Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams -2

nu masazas gan orginali dovana. visai idomi. o as tai jau vyrui sugalvojau padodavoti kelione i druskininku vandens parka rolleyes.gif tikiuosi patiks unsure.gif nes buvau suglavojusi nupirkti ortopedine pagalve jam, bet kai Megoje paske kad tipo ten top shop parduotuve nesusijusi su tuo ka reklamuoja per telika . g.gif ir sake gal paglaves gausim tik lapkricio vidury. nu man netinka tas gal. ax.gif
Atsakyti
Mano vyrui taip pat nieko nereikia, bet kita savaite jo gimtadienis, ir taip norisi nustebinti ........
Labai faina dovana butu masazas, nes jam vis nugara paskauda.
Aciu Diglei uz ideja thumbup.gif !

O praeitais metais, jo gimtadienio ryta, atsikeliau penkta val., pripuciau is vakaro pirktus balionus, ant kuriu uzrasiau sveikinima, ir pakabinau ant sietyno. Po to padengiau sventiskai stala, paruosiau nekasdieniskus pusrycius su lasisa, ikrais, rafaelo (labai megsta saldumynus), ir isejau i darba. Bet kai prisimenu, kaip as tuos balionus ryte puciau ....., iki siol juokas ima lotuliukas.gif . Labai bijojau, kad nesprogtu, tuomet visas mano siurprizas butu nuejes suniui ant uodegos biggrin.gif. Tai kur tik as ju nepuciau ir tualete, ir vonioj ... Dekui Dievui viskas pavyko! Buvo thumbup.gif . Jam patiko.
Atsakyti
Na sveikos mielosios 4u.gif
Kadangi tema jau uzdaryta,taigi atidarau nauja smile.gif
Dalinkimes mintimis toliau,kaip nustebinti musu brangiausiuosius biggrin.gif
Papildyta:
oi jus moteros
sukat galva juk jus tik vienos savo vyrus ir tepazistat gerai, ko jie noretu ir kas jiems patiktu..
as saviskui pagaminau knygute-sukurusi pasaka is musus susipazinimo istorijos ir sukurusi laiminga pabaiga su idomiausiomis musu foto -jis romantikas tai jam labai patiko, nes ji buvo surista kaip tikra knyga ir kokybiskai atspausdinta

dar padariau kazkada kalendoriu irgi su musu foto. pagalvele su savo truputi erotine foto

gal pas amne viskas ir is foto, bet net ir vyrams malonu i grazias foto ziuter, prisiminti brangias akimirkas...

o jei kam reiks kokia foto grazia padet padaryt, rasykit
pagelbesiu


montage_lt@yahoo.com

Tikrai labai sauniu ideju gali pasiulyti montage, pati asmeniskai bendravau ir labai likau suzaveta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas.O as kadangi zinau kad mano brangiajam idomu paziureti striptiza per tv.,ir zinau kad noretu pamatyti tikrovej,tai per jo gimtadieni vaziuosim i striptizo kluba biggrin.gif nes pati niekaip neisdristu jo susokti blush2.gif butu labai faina tam klube jam susokti thumbup.gif bet neturiu tiek drasos blush2.gif taigi planas toks:
1.-pasivazinejimas su profesionaliu ralistu kacergineje(jis dievina auto sporta);
2.-naktis striptizo klube;
3.-as su sexy naktinukais,sampanas lovoje ir kamasutros knyga Jam wub.gif wub.gif
bus matyt kaip su finansais,jei biski teks apkarpyti islaidas,tuomet vietoj ralio teks pasitenkinti masazu bigsmile.gif wub.gif
Gal tarp jusu mergaites,yra kaunieciu,kurios zino kokia kaina striptizo klube ,"venera'?o gal ir daugiau tokiu klubu atsirado kaune?Ar idomu ten? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2007 11 15, 21:36)
Labukas.O as kadangi zinau kad mano brangiajam idomu paziureti striptiza per tv.,ir zinau kad noretu pamatyti tikrovej,tai per jo gimtadieni vaziuosim i striptizo kluba biggrin.gif nes pati niekaip neisdristu jo susokti blush2.gif butu labai faina tam klube jam susokti thumbup.gif bet neturiu tiek drasos blush2.gif taigi planas toks:
1.-pasivazinejimas su profesionaliu ralistu kacergineje(jis dievina auto sporta);
2.-naktis striptizo klube;
3.-as su sexy naktinukais,sampanas lovoje ir kamasutros knyga Jam wub.gif  wub.gif
bus matyt kaip su finansais,jei biski teks apkarpyti islaidas,tuomet vietoj ralio teks pasitenkinti masazu bigsmile.gif  wub.gif
Gal tarp jusu mergaites,yra kaunieciu,kurios zino kokia kaina striptizo klube ,"venera'?o gal ir daugiau tokiu klubu atsirado kaune?Ar idomu ten? g.gif

del veneros gerai pagalvok, kad nesusigadintum nuotaikos. Nes ten merginos soka ne tik jam... bet ir ant jo tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2007 11 16, 13:21)
del veneros gerai pagalvok, kad nesusigadintum nuotaikos. Nes ten merginos soka ne tik jam... bet ir ant jo tongue.gif mirksiukas.gif

blink.gif blink.gif bigsmile.gif bigsmile.gif verysad.gif oi ne,tikriausiai neistverciau schmoll.gif doh.gif unsure.gif teks kazka pergalvoti.O gal Kaune yra kazkas tokio kaip pavz.,kazkada laukiniam arkli budavo,kad sestadieniais sokdavo g.gif o ne,nuliudau del veneros.bet dekui tau labai kad informavai bis.gif
Atsakyti
gruodi su vyru eisime i tris vyriskus jubiliejus.du po 30m,vienas 40m.Suku galva ka neiprasto,originalaus galetumem padovanot,gal turit pasiulimu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2007 11 16, 15:05)
blink.gif  blink.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  verysad.gif oi ne,tikriausiai neistverciau schmoll.gif  doh.gif  unsure.gif teks kazka pergalvoti.O gal Kaune yra kazkas tokio kaip pavz.,kazkada laukiniam arkli budavo,kad sestadieniais sokdavo g.gif o ne,nuliudau del veneros.bet dekui tau labai kad informavai bis.gif

O nenorit nueiti i kavine kur soka pilvo soki? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas esat susidurusios su tokia situaicja, kai mylimojo gimtadienis o mes ne toje pacioje salyje... Geriausios dovanos jam - t.y yra kelione man pas jis dabar niekaip - is darbo atostogu dabar niekaip...sad.gif raigi reikia kazka padovanoti.. o ka ir kaip nezinau...

Gal kokiu patartimu turesit?
Atsakyti
Gal kas žino kur Šiauliuose galima užsisakyti pilvo arba striptizo šokėją. Noriu padaryti vyrui staigmeną gimtadienio proga.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ing: 28 lapkričio 2007 - 14:12
Jau geriau pati susok striptiza... tai nustebinsi ir ta dovana nebus vien tik vyrui tai bus dovana ir tau miegamajyje smile.gif
Atsakyti
Aš noriu suruošti vakarėlį,ten bus ir daugiau vyrų, o ši dovana būtų jam nuo mano brolio,tik aš turiu viskuo pasirūpinti. Manau ji nieko blogo nepadarys mano vyriškiui...
Atsakyti