Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Labai reikia jusu pagalbos, man reikia karalisko varskes pyrago recepto, jis buna maximoj... Oi koks skanus.. gal galit kas padet. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2008 03 11, 19:23)
Na nezinau kaip jūs tą majonezo pyragą/keksą valgot? Kepiau, bet atsidūrė šiukšlinėje, man tai jis atsiduoda majonezu  blink.gif

o kokį majonezą dėjai?
Atsakyti
oj kaip as megstu keksiukus wub.gif pasisemsiu is jusu puikiu ideju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2008 03 12, 23:20)
o kokį majonezą dėjai?


paprastą vilniaus majonezą, gražumo gražus tas pyragas / keksas gavosi, bet su majonezo kvapeliu doh.gif
Atsakyti
SOS help.gif noriu kepti pyraga, bet neturiu pyragams dideles kepimo formos. Sakykit, o galima stikliniuos induos pyraga kepti g.gif ar reikia i parduoteve vis delto begti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 03 13, 12:04)
SOS  help.gif  noriu kepti pyraga, bet neturiu pyragams dideles kepimo formos. Sakykit, o galima stikliniuos induos pyraga kepti  g.gif  ar reikia i parduoteve vis delto begti  blush2.gif

Kiek esu girdėjusi ir stikliniuose induose kepa mirksiukas.gif
Atsakyti
Taiva, issikepiau pyraga stikliniame inde lotuliukas.gif . Viskas gavos, tik ilgiau kepti reikejo. Receptas is neto platybiu mirksiukas.gif :

125g sviesto
50g riesutu (as naudojau migdolus smulkintus ir maziau, bet cia skonio reikalas)
150g cukraus
1 kiausinis
125g miltu
3 s.Nutellos
1 a.s. kepimo milteliu
35 ml pieno

sviesta su cukrum suplakti iki vientisos mases.Imusti kiausini ir isplakti.Supilti piena, ideti Nutella ir gerai ismaisyti.Suberti miltus su kepimo milteliais ir ismaisyti.Imaisyti riesutus ir pasauti i ikaitinta orkaite. Kadangi mano forma buvo siaura ir auksta, tai kepiau apie valanda.
Tikrai skanu ir laaaaaaaaaabai sotu wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 13 kovo 2008 - 13:24
mano megstamas greitas ir skanus desertas

musli, vaisiai, siuo atveju bananai ir jogurtas su vaisiu gabaleliais (si karta braskiu)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 02 23, 17:01)
Obuolių pyragas su jogurtu pagal Sonatiną. Aišku, keičiau pagal save - mažinau cukraus kiekį, nedėjau kardamono, dariau su braškių jogurtu. Skonis fantastiškas. Labai savim didžiuojuosi laugh.gif Nes virtuvė - ne mano sritis  biggrin.gif
user posted image


Kepiau si pyraga, bet jis man toks plonytis plonytis kasko gawosi g.gif Seip labai skanus tik kad...
Atsakyti
kaip graziai atrodo tas obuoliu pyragas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 03 12, 22:32)
Labai reikia jusu pagalbos, man reikia karalisko varskes pyrago recepto, jis buna maximoj... Oi koks skanus.. gal galit kas padet. g.gif

Retai čia rašau, bet tau atsakysiu: Maximoj skyrelyje, kur būna vanilinis cukrus ir kt. prekes kepimui, būna Dr.Oetker firmos to pyrago mišiniai. Kainuoja apie 5Lt dėžutė, ant jos parašyta ko jam dar reik (varškės, sviesto ir t.t.). Tai va, tas mišinys superinis, gaunasi nerealus karališkas varškės pyragas, toks kaip Maximoj, tik aišku skanesnis, nes šviežias gaunasi smile.gif ant tos dėžutės būtent toks pyragas ir pavaizduotas, rudas su varške. Tikiuosi padėjau wink.gif
Atsakyti
CAPPUCCINO KEKSIUKAI.Dar vieni puikaus skonio keksiukai keksu megejoms thumbup.gif
user posted image
Jums reikes:
4 pokeliu cappuccino milteliu
6 kiausiniu
350g margarino
200g cukraus
5v.s pieno
375g miltu
1 pokelio kepimo mlteliu
4v.s karsto vandens
kava uzpilti karstu vandeniu ir gerai ismaisyti.kiausinius atskirti.Margarina gerai issukti su cukrumi,sudeti trynius,kava ir piena.miltus sumaisyti su kepimo milteliais ir imaisyti i tesla,gerai isplakti baltymus ir palengva metaliniu saukstu imaisyti i tesla.Kepti apie 30 min 180tem orkaiteje.
As kepiau keksiuku formelese su popiereliais.Spalva keksiuku kaip duonos blush2.gif bet skonis labai gerasuser posted image
Atsakyti