Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Kadangi jau priplepėjom senąją temą, tai kvieciu kalbet naujojoj 4u.gif
Stiprybės visoms mamytėms, kurių vaikučiams nustatytos širdelių bėdos, sveikatos mūsų ligoniukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgite @ 2007 11 29, 13:12)
Kadangi jau priplepėjom senąją temą, tai kvieciu kalbet naujojoj  4u.gif
Stiprybės visoms mamytėms, kurių vaikučiams nustatytos širdelių bėdos, sveikatos mūsų ligoniukams  4u.gif



Turbut vienu metu paskelbeme sia tema, tad viena galetu uzdaryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 11 29, 14:29)
Turbut vienu metu paskelbeme sia tema, tad viena galetu uzdaryti  rolleyes.gif


ne viena, o dvi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar girdejot,mamytes, kad zmonems, turintiems problemu su sirdelem, reikia maziau skysciu gerti (mazeja kalio) ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 11 30, 15:02)
Ar girdejot,mamytes, kad zmonems, turintiems problemu su sirdelem, reikia maziau skysciu gerti (mazeja kalio) ?  g.gif



Mums kalio paprastai buna per daug, o hemoglobinas aukstas. Tad skysciai butini ir kuo daugiau smile.gif
Atsakyti
Aciu, vita25, kad parasei, nes sito nezinojau
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 11 30, 16:09)
Mums kalio paprastai buna per daug, o hemoglobinas aukstas. Tad skysciai butini ir kuo daugiau  smile.gif


Pasirodo, negali tiketi tuom ka skaitai...kiekvienam individualiai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 11 30, 17:09)
Mums kalio paprastai buna per daug, o hemoglobinas aukstas. Tad skysciai butini ir kuo daugiau  smile.gif

Pas mumis tas pats verysad.gif
Atsakyti
Mūsų Hb visada normos ribose o apie kalį iš vis niekas nieko nesakė g.gif Mano pupa labai daug geria net ir cukraus tyrimus darėm ačiū Dievui viskas normoj 4u.gif Žemiausias Hb buvo po opracijos 78 bet po mėn jau buvo 110 be jokių preaparatų thumbup.gif Šaunuolė ji pas mane burokėlius valgo kaip obuolius thumbup.gif Net augint pati juos pradėjau be jokių chemikalų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 12 01, 16:26)
Mūsų Hb visada normos ribose o apie kalį iš vis niekas nieko nesakė g.gif Mano pupa labai daug geria net ir cukraus tyrimus darėm ačiū Dievui viskas normoj 4u.gif Žemiausias Hb buvo po opracijos 78 bet po mėn jau buvo 110 be jokių preaparatų thumbup.gif Šaunuolė ji pas mane burokėlius valgo kaip obuolius thumbup.gif Net augint pati juos pradėjau be jokių chemikalų ax.gif

O as per televizija viena ausim girdejau, kad burokeliu sultys kraujo nestiprina doh.gif
Atsakyti
as irgi ta girdejau
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 12 01, 18:26)
Šaunuolė ji pas mane burokėlius valgo kaip obuolius thumbup.gif


kad burokeliai nestiprina kraujo kaip buvo anksciau manyta... cia reklama per tv nuklausiau blush2.gif
na bet vienaip ar kitaip tik i nauda
Papildyta:
uff nedaskaiciau postu iki galo 4u.gif
Atsakyti