Įkraunama...
Įkraunama...

Gerklės skausmas

Sveikos smile.gif gal galite padėti? as persisaldziau ir man skauda gerkle, o ketvirtadieni man raiskiojo skaitymo egzaminas, kurio metu reiks deklamuoti ir eilerasti ir prozos kurini, taigi, kaip greitai isgydyti gerkle, kad galeciau normaliai kalbeti? is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte007 @ 2007 12 16, 14:38)
Sveikos smile.gif  gal galite padėti? as persisaldziau ir man skauda gerkle, o ketvirtadieni man raiskiojo skaitymo egzaminas, kurio metu reiks deklamuoti ir eilerasti ir prozos kurini, taigi, kaip greitai isgydyti gerkle, kad galeciau normaliai kalbeti? is anksto dekoju smile.gif

Kramtai svoguna thumbup.gif Atsipjauni gabaliuka ir kramtai kol nelieka astrumo pojucio ir isspjauni!!! Kai pajauti vel skausma ir vel kramtai......Svoguno sultyse yra geru medziagu gerklei dezinfekuot ir gydyt o jeigu jo nenuryji tai kvapo nebuna nes kvapas eina tik is skrandzio.
Atsakyti
Dar gali bandyti skalauti šiltu vandeniu su druska ir šiek tiek jodo, mano labai gerai padeda ... o jeigu daugiau užkimusi nei gerklę skauda, padeda kvepuoti garais (tiesiog virš puodo) smile.gif sėkmės
Atsakyti
QUOTE(vikix @ 2007 12 16, 21:37)
Dar gali bandyti skalauti šiltu vandeniu su druska ir šiek tiek jodo, mano labai gerai padeda ... o jeigu daugiau užkimusi nei gerklę skauda, padeda kvepuoti garais (tiesiog virš puodo)  smile.gif  sėkmės

Su garinimu atsargiai nes turi buti aisku ar tai balso stygu problema ar gerkles unsure.gif
Geras yra Liugolio purskalas i gerkle. Jo pagrindas yra jodas. Nu bet slykstus man bet vistiek purskiau ir zinot laaaabai padejo. Dabar tik ji ir tepurskiu (jei is vaistu). O musu vyresnelis isipurske ir jam sake nieko, net patiko blink.gif
Atsakyti
Siaip zonokit labai pededa cesnakas, taip, nes jis zudo visu gerklej sukeltus ten mikrobus.Man tai gerkle pastoviai,tai as dabar purskiuosi Tantum verde, man padeda.
Atsakyti
Svogūnas ir česnakas... Gal yra dar kokių variantų? Ankščiau labai gerai padėdavo Hexoral purškalas, bet dabar jau dvi dienas purškiu ir nieko sad.gif Gerklę taip skauda, kad sunku ir kalbėti ir seiles, maistą ryti sad.gif
Atsakyti
Man kai turėjau anginą tai padėdavo jox purškalas. smile.gif
Atsakyti

Visai nesenai išbandžiau homeopatinį vaistą ANGIN hel, naudoti būtinai taip kaip anotacijoje. Liuks vaistukas thumbup.gif Va nežinau jeigu kam yra angina schmoll.gif Siūlau pabandyti.
Atsakyti
Dar lb gerai dezinfekuoja gerkle eukaliptu et aliejus.I puse stiklines silto vandens ilasinti 3-4 lasiukus ir skaluot gerkle reikia. smile.gif Man padeda.Per diena 2-3 kartus reikia paskaluot.Jis virusus net naikina,todel efektyviai kovoja su infekcija.Panasiai veikia ir aebatmedzio et aliejus.Pabandykit smile.gif
Atsakyti
Man tai labai padeda čiulpamos pastilės su islandinės kerpenos ekstraktu 'IslaMoos'. doh.gif
Atsakyti
Nuo gerkles skausmo man padeda- Tonsilgonas,Tonsilotreno tabletes, Propolki su vitC ir medum. Nuo Jox lb pykina ir tas skonis schmoll.gif Aisku pasinaudoju ir liaudiskais patarimais ax.gif
Atsakyti
Tokiu oru as gerkles skausma turiu kas antra savaite doh.gif Angina operuota, tai ne anginos skausmas, bet gerkles- ir eina sau, nes tesiasi 7dienas blink.gif
Kol kas mano atradimuose labiausiai padeda skalavimas druska ( gydyt.to netoleruoja -tipo dziovina gleivine ir pan.)
Labiausiai patiktu purskiami : tantum verde vieni geriausiu, hexoral (reklamos aukoms-nieko gero), Mirhamile (abejoju ar teisingai parasiau tokie su MIRTA- papurskus darai i kelnes is skausmo nes taaaaaip grauzia gerkle -perspeju tik nepurskite vaikams)...
snd naujasis isbandymas is ciulpiamu pastiliu (isbandziau mazdaug visas populiariasias)- tantum lemon - nieko gero -tik kaina ~22lt doh.gif
Atsakyti