Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(burbulioke @ 2008 03 14, 10:38)
Labai sudomino  bigsmile.gif  O kuo jie ten apglaistyti???  ax.gif

sauksteli cappuccino milteliu uzpyliau karstu vandeniu ir istryniau su cukraus pudra,tik mazokai pasidariau,nelabai uzteko blush2.gif vandens visai mazai reikia.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 03 13, 14:15)
Taiva, issikepiau pyraga stikliniame inde  lotuliukas.gif . Viskas gavos, tik ilgiau kepti reikejo. Receptas is neto platybiu  mirksiukas.gif :

125g sviesto
50g riesutu (as naudojau migdolus smulkintus ir maziau, bet cia skonio reikalas)
150g cukraus
1 kiausinis
125g miltu
3 s.Nutellos
1 a.s. kepimo milteliu
35 ml pieno

sviesta su cukrum suplakti iki vientisos mases.Imusti kiausini ir isplakti.Supilti piena, ideti Nutella ir gerai ismaisyti.Suberti miltus su kepimo milteliais ir ismaisyti.Imaisyti riesutus ir pasauti i ikaitinta orkaite. Kadangi mano forma buvo siaura ir auksta, tai kepiau apie valanda.
Tikrai skanu ir laaaaaaaaaabai sotu  wub.gif

user posted image
user posted image

Iškepiau šnd šitą pyragą,nu laaabai skanus wub.gif Tik man gavosi toks plonytis...
Atsakyti
jis ir turetu gautis plonytis, bet kai nebuvo tinkamo indo po ranka rolleyes.gif gavos toks storas. kita karta kepsiu plona, palyginimui
essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2008 03 14, 13:44)
as neplakiau (pamirsau hihihi.gif labai pavargus buvau) ir gerai isejo. Siaip man rodos isplakti reiktu. bent jau nepakenks.


aciu 4u.gif reiks isbandyt, mano seimynele megsta kokosa thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, darbščiosios rankelės biggrin.gif Klausykit, aš tokia biškuti tundra saldumynų kepime, bet kartais surizikuoju ką nors padaryt.
Apšvieskit mane, kaip padaryt kad tie keksiukai nesusmegtų. Na taip gražiai kepa, iškyla, o paskui sukrenta. Ką aš ne taip darau? Kaip juos išlaikyti tokius iškilusius? g.gif
Help help.gif
Atsakyti
as irgi turiu klausima keksiuku tema blush2.gif o kiek jus teslos mazdaug pilate i popierinius indelius?nes nesu dar ju kepusi ir net neisivaizduoju kiek reikia jos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2008 03 14, 17:37)
Sveikos, darbščiosios rankelės biggrin.gif  Klausykit, aš tokia biškuti tundra saldumynų kepime, bet kartais surizikuoju ką nors padaryt.
Apšvieskit mane, kaip padaryt kad tie keksiukai nesusmegtų. Na taip gražiai kepa, iškyla, o paskui sukrenta. Ką aš ne taip darau? Kaip juos išlaikyti tokius iškilusius? g.gif
Help  help.gif

Labai svarbu nepermaisyti teslos,na pirmiausia kai isplaki gerai sviesta,kiausinius,tada atsargiai miltus,keksai nemegsta permaisymo.

QUOTE(*irma* @ 2008 03 14, 23:36)
as irgi turiu klausima keksiuku tema blush2.gif o kiek jus teslos mazdaug pilate i popierinius indelius?nes nesu dar ju kepusi ir net neisivaizduoju kiek reikia jos blush2.gif

As pilu beveik pilna,pora centimetru palieku neuzpildyta blush2.gif
Atsakyti
Iskepiau morku-kokosu pyraga (nes buvo tiek morku pilna, tiek kokosu).

user posted image

Dariau taip:
sumaisiau 5 (kadangi labai mazi pasirode) kiausinius, 2 stiklines cukraus, 2 stiklines miltu, 3 stiklines tarkuotu (ne burokine, smulkesne tarka) morku, 2 stiklines kokosu drozliu, 1,5 stiklines aliejaus, 4 arb. saukstelius kepimo milteliu, truputi vanilinio cukraus ir apie 1 valg. sauksta cinamono (as ji labai megstu, tai visur daug dedu).

Viska sumaisius (tesla gaunas gana skysta), supilti i skarda ir kepti ~40-50 min 175 laipsniu karstyje. Isemus aptepiau kondensuotu pienu ir apibarsciau kokosais, taciau anksciau kai gamindavau, tai tepdavau su cukrumi sumaisyta grietine, tada gaunasi pyrago virsus dregnesnis.

Idomu butu, gal kiti turit kokiu kitu morku pyragu receptu? Sitas buvo eksperimentinis, taciau labai skanus isejo (MB jau antra gabala sveicia)
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2008 03 12, 20:32)
Kepiau siandien keksiukus ax.gif



vakar kepiau juos thumbup.gif skanumynas thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kur perkate popieriukus keksiukam? ax.gif
Atsakyti
Popieriukų keksiukams yra pirkti didziuosiuose prekybos centruose, taip pat parduotuvėse "Sangaida" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 03 16, 13:52)
Merginos, kur perkate popieriukus keksiukam?  ax.gif


galima užsisakyti ir štai čia: averitos įranga

o aš jų radau ermitaže 4u.gif
Atsakyti