Įkraunama...
Įkraunama...

neriamos-mezgamos suknelės

Švieži, nauji suknelyčių namučiai 4u.gif

Ankstesne tema

ir vėl svajosim.... apie sukneles... bigsmile.gif

user posted image

vėl uoliai pirksim, pirksim ir pirksim siūlelius....
user posted image

ir vėl megsim bei nersim sukniukes...visokias...visokiausias drinks_cheers.gif

user posted image

būkit pasveikintos drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 17 sausio 2008 - 17:21
Sveikos megztu sukneliu fanatikes! Siuo virusu uzsikreciau pries gal 10m.,bet tada dar tik nertom suknikem.Galybe nuneriau,isdalinau...O dabar suzibo nauja aistra-megztos suknikes!Prisiziurejau cia visokiu grozybiu...Dabar mezgu rozine moherio suknele,net rankas iskaudo,bet nepasiduosiu ir po keleto dienu pademonstruosiu biggrin.gif
Atsakyti
clap_1.gif Vajej, kaip laukiam pasirodant mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,naujai įsikūrusios.Taip dažnai kraustytis reikia.Labai populiari tema. 4u.gif Nepamiršo lietuvaitės suknelių biggrin.gif
Ir aš dar vieną suknelę nuotakai surezgiau,tik nuotrauka nekokia,nėra baltos spalvos. g.gif


user posted image
user posted image
Papildyta:
o čia originalas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 01 17, 20:37)
Sveikos megztu sukneliu fanatikes! Siuo virusu uzsikreciau pries gal 10m.,bet tada dar tik nertom suknikem.Galybe nuneriau,isdalinau...O dabar suzibo nauja aistra-megztos suknikes!Prisiziurejau cia visokiu grozybiu...Dabar mezgu rozine moherio suknele,net rankas iskaudo,bet nepasiduosiu ir po keleto dienu pademonstruosiu biggrin.gif


oiiii laukiam 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 17, 21:17)
sveikos,naujai įsikūrusios.Taip dažnai kraustytis reikia.Labai populiari tema. 4u.gif Nepamiršo lietuvaitės suknelių biggrin.gif
Ir aš dar vieną suknelę nuotakai surezgiau,tik nuotrauka nekokia,nėra baltos spalvos. g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:


na Viliuteee, as tai apakus thumbup.gif na kaip tu taip greitai tas nuotakas redai doh.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Atsikraustau ir as i naujus namucius bigsmile.gif

user posted image
Viliuteee - sukneles negaliu ivertint - nuvirtus guliu po stalu ir negaliu patiket, kad cia kazkas toki dalyka galejo pagamint... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 17, 20:17)
sveikos,naujai įsikūrusios.Taip dažnai kraustytis reikia.Labai populiari tema. 4u.gif Nepamiršo lietuvaitės suknelių biggrin.gif
Ir aš dar vieną suknelę nuotakai surezgiau,tik nuotrauka nekokia,nėra baltos spalvos. g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
o čia originalas

user posted image

as irgi apakus -nerealus darbas thumbup.gif
Atsakyti
Eeeeiiiiiiinnnnnnaaaaaa sssssssaaaaaaauuuuuu wub.gif
Papildyta:
tikiuosi dar priimsit į savo būrį, kad ir nemezgu suknelės (kol kas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 17, 22:05)
Eeeeiiiiiiinnnnnnaaaaaa sssssssaaaaaaauuuuuu wub.gif
Papildyta:
tikiuosi dar priimsit į savo būrį, kad ir nemezgu suknelės (kol kas hihihi.gif


zinomaaaaa thumbup.gif kaip be taves drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vargstu su tuo moheriuku doh.gif
mezgu mezgu, o jo nedaugėja doh.gif ir dar su tuo liemenavimu nieko nežinau ax.gif
Atsakyti
ačiū ,mergaitės,už tokį dėmesį 4u.gif
sėkmės visoms darbuose(gal tiksliau būtų kūryboje)
Atsakyti
O kaip puiku nauja temelė smile.gif thumbup.gif


QUOTE(bielra @ 2008 01 16, 19:54)

O dabar šiektiek apie šituos bielra siūlus g.gif norėjau paklausti kokia ten jų sudėtis gal jie tokie kaip šilkiniai? g.gif nes passkaičiau kaip jūs aptarinėjot jų kietumą. Turiu aš visa babina tokių kaip šilkinių (nuotrauka apačioje) tai nusinėriau tankią bliuskutę suraišoma nugaroje kuri kai aš tik numezgiau stovėjo tiesiogine to žodžio prasme, galvojau gak iš šitų siūlų nieko man neišeis bet po skalbimo bliuskutė suminkštėjo o dar po kelių pasidarė tokia maloni kad dabar nusprendžiau kad reikia iš šitų siūlų megzti būtinai suknele tik va svarstau ar siūlų pakaks g.gif

user posted image
Atsakyti