Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 3,

Echoskopas jau veikia thumbup.gif
Mes penktadienį važiuosim pasitikrinti mirksiukas.gif Kas kartu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2007 12 03, 07:04)
kad burokeliai nestiprina kraujo kaip buvo anksciau manyta... cia reklama per tv nuklausiau  blush2.gif
na bet vienaip ar kitaip tik i nauda
Papildyta:
uff nedaskaiciau postu iki galo 4u.gif



As kai nescia buvau, siek tiek buvo gelezies trukumas, tai as kaip kokia neismanele leptelejau gydytojai: Tai gal burokeliu sulciu pagerti ??? biggrin.gif . O ji linksmai nusikvatojo ir sako "Jei skanu, gali gerti" biggrin.gif , bet siaip, kraujo nepagerins.
Atsakyti
Sveikos,susitinkam naujoj temoj.Mes po truputeli augam toliau.Nors po nedaug,bet vis aukstyn.Tik kad sloga nepraeina jau 2men. O ir kosejo nakti sausai.Nuo Santariskiu nieko negirdet,donoro nera dar.Valgyt eme geriau,tik tos ligos vis kamuoja. verysad.gif Nors vaikutis jaucias zvalus,linksmutis. smile.gif Tai tiek apie mus.
Atsakyti
Labukas,
O mes laukiam operacijos. 14-tą dieną bus mėnuo, taigi skambinsim į Santariškes ir planuojam 17-tą dieną gultis.
Atsakyti
Labutis visoms naujojoj temelėj 4u.gif
Laukiančioms mamytėms linkiu sėkmės, kantrybės ir stiprybės 4u.gif 4u.gif
Dėl tu gėrimų - manoji iki dvieju metu labai mažai gerdavo - tai net nežinau, ar poreikio nebuvo, ar kokios kitos priežastys įtakojo - dabar jau žymiai geriau tuo atžvilgiu thumbup.gif O hemoglobinas visada buvo geras - praktiškai visalaik apie 110 - 114 budavo - turbūt todėl, kad pripratinau valgyti sveiką ir pilnavertį maistą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tera @ 2007 12 05, 21:38)
Labutis visoms naujojoj temelėj  4u.gif
Laukiančioms mamytėms linkiu sėkmės, kantrybės ir stiprybės  4u.gif  4u.gif
Dėl tu gėrimų - manoji iki dvieju metu labai mažai gerdavo - tai net nežinau, ar poreikio nebuvo, ar kokios kitos priežastys įtakojo - dabar jau žymiai geriau tuo atžvilgiu  thumbup.gif  O hemoglobinas visada buvo geras - praktiškai visalaik apie 110 - 114 budavo - turbūt todėl, kad pripratinau valgyti sveiką ir pilnavertį maistą  rolleyes.gif



O musu hemoglobinas jei buna iki 175 - tai reiskia, dar gerai smile.gif

Loncelotai,
mes irgi penktadieni vaziuojam. Kuriuo jus laiku? mes 11:30.
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 12 05, 15:49)
Labukas,
O mes laukiam operacijos. 14-tą dieną bus mėnuo, taigi skambinsim į Santariškes  ir planuojam 17-tą dieną gultis.


labutis,kaip jusu dukryte jauciasi ax.gif ar labai jaudinasi. 4u.gif kai pacios sveikata smile.gif
Atsakyti
Laba diena visoms. Seniai nebuvau uzsukus. Mokslai kamuoja. Mano vaikis pagaliau pasieke 5 kg. smile.gif Reikia dar 1 kg, tada jau pradesim galvoti apie sirdeles operacija.
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 12 06, 16:35)
Laba diena visoms. Seniai nebuvau uzsukus. Mokslai kamuoja. Mano vaikis pagaliau pasieke 5 kg.  smile.gif  Reikia dar 1 kg, tada jau pradesim galvoti apie sirdeles operacija.

Sveika,kaip suprantu jau laukiat 2-os operacijos? Stiprybes ir kantrybes tau,ir visoms mamytems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 12 06, 14:01)
O musu hemoglobinas jei buna iki 175 - tai reiskia, dar gerai smile.gif

Loncelotai,
mes irgi penktadieni vaziuojam. Kuriuo jus laiku? mes 11:30.

Turėjom važiuot 13:30, bet susirgo manoji verysad.gif Žiūrėsiu kaip jausis rytoj, bet greičiausiai teks nekelti susitikimą...
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2007 12 06, 15:31)
labutis,kaip jusu dukryte jauciasi ax.gif ar labai jaudinasi. 4u.gif kai pacios sveikata smile.gif

Dukrytė labai stresuoja... Visi stresuojam...
O mano fizinė sveikata thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 12 07, 08:36)
Dukrytė labai stresuoja... Visi stresuojam...
O mano fizinė sveikata thumbup.gif


stiprybes jums visiems ir sekmes kuo didziausios 4u.gif ,na o maniskis roto virusa pasigavo doh.gif tai kankinames verysad.gif
Atsakyti