Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Norim užsakyti virtuvės baldus, gal galit pasiūlyti nebrangius ir kokybiškus gamintojus, kurie nenuvylė ax.gif Mes Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Aha ir mes ieškom, per tuos ieškojimus jau ir nebesuprantu ar man per brangiai viskas atrodo, ar iš tikrųjų dabar tokios kainos. Turbūt už 5 metrų virtuvę 8000 Lt yra normalu? Ar galima ir į mažesnę sumą tilpti? g.gif
Atsakyti
Pas tave virtuvė 5 metru ar tu nori baldu 5 tiesiniu metru
Atsakyti
galiu parekomenduoti labai gerą meistrą kuris gali atvažiuoti su dizaineriu suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti. išsamesnė info per až ax.gif
Atsakyti
Sakykim taip, palei 5 metrų sieną noriu padaryt 5 metrų virtuvinį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgiciokas @ 2007 09 19, 15:01)
galiu parekomenduoti labai gerą meistrą kuris gali atvažiuoti su dizaineriu suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti. išsamesnė info per až  ax.gif


Projektėlį turiu, belieka pagaminti ir sumontuoti smile.gif
bėgu į AŽ ax.gif
Atsakyti
5 metru virtuvinis, jeigu dar su gerais stalčiais gali kainuoti ir daugiau negu 8000Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANŽELINA @ 2007 09 19, 15:16)
5 metru virtuvinis, jeigu dar su gerais stalčiais gali kainuoti ir daugiau negu 8000Lt  g.gif


Kad daugiau, tai aš net neabejoju, ir šita kaina man pakankamai normali atrodo, tik norėjau pasidomėti, gal yra laimingųjų, kurie kokybę už nedaug gavo ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 09 19, 14:29-->
QUOTE(atigruj smile.gif @ 2007 09 19, 14:29)
gal yra laimingųjų, kurie kokybę už nedaug gavo  ax.gif

siais laikais jauciu tokiu laimingu neeeeeera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rumba @ 2007 09 19, 15:38)
siais laikais jauciu tokiu laimingu neeeeeera biggrin.gif


lotuliukas.gif šito atsakymo bijojau, bet laukiau unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 09 19, 15:29-->
QUOTE(atigruj smile.gif @ 2007 09 19, 15:29)
gal yra laimingųjų, kurie kokybę už nedaug gavo  ax.gif

yra cool.gif tiesa mes dejomes pries 2,5metu.. bet jau tada kainos buvo astronomines... mano virtuvei zynesnes firmos skaiciavo apie 8-10t doh.gif pas mane u formos isdestymas, apie 7 beginai metrai.. ieskojau ir radau.. sumokejau lygiai 3t lt cool.gif per tuos metus virtuve kaip nauja, niekas neisklero niekas nesuluzo....

rekomenduot kur jau negaliu nes ta firmike kazkur issikele sad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 09 19, 14:29-->
QUOTE(atigruj smile.gif @ 2007 09 19, 14:29)
Kad daugiau, tai aš net neabejoju, ir šita kaina man pakankamai normali atrodo, tik norėjau pasidomėti, gal yra laimingųjų, kurie kokybę už nedaug gavo  ax.gif


QUOTE(rumba @ 2007 09 19, 14:38)
siais laikais jauciu tokiu laimingu neeeeeera biggrin.gif


yra yra irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif biggrin.gif biggrin.gif , tiesiog ėmė ir patys padarė, kai turi pomėgį ir t.t. Nes parduotuvėje kainos neatitiko norimos kokybės blink.gif doh.gif

Patys susiprojektavom, vizualizacijas, brėžinius padarėm ir gerus, kokybiškus virtuvės baldus susitvėrėm smile.gif .. O dabar vyras net galvoja tuo rimčiau užsiimt laisvalaikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 09 20, 08:52)
rekomenduot kur jau negaliu nes ta firmike kazkur issikele sad.gif


o kaip ta firmike vadinosi ????
Atsakyti