Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

QUOTE(Tinute 21 @ 2008 07 21, 12:48)
4u.gif sweikos,
Norejau paklaust ar yra bandziusiu praleisti mmm? Ta prasme klijuot po trecio pleistro 4 ir t.t.? Ar tai labai blogai? Kazkaip pasiskaiciawau ir tos dienos kaip tik nusimato atostogu metu doh.gif


Ko gi jum taip nepatinka mmm per atostogas nesuprantu g.gif gi ne karo metas priemonių visokių yra, aišku nelabai malonus reikalas, bet gyvent galima mirksiukas.gif aš nieko neužsipuolu tik smalsauju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 07 21, 13:06)
Ko gi jum taip nepatinka mmm per atostogas nesuprantu  g.gif gi ne karo metas priemonių visokių yra, aišku nelabai malonus reikalas, bet gyvent galima  mirksiukas.gif aš nieko neužsipuolu tik smalsauju  tongue.gif

tame ir beda kad nemolanu, zinau kad yra tu priemoniu, bet atostogu metu nesinori rupintis ar ten wiskas gerai ir papludymyje norisi ramiai pasivartyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute 21 @ 2008 07 21, 13:27)
tame ir beda kad nemolanu, zinau kad yra tu priemoniu, bet atostogu metu nesinori rupintis ar ten wiskas gerai ir papludymyje norisi ramiai pasivartyt cool.gif


Aš kaip nemėgėja nei vartytis nei be saiko pliuškentis tai man matyt ir nerūpi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Carevna @ 2008 07 21, 13:39)
Aš kaip nemėgėja nei vartytis nei be saiko pliuškentis tai man matyt ir nerūpi  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

a wa as pasiwartyt megeja gal pliuskentis maziau, bet nesinori kad wis kirbetu galwoj mintis ar nesimato niekas ar siaip jaust diskomforta blush2.gif todel butu idomu isgirst nuomone kaip ten su tuo mmm praleidimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute 21 @ 2008 07 21, 15:07)
a wa as pasiwartyt megeja gal pliuskentis maziau, bet nesinori kad wis kirbetu galwoj mintis ar nesimato niekas ar siaip jaust diskomforta  blush2.gif  todel butu idomu isgirst nuomone kaip ten su tuo mmm praleidimu  g.gif

sveika,drasiai gali klijuoti 4 pleistra as jau daug metu juos naudojau tai zinau ax.gif ,man pati daktare ta pati patare pries atostogas nes atostogaujam prie juros tik karta metuose tai pasidaryt atostogas patogias galime pasikoreguoti, tik piknaudziauti tuo daznai nepatartina schmoll.gif ,tik nenustepk ta 4 savaite biski bus tokia savijauta kaip pries pms , bet neuztemk ilgiau savaites laiku nusiklijuok ir geru atostogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuke @ 2008 07 21, 16:43)
sveika,drasiai gali klijuoti 4 pleistra as jau daug metu juos naudojau tai zinau  ax.gif ,man pati daktare ta pati patare pries atostogas nes atostogaujam prie juros tik karta metuose tai pasidaryt atostogas patogias galime pasikoreguoti, tik piknaudziauti tuo daznai nepatartina  schmoll.gif ,tik nenustepk ta 4 savaite biski bus tokia savijauta kaip pries pms , bet neuztemk ilgiau savaites laiku nusiklijuok ir geru atostogu  thumbup.gif

tai jei gerai supratau po 3 klijuot 4 ir tada sawaite pertrauka daryt? rolleyes.gif
Atsakyti
Jo man daktarė irgi sakė, kad taip galima, tik tai daryti nedažnai smile.gif O va dėl atlipimų- sakė, jog dažniausiai tai būna vasarą, nes oda prakaituoja, be to daug kas naudoja pienelius, deginimosi kremus, po to gerai nenuplauna ir užsiklijuoja pleistrą.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2008 07 21, 19:10)
Jo man daktarė irgi sakė, kad taip galima, tik tai daryti nedažnai smile.gif O va dėl atlipimų- sakė, jog dažniausiai tai būna vasarą, nes oda prakaituoja, be to daug kas naudoja pienelius, deginimosi kremus, po to gerai nenuplauna ir užsiklijuoja pleistrą.

Na kazkaip man dar nebuvo atlipe happy.gif kazkaip visad keiciu pries kazka tempdamasi klijuotis ir tokiose vietose kur drabuziai maziau trinasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinute 21 @ 2008 07 21, 19:22)
Na kazkaip man dar nebuvo atlipe  happy.gif kazkaip visad keiciu pries kazka tempdamasi klijuotis ir tokiose vietose kur drabuziai maziau trinasi  rolleyes.gif

Kiek laiko vartoji?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2008 07 21, 19:48)
Kiek laiko vartoji?

atrodo nuo geguzes ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti