Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Nike @ 2007 09 24, 13:01)
o kaip ta firmike vadinosi ????

nnz.. buvo prie zanavyku turgaus...
Atsakyti
SENA TEMA

Dauguma virtuviu vienoje vietoje

programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 15 sausio 2008 - 16:49
good.gif good.gif
Atsakyti
bis.gif hihihi.gif
Atsakyti
ale cia kokis grozis, cia kieno? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Guod@ @ 2008 01 15, 16:09)
Nemoku ideti foto, gal kas paaiskintumet... g.gif siandien gavau is meistro foto virtuves ax.gif


Parasiau tau i a.z. mirksiukas.gif

dute_a, na bet tu ir saunuole! thumbup.gif Viskas, kas svarbiausia - temos pirmam psl! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2008 01 15, 17:04)
Parasiau tau i a.z. mirksiukas.gif

dute_a, na bet tu ir saunuole! thumbup.gif Viskas, kas svarbiausia - temos pirmam psl! bigsmile.gif  thumbup.gif

aciu blush2.gif na tai taip ir turi buti, pirmam psl svarbiausia info
pasikeitusi cia turbut is interneto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 15 sausio 2008 - 17:27
Buvau idėjus į klasikinių virtuvių temą, nes yra keli variantai, o ir šiaip gal kam pravest idėjoms wink.gif čia ir čia
Atsakyti
tai aš ir rašiau, kad su kai kuriais pataisymais, man iš tos virtuvės svarbiausios tos apvalios durelės, o viršutinių spintelių noriu visų vienodo dydžio, o ne tokių, kaip nuotraukoje smile.gif ir noriu plokštės vietoje plytelių, o visur kitur dažyta siena, čia taip svajoju ax.gif ai ir gartraukio ne tokio noriu, o to, kur "paslėptas" spintelėje, kad toje spintelėje prieskonius susidėčiau biggrin.gif

Auschra ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewute: 15 sausio 2008 - 20:12
Sveikutes.
Iskilo toks klausimukas kaip ziuretusi juodos virtuves spintutes su baltu stalvirsiu , virsutine spintute tik viena ji turetu buti balta.
Gal kas daresi toki derinuka ?
Kazkaip ir norisi ir baisu , kad nebutu nugrybauta.
Atsakyti
QUOTE(Danta @ 2008 01 15, 19:13)
Sveikutes.
Iskilo toks klausimukas kaip ziuretusi juodos virtuves spintutes su baltu stalvirsiu , virsutine spintute tik viena ji turetu buti balta.
Gal kas daresi toki derinuka ?
Kazkaip ir norisi ir baisu , kad nebutu nugrybauta.

Na, pas mane tai bus baltos spintelės ir juodas stalviršis. Manau ir tavo variantas bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danta @ 2008 01 15, 22:13)
Sveikutes.
Iskilo toks klausimukas kaip ziuretusi juodos virtuves spintutes su baltu stalvirsiu , virsutine spintute tik viena ji turetu buti balta.
Gal kas daresi toki derinuka ?
Kazkaip ir norisi ir baisu , kad nebutu nugrybauta.

Manau jei pati nežinai kas labiasusiai tinka geriausia kreiptis į dizainerius kurie pagal tavo skonį parenka tai kas patinka mirksiukas.gif jei reikės kam nors tokių paslaugų galite kreiptis smile.gif pati aš tuo neužsiimu bet pažystu tokius žmones ax.gif
Atsakyti