Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitas -kaip jį sustabdyti, dėl ko prakaituojam

QUOTE(suka @ 2008 01 02, 19:16)
Pirksiu Vilniuje Diclor arba Odorex.
Rašyti į až, temos neseku.

beje, besidominčioms. Man odorex užteko pusei metų. Pripratau, išpindėjau biggrin.gif

Papasakok plačiau apie Odorex ,kiek kartų per savaitę reikia naudot ,ar netepa rūbų ir t.t.? 4u.gif
Atsakyti

Aš irgi labai prakaituoju, dažniausiai naudoju purškiamus dezodorantus, bet problema dar kad labai veidas prakaituoja. Jei paskubu eiti arba parduotuvėje šilta, tai būnu visa išrasojusi.
doh.gif Dėlto labai blogai jaučiuosi-tiesiog klaikiai jaučiuosi. Gal kas žino kaip tai pašalinti.
Atsakyti
as nuo stirpaus prakaitavimo (net kai buna salta) saugausi dezodorantu hydro fugal forte, perku eurovaistineje, purskaimas, kad butu veiksmingesnis reikia pasipurksti vakare prieseinant miegoti, tikrai padeda, nors nei vienas is reklamuojamu dezodorantu man iki tol nepadejo smile.gif
Atsakyti
Deja, stipriuose dezodorantuose yra aliuminio, kuris nėra labai sveikas mūsų organizmams sad.gif Gal geriau nenaudoti preparatų, kurių sudėtyje jo yra. Yra dezodorantų ir be aliuminio, tik paieškoti reiktų, deja, jie nėra tokie veiksmingi. Skaičiau, kad prakaitavimą mažina ir šalavijų arbata.
Atsakyti
sveika o pati bandei ta salaviju arbata ar padeda?
Atsakyti
QUOTE(Tukiuke @ 2008 01 04, 13:47)
sveika o pati bandei ta salaviju arbata ar padeda?

bandžiau, tik viso pakelio neišgėriau.. nors dėl kažkokių priežasčių man aprimo prakaitavimas... bet aš čia daugiau su šventėm sieju, kad stresų mažiau wink.gif
Atsakyti
man driclor super: kas 2-3 savaites o kartais kas mėnesį naudoju ir puiku wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
o kur tu ji gavai?
Atsakyti
tai gal galit apie ji daugiau info?kas tas driclor? g.gif
Atsakyti
jei kam reikia dricloro rasykit i az...
Atsakyti
Man irgi dricloras geriausias. Dar pabandykit sebamedo dezodorantą stikliniam flakonėly, irgi neblogai padeda, tik kvapas kiek stiprokas.
Atsakyti
gal kas turi parduot driclor vilniuje,tikrai pirkciau
Atsakyti