  lotuliukas.gif

turėsiu omeny wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2007 11 06, 22:42)
aciu  4u.gif  gyvai visad vaizdelis geresnis  blush2.gif 
del karuseles dureliu ir kitu kampiniu , man tik kai sumontavo pamaciau kad ne krokodilines dureles, meistras savas, jis padare KAIP GERIAU. as juo tikiu  4u.gif  lauztines pas pazystamus ziurejau, po keleriu (3-4m) naudojimo - jos pasede, plika akim matos  blink.gif tai manau, kad tikrai sis variantas geresnis  4u.gif
o rankeneles ok, nepastebejau kad but nepatogu, sita jau buciau matyt pastebejus nes n kart per diena tenka atidaryt  ax.gif



ačiū, dėl rankenėlių dar neapsisprendžiu g.gif
o dėl durelių įtikinot drinks_cheers.gif
Atsakyti
tik nesijuokit iš klausimo blush2.gif
plokštės spalva tamsi, beveik be jokio raštelio, bet gerai įsižiūrėjus matosi faktūros juostelės. stalčių fasadas padarytas, kad juostelės eina išilgai, o spintelių, pvz.karuselės spintutė, jau stačiai. ar taip ir turi būti? ar čia mano baldininkas "chaltūrina" g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė @ 2007 11 06, 22:48)
plokštės spalva tamsi, beveik be jokio raštelio, bet gerai įsižiūrėjus matosi faktūros juostelės. stalčių fasadas padarytas, kad juostelės eina išilgai, o spintelių, pvz.karuselės spintutė, jau stačiai. ar taip ir turi būti? ar čia mano baldininkas "chaltūrina"  g.gif  ax.gif

Aš kažkada kaip tik norėjau taip daryti, bet mane SM įkalbėjo, kad geriau vienos krypties. Matyt, tavo baldininkui atrodo, kad geriau kitaip biggrin.gif. Manau, nieko čia blogo, ypač jei raštas beveik nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2007 11 06, 21:42)
o rankeneles ok, nepastebejau kad but nepatogu, sita jau buciau matyt pastebejus nes n kart per diena tenka atidaryt  ax.gif

drinks_cheers.gif Pas mus irgi tokios rankeneles. Patogios wub.gif
Ir spalva dureliu tokia pati wub.gif ir terliojasi irgi taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2007 11 07, 08:49)
drinks_cheers.gif  Pas mus irgi tokios rankeneles. Patogios wub.gif 
Ir spalva dureliu tokia pati  wub.gif  ir terliojasi irgi taip pat  lotuliukas.gif

imesk savo bigsmile.gif

nerutes virtuve faina, nu bet žiūrėjau žiūrėjau... nu toooooookia virtuvė.. ir sugalvoj tu man kriauklę kampe pasidaryt doh.gif o šiaip tai gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 11 07, 10:12)
imesk savo  bigsmile.gif

nerutes virtuve faina, nu bet žiūrėjau žiūrėjau... nu toooooookia virtuvė.. ir sugalvoj tu man kriauklę kampe pasidaryt  doh.gif o šiaip tai gražiai žiūrisi  wub.gif

Neturiu normaliu foto doh.gif Dar saldytuvo neatveze, kai atves ir sustatys, butinai pasirodysiu 4u.gif

Kaip jus laikotes, gal jau naujuose namuose gyvenat? Mes jau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2007 11 07, 09:16)
Neturiu normaliu foto doh.gif  Dar saldytuvo neatveze, kai atves ir sustatys, butinai pasirodysiu 4u.gif

Kaip jus laikotes, gal jau naujuose namuose gyvenat? Mes jau wub.gif

nu tasi lauksim bigsmile.gif

wow kaip fainai wub.gif mes dar ne... bet jeoi viskas ok tai gruodzio pirmą būsim nuolatiniai tos vietos gyventojai biggrin.gif

nors dar baisu ten...

reiks kibt į virtuvės apdailą, nes 20 gruodžio baldus turi atvežt bigsmile.gif
Atsakyti
labai graziu virtuvyciu prisiziurejau cia pas jus bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

gal kas turit dujinius katilus virtuvej? kaip gudriai juos slepet? gal kokiu minciu pasisemciau rolleyes.gif . mes planuojam daryt ale ukine spinta ir ten ji paslept, bet noreciau po katilu imontuot orkaite. kazi nieko blogo, kad jie butu vienas salia kito? ir ar bus patogu naudotis orkaite, kai ji bus prie pat sienos g.gif

Papildyta:
QUOTE(jufka @ 2007 10 08, 14:07)
user posted image

sitokiu pricipu 4u.gif g.gif

ir dar biggrin.gif . gal kas dejot kamstine danga virtuvej? kokie pliusai/minusai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shpika: 07 lapkričio 2007 - 09:49
Mes katilą slėpsim taip.
user posted image

Nežinau kokio dydžio Jūsų katilas, bet mūsiškis virš orkaitės tai tikrai nebūtų tilpęs. Iš pradžių galvojom atskirą sintą jam daryt, bet paskui atitvėrėm gipskartonių ir užsakysim dureles.
Beje kažkaip te su ta ventiliacija tiems katilams įdomiai, 100 proc. nežinau, bet kiek domėjausi tai ir apačioj reikia ventiliacijos groteles ir viršaus uždengti negalima. Bet gal ir netiesa, nes daug visokių nuomonių prisiklausėm jau nebežinom kuo ir tikėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 07 lapkričio 2007 - 10:22