Įkraunama...
Įkraunama...

neriamos-mezgamos suknelės

Jufka, šie siūlai yra 100 % medvilnė! Visai buvau pamiršusi, kad jie niekam tikę..., turiu skarą nusinėrusi iš medvilnės, kiek beskalbčiau vis vieną kaip stagaras...
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 17, 21:17)
sveikos,naujai įsikūrusios.Taip dažnai kraustytis reikia.Labai populiari tema. 4u.gif Nepamiršo lietuvaitės suknelių biggrin.gif
Ir aš dar vieną suknelę nuotakai surezgiau,tik nuotrauka nekokia,nėra baltos spalvos. g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
o čia originalas

user posted image

CIA TAI GROZIS!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 01 17, 22:23)
Jufka, šie siūlai yra 100 % medvilnė! Visai buvau pamiršusi, kad jie niekam tikę..., turiu skarą nusinėrusi iš medvilnės, kiek beskalbčiau vis vieną kaip stagaras...


medvilniniai tai gal megzti minkstesni buna itariu
nes nertas daiktas ir seip kietesnis g.gif
Atsakyti
žinot, toks vargelis su tuo moheriuku, kad jaučiu ryt važiuosi tokių pačių siūlų pirkt kaip suknelė ir vėl kokią suknią kurpsiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 01 18, 00:43)
žinot, toks vargelis su tuo moheriuku, kad jaučiu ryt važiuosi tokių pačių siūlų pirkt kaip suknelė ir vėl kokią suknią kurpsiu hihihi.gif


lotuliukas.gif nu visa musu zmogus thumbup.gif bet jei ka..tai as maciau ta tavo mezgineli kodiniu pavadinimu suknele mirksiukas.gif dailus rupuziox wub.gif
Atsakyti
Sveikos!!!!!


Pasiilgau.

Dovyda, KAIP graziai naujus namus atidarei!!!!!
4u.gif 4u.gif 4u.gif


As cia pritempiau citatu dar is anu nameliu, nes PASNEKET tai norisi ax.gif

QUOTE(ARUAL @ 2008 01 16, 00:26)
Ačiū Dovyda aciuks.gif
Dabar labai laukiu mokytojos įvertinimo hihihi.gif Įdomu, kada ji prisijungs ax.gif


Saunuole! Svarbiausia, kad daiktas atliks butent tai, kam ir megztas buvo - mylimos namines suknytes darba. NORS gali derinti su pvz. ryskiais marskiniukais (ne juodais), ir is namu eit - nes grozis gi!

Kai kita karteli foootkys, liepk fotkytoju priklaupti smile.gif Nes jauc tu auksta, o fotkytojas - dar aukstesnis.


QUOTE(1RUGILE @ 2008 01 16, 09:13)
Labukas Dovyda mirksiukas.gif žinok nieko nemezginėju. Labai labai laukiu Gadget. .Ji mano išganytoja, sutarėm kad megsim tą pilutę su įstrižom pynėm . Ji irgi ja susigundė.Nors aš  jau nebesusigaudau ką ji narplios, ji labai pilna visokiausių idėjų, duodas kaip spirgas .Bet jei ir nemegs pažadėjo padėti susigaudyti pynių labirintuose .
Ak tie nelemti juodi siūliukai.....  Vis tau trukdo pabaigti . Bet aš tikiu tau daug nebeliko, greit čia mus visas nudžiuginsi  .Pavydžiu kad mezginėji. Aš tai taip nemoku kelių iš karto pradėti. Paskui širdį spaudžia kad mezginys stovi. O rankos niežti juodai. Tad laukiu savo išganytojos, kad tik tas penktadienis greičiau ateitų. O iš tavęs lauksim foto


smile.gif Atejo penktadienis ir as smile.gif

Kalbiosios, kiek prikalbejot, kiek visokiu groziu prirodettttt....

Rugile, manyciau, kurk tu juodaja tunika - kaip tik pavasariui tokis rubelis, a rolleyes.gif ?

QUOTE(aaagnex @ 2008 01 16, 11:32)
ARUAL - super suknute thumbup.gif , as tai pritrukau siulu, susirgau, tai zodziu kol kas stovi suknute...


Sveikatytes tau siuntinuka siunciu mirksiukas.gif virtualu.

QUOTE(ARUAL @ 2008 01 18, 00:43)
žinot, toks vargelis su tuo moheriuku, kad jaučiu ryt važiuosi tokių pačių siūlų pirkt kaip suknelė ir vėl kokią suknią kurpsiu hihihi.gif


eee

ideja smile.gif

gali nusipirkti kokio viskozinio siulo storesnio nei siuvimui, aisku, ir deti prie to moherio.

Gali balta. Gali - artima pagal spalvele.


Kodinis prisijungimas velei - vakare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 sausio 2008 - 07:26
Sveikos, mergaites 4u.gif
Labai prasyciau Jusu pagalbos ir patarimo. Nors anksciau toliau saliko mezgime nesu pasizymejusi, sugalvojau nusimegzti suknute drauges vestuvems vasarai (atsibodo tie masiniai drabuziai parduotuvese). Labai noreciau kazka panasaus kaip Statkeviciaus kolekcijose (megztos suknutes ir sijonai). Patarkit, prasau, kokios sudeties siulai turetu buti (kazkaip isisvaizduoju, kad moheris ar su kuo dar pamaisytas)? Kaip tokios suknutes mezgamos - virbalais, sakute ar dar kuom, ko nesu girdejusi? Kiek mazdaug siulu reiktu (suknute planuoju gan paprastos formos - virsuj apie kakla susiristu raisteliais; ilgis truputi zemiau keliu, ir dar vos vos papusta pasijoni pati turbut pasidaryciau)? Gal rastu kokiu ne super puper imantriu pasiulytumet (va, tik "ananasu labai nemegstu)?
Kiek jau cia prisiskaitinejau, kazka panasaus Viliuteee daro... ax.gif Gal patarumet? blush2.gif
Is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 17, 20:17)
Ir aš dar vieną suknelę nuotakai surezgiau,tik nuotrauka nekokia,nėra baltos spalvos.

Liuks suknytė thumbup.gif
Woooo bigsmile.gif Šakutė smile.gif Aš turiu tik vieną bliuzelę šakutinę ir tai ji gal prieš kokius 10 metų gaminta. Bet labai interesnas gamybos būdas - man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 01 18, 08:23)
Sveikos!!!!!
Pasiilgau.



OOO, ka matau biggrin.gif Sveika sugrizus 4u.gif Truko cia mums taves wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas hi.gif
Oi tikrai taip trūko Gadget. Tikiuosi dabar jau mūsų nepalinsi našlaičių tokiam ilgam laikui hihihi.gif
Atsakyti
regis jau ir man poreikis suknelei bresta g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip ir galvojau kad bus, nesirodo Viliuteee , o paskui kai įdės kokį grožį, tai net nežinau kokias žodžiais ir begirti biggrin.gif
Atsakyti