Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams -2

Sveikos moterys 4u.gif
Vyro gimdienis ant nosies, labai norėčiau kaškaip jį nudžiuginti. Gal koki viešbuti nakčiai....prie jūros užrezervuoti g.gif bet tai kad ir namie mums niekas pagulėt ir pasedėt netrukdo doh.gif Kartu jau 7 metai....na moteros patarkit kaip nustebint ir jausmus biški pakurstit ax.gif



1 dalis
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2007 08 16, 02:20)
Sveikos moterys 4u.gif
Vyro gimdienis ant nosies, labai norėčiau kaškaip jį nudžiuginti. Gal koki viešbuti nakčiai....prie jūros užrezervuoti g.gif bet tai kad ir namie mums niekas pagulėt ir pasedėt netrukdo doh.gif  Kartu jau 7 metai....na moteros patarkit kaip nustebint ir jausmus biški pakurstit ax.gif

as tai sakykim brangiajam padovanojau suoli parasiutu smile.gif ten visa diena pasiruosimui, o paskui suolis - iki siol dar kalba, nors daugiau kaip metai praejo. biggrin.gif o siaip dabar zadu nardya padovanot ax.gif
Atsakyti
As vyrui gimtadienio proga nuvežiau į Spa centrą kur buvau užsakius visą kompleksą, jis buvo sužavėtas, ir aš tuo pačiu pasilepinau ax.gif
Atsakyti
Nezinau, dabar ne Lietuvoj esu, bet gal yra bilietu kokioms futbolo ar krepsio rungtynems? Kas, kad rungtynes ne ta pacia diena, svarbu, kad malonus siurprizas butu tada, kada priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2007 08 16, 11:42)
Nezinau, dabar ne Lietuvoj esu, bet gal yra bilietu kokioms futbolo ar krepsio rungtynems? Kas, kad rungtynes ne ta pacia diena, svarbu, kad malonus siurprizas butu tada, kada priklauso  mirksiukas.gif

kazkaip iskrito is galvos tai mano brangusis uzsiprase kitiems metams i formule 1 bilietu smile.gif ten sus visa nakvyne ir bilietais ziuriu vienam asmeniui gaunasi tik 795 lt. tai manau kad jei domisi vyras - visai nieko dovana smile.gif
Atsakyti
dar galima padovanoti golfo pamokas, turėtų būti visai įdomu, bent jau aš galvoju tokią dovaną saviškiui padaryt, kai tik bus proga smile.gif
Atsakyti
Kaip sunku yra išrinkti dovaną. Na bent jau man. blush2.gif
Tikras galvos skausmas. doh.gif
Bet dabar turiu kitą galvosukį. unsure.gif
Kaip jus galvojate ką aš galėčiau padovanoti savo draugui ar verta ką nors dovanoti. Matot jis man labai padeda finansiškai, t.y. duoda pinigų drabužiams ir kitiems dalykams. Nes man mano atlyginimo ne labai užtenka. Aišku kai labai pasispaudžiu tai gyventi galima.
Tiesiog dabar pagalvojau, ar neskaityts mano dovana taip, kad aš jam nupirkau dovaną už jo pinigus.
Susipajnojau. Na tikiuos aiškiai surašiau. g.gif
Labai laukiu patarimų, kaip pasielgti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu seip nieko nesakau tie visi puodeliai ir t.t.is fotofabriko ir fotofono bet man jau kakzaip nuvalkiota savo mylimajam norisi prasmingos ir idomios dovanos. smile.gif Teresa nepergyvenk as irgi savo pinigeliu po kolkas neturiu nes sedziu namie ir auginu vaikuti. tad pajamos isuo metu ribotos irvyras mane islaiko. bet nu ka jau be padarysi koks skirtumas tavo pinigai ar vyro juk jie manau bendri. svarbu dovana padovanoti, juk kiekviena zmogu kokia nors dovana dziugina. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi gyvename is tos pacios algos,nes pati bunu namuose ir auginu dukryte.Seip vyrui galvoju halata nupirkti,nes jis pats megsta saltais vakarais apsigaubti.Ar seip megztini,bet megztini gal geriau su Kaledom dovanosiu,gimtadieniui pirksiu halatuka wub.gif
Atsakyti
Bandysiu as prisiminti ka esu vyrui dovanojus, gal jums kas tiks:

Foto albumas su visom musu nuotarukom, nuo pat pirmosios draugystes dienos (1-nu metu draugystes proga)

Papludymio ranksluostis ir glaudes (pirmosioms atostogosm kartu), dezute ispuosiau juros kriauklem ir dar eilerastuka parasiau..

Silta pizama (Kaledoms)

Siltas pirstines (Kaledoms)

Elekrine skutimosi masinele (gimtadieniui), sita tai super patiko mirksiukas.gif

Kvepalus

Pacios megztas vilnines kojines ir salika (Kaledoms)

Ceki drabuziu parduotuvej

Kadangi vienas kita katukais vadinames, esu padovanojus pagalvio uzvalkaliuka, ant kurio pagal uzsakyma issiuvinejo saldziu sapneliu... (vyro vardas) ir maza katineli, ir sau toki pasidariau, sakiau kai busim jau seima kartu ant ju miegosim

Orginalu raktu pakabuti su isgraviruotu kazkokiu uzrasu (beje nelebai ivertinta si dovana liko... unsure.gif )

Apatinio trikotazo pridovanojus esu..

Sunku dabar viska atkapstyt is atminties...

As praktiska esu, tai ir dovanos mano tokios daugiau buitines, o maniskis tai neisrankus, viskuo dziaugiasi... tongue.gif




Atsakyti
Sumaščiau masažą vyrui išpirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2007 11 06, 17:58)
Sumaščiau masažą vyrui išpirkti smile.gif

Aš irgi buvau padovanojus, tai buvo labai patenkintas biggrin.gif
Atsakyti