Įkraunama...
Įkraunama...

Gerklės skausmas

Man labiausiai padeda Septolete Plius thumbup.gif
Atsakyti
nu man sepolete kaip saldainis tik....
Atsakyti
Man labiausiai padeda "Apromelis". Pagal aprasyma tai vandeninis propolio tirpalas, jis be alkoholio tad tinka ir vaikams.
Na nzn man tai jis nepakeiciamas, pasipurskus iskart palengveja ir skanus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinnamon: 07 lapkričio 2008 - 22:11
QUOTE(Cinnamon @ 2008 11 07, 23:09)
Man labiausiai padeda "Apromelis". Pagal aprasyma tai vandeninis propolio tirpalas, jis be alkoholio tad tinka ir vaikams.
Na nzn man tai jis nepakeiciamas, pasipurskus iskart palengveja ir skanus  smile.gif


Jis purskiamas ???Kokia jo kaina mazdaug??? Dbr ciulpiu tantum lemon- kol vaistas burnoj-ryjent seiles gerkles neskauda..., bet nustojus skausmas pareina g.gif
Atsakyti
Taip purskiamas. Kaina apie 7 lt kazkur. tiksliai nepamenu 4u.gif
Va cia sitas Apromelis
Atsakyti
Skauda man ji beveik visada , jau pripratau biggrin.gif Padeda septolete smile.gif
Atsakyti
Man trečia diena peilis gerklėj. Pirmą naktį išvis buvo prastai, beveik nemiegojau, naktį gal 30 kartų prabudau nuo skausmo. Jokie liugoliai, islamosai (gerai skamba biggrin.gif) ir skalavimai su imbieru ir druskomis nepadėjo. Kitą naktį jau buvau protingesnė ir
„įkaliau“ paracetamolio. smile.gif

Skaičiau vienoj medicininėj knygelėj, kad skausmą labai malšina cinko gliukonato tabletės arba ledinukai su cinku. Esą tik negalima jų vartoti daugiau nei 7 dienas, nes cinkas ima išstuminėti kitus mikroelementus. Panaršiau google ir, deja, neradau, kad kurioj vaistinėj būtų parduodamos cinko tabletės. Iki vaistinės nueit į žvalgybą negaliu, nes, kaip žinia, peilis gerklėj. unsure.gif

Gal kuri esat vartojusios ką su cinku? Kokie tai preparatai, ir kaip jie jums padėjo?
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2008 11 27, 12:44)
Skaičiau vienoj medicininėj knygelėj, kad skausmą labai malšina cinko gliukonato tabletės arba ledinukai su cinku. Esą tik negalima jų vartoti daugiau nei 7 dienas, nes cinkas ima išstuminėti kitus mikroelementus. Panaršiau google ir, deja, neradau, kad kurioj vaistinėj būtų parduodamos cinko tabletės. Iki vaistinės nueit į žvalgybą negaliu, nes, kaip žinia, peilis gerklėj. unsure.gif

Gal kuri esat vartojusios ką su cinku? Kokie tai preparatai, ir kaip jie jums padėjo?

http://www.vaistai.l.....iuole, cinkas
http://www.vaistai.l.....iuole, cinkas

Dar yra kazkokios ciulpiamos tabletes su cinku, eziuole ir vit.C bet nepamenu pavadinimo. As ji daznai perku. O atskirai cinko gliukonato tai nesu maciusi schmoll.gif Bet jei nepadeda stiprus vaistai tai nesitikek kad cinkas isgelbes. Jis tiesiog padeda atsistatyt gleivinei po persalimo ligu.
Atsakyti
Ačiū, tikrai esu mačius vaistinėse tuos Kukučio ledinukus. smile.gif
Man dar įdomu toks dalykas. Nelabai suprantu, kokio tipo gydymo reikia stipriai skaudančiai gerklei. Yra tie visokie graužiantys, dezinfekuojantys preparatai. Turiu galvoj visokias druskas, jodus (Liugolis), kitokius etanolio purškalus, kažkas minėjo graužiką su mirta, dar kiti rekomenduoja imbierą, česnaką, svogūną ir pan. Bet ta gerklė juk pasidaro kaip žaizda. Ar jai iš tikrųjų visada reikia to „nugraužimo“? Aš suprantu, kai dėl anginos gerklėj atsiradę pūlinių ar spuogelių ir pan. Bet kai, pvz., sergi gripu ir ji tiesiog yra ryškiai raudona ir dėl to skausminga, kaip tada su tom dezinfekcijom? Gal tada geriau skalaut kokiom švelniom ramunėlėm ar tept aliejum, kad mažintų skausmą, net nežinau. Nes man, pvz., po Liugolio tai gerklę gal 3 valandas graužė, sienom norėjosi lipt. Šiaip gi jodo ant žaizdų nieks nepila, o čia dar gleivinė. g.gif Tai gal, kai gerklės skausmo priežastys skirtingos, ir gydyt reikia skirtingai? blink.gif Ką manot?
Atsakyti
Nu zinokit tikrai turetu padet svoguno kramtymas nuo skausmo unsure.gif Ji reikia kramtyt kol aitrumo nebesijaucia ir nereikia jo nuryt (nebent norit rolleyes.gif ). Kai vel pradeda skaudet, vel pakramtot..... Jis tikrai nenugraus o dezinfekuos. Dar tinka mirkyt kojas ir itrint padus kokiu eteriniu tepalu ar aliejumi, nes per padus gerai veikiama gerkle. O jeigu jau ziauriai gerkle surakino tai dekit spiritini kompresa ant gerkles (degtine skiesti per pus su vandeniu, pamirkyt marle, ja det ant gerkles, ant virsaus celofanas, ir uzsimataruojet skarele). Kompresa reikia laikyt apie 7 val. ir jeigu nuemus jis dar buna dregnas, vadinasi uzdejot gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikix @ 2007 12 16, 21:37)
Dar gali bandyti skalauti šiltu vandeniu su druska ir šiek tiek jodo, mano labai gerai padeda ... o jeigu daugiau užkimusi nei gerklę skauda, padeda kvepuoti garais (tiesiog virš puodo)  smile.gif  sėkmės

drinks_cheers.gif Su jodu turėtų atsargiai elgtis , turinčios problemų su skydliauke, tokiu atveju tinka tirpalas tik su druskyte 4u.gif
Atsakyti
Kokios pastiles geriausios?
Atsakyti