Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitas -kaip jį sustabdyti, dėl ko prakaituojam

Nors dabas ir ne vasara ir dauguma zmoniu prakaituoja maziau, taciau kai kurioms musu si beda vistiek islieka. Tad parasykit kaip kovojat su prakaitavimu, ar turit kokiu naudingu receptu ar priemoniu? smile.gif
Atsakyti
Yra begales tokiu temu apie prakaitavima ir kaip su juo kovoja.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai prasau pagalbos bigsmile.gif
Iekau moters, kuri prekiauja dezodorantais DRICLOR, jei gerai pamenu, jos vardas Jurate smile.gif Jei zinote jos telefono nr, parasykit man i AZ smile.gif
labai lauksiu smile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 12 10, 19:48)
Sveikos, labai prasau pagalbos  bigsmile.gif
Iekau moters, kuri prekiauja dezodorantais DRICLOR, jei gerai pamenu, jos vardas Jurate  smile.gif  Jei zinote jos telefono nr, parasykit man i AZ  smile.gif 
labai lauksiu  smile.gif
Aciu  4u.gif


Padekit, labai reikia jos numerio 4u.gif
Atsakyti
Jos numeris - 8684 69006 4u.gif
Atsakyti
Jei kam reikia Driclor rasykite i AZ ir padesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolurita @ 2007 12 17, 20:46)
Jei kam reikia Driclor rasykite i AZ ir padesiu  4u.gif

O kas cia per dezodorantas negirdetas? g.gif smile.gif
Atsakyti
Na as prakaituoju, kai per siltai prisirengiu smile.gif o siaip tai man viskas oki..
Atsakyti
hm.. sako daug kalbama apie prakaitavima, bet dar nebuvau aptikus kitos temos blink.gif o butu nieko pasidalinti patarimais...
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2007 12 27, 23:58)
hm.. sako daug kalbama apie prakaitavima, bet dar nebuvau aptikus kitos temos  blink.gif  o butu nieko pasidalinti patarimais...



Kuno prieziuros skiltyje yra tema "Prakaitas - kaip jį sustabdyti, dėl ko prakaituojama ir kaip jį sustabdyti". Tiesa, ji jau uzdaryta, bet pasiskaityt vistiek gali:) 4u.gif
Atsakyti
Dėkui smile.gif ax.gif pasiskaitinesiu.. gal rasiu atsakyma, kurio man reikia
Atsakyti
Pirksiu Vilniuje Diclor arba Odorex.
Rašyti į až, temos neseku.

beje, besidominčioms. Man odorex užteko pusei metų. Pripratau, išpindėjau biggrin.gif
Atsakyti