Įkraunama...
Įkraunama...

Ekspertimentas 5

QUOTE(Miaška @ 2009 04 23, 21:26)
Aš irgi draskydavaus, kol supratau, kame priežastis: silikonai šampūnuose. Todėl pradėjau pirkti natūralius, ekologiškus, visi niežuliai ir dingo.


na va ir man tikriausia tas pat verysad.gif o kur tu pirkai ta šampuna apie kuri kalbėjai blush2.gif

QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 04 23, 22:37)


doh.gif tuoj spresim mokėti paskolas ir už buta ar pavalgyti jeigu taip ir toliau išsidirbinės
Atsakyti
QUOTE(vilite @ 2009 04 24, 00:18)
na va ir man tikriausia tas pat  verysad.gif  o kur tu pirkai ta šampuna apie kuri kalbėjai  blush2.gif
doh.gif  tuoj spresim mokėti paskolas ir už buta ar pavalgyti jeigu taip ir toliau išsidirbinės
tokia dilema gali kilti mums, gyventojams smile.gif bet kai su ja susidurs imones... apie pasekmes nesinori galvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 04 24, 07:43)
tokia dilema gali kilti mums, gyventojams smile.gif bet kai su ja susidurs imones... apie pasekmes nesinori galvoti smile.gif


tai kad jau ir dabar nemažai imoniu neblieka, o jeigu dar užkels kainas tai taa išviso patyliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilite @ 2009 04 24, 09:19)
tai kad jau ir dabar nemažai imoniu neblieka, o jeigu dar užkels kainas tai taa išviso patyliu  unsure.gif
gamyboje naudojantiems elektra bus liudna sausi. O dabar nelieka tu imoniu, kurios emesi agresyvios pletros, nes tiems kas sukasi be skolinto kapitalo dabar katino dienos konkurentams bankrutavus smile.gif tik va tokiu be paskolu, lizingu, kredito liniju ir su nuolatiniais klientais Lietuvoje labai mazai smile.gif
Atsakyti
aš kažkaip nesuprantu savo balanžio menėsio babkių
bandau mat gyventi iš sumažinto atlyginimo, šildymas buvo šimtu mažesnis negu žiemą, maistui mažiau, benzui mažiau, ale kažkur jie dingo, įtariu, kaltos visokios smulkios išlaidos, kurios mano buhalterio schemoje pasidalino po vieną procentą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 04 24, 09:53)
aš kažkaip nesuprantu savo balanžio menėsio babkių
bandau mat gyventi iš sumažinto atlyginimo, šildymas buvo šimtu mažesnis negu žiemą, maistui mažiau, benzui mažiau, ale kažkur jie dingo, įtariu, kaltos visokios smulkios išlaidos, kurios mano buhalterio schemoje pasidalino po vieną procentą  blink.gif
tos smulkios islaidos nepastebimos, bet susumavus maza nepasirodo smile.gif as uz sildyma irgi 100 maziau mokejau, bet pramogos ir velykos savo padare smile.gif gerai, kad kitas toks menuo laukia tik rugpjuti, kai trys gimtadieniai seimoje iskart blush2.gif
Atsakyti
pas amne si menesi irgi pinigai kaip vanduo retyje doh.gif
jau isleidau 4343 Lt blush2.gif Velykos, gimtadieniai, si bei ta butui pirkau... zodziu, daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilite @ 2009 04 24, 00:18)
na va ir man tikriausia tas pat  verysad.gif  o kur tu pirkai ta šampuna apie kuri kalbėjai  blush2.gif


www.sveiki produktai.lt

QUOTE(arana81 @ 2009 04 24, 10:02)
gerai, kad kitas toks menuo laukia tik rugpjuti, kai trys gimtadieniai seimoje iskart blush2.gif


Ojei, bijau tokių mėnesių! doh.gif biggrin.gif Pas mus tai nutinka iš karto po Kalėdų ir naujamečio: sausį brolio ir mamos gimtadieniai, o kišeniukai ir taip apytuščiai po visokių švenčių. Tai stengiuosi kuriam vienam dovaną parūpinti prieš kelis mėnesius, tada ne taip jaučiasi.

Su balandžiu kol kas normaliai, įtelpu beveik visur, tik medicininėje srityje nelabai - dukružei prireikė vaistukų, nepigūs ir neplanuoti. Taip pat labai stengiuosi sužiūrėti išlaidas remontui, nes tam išskirta atskira suma, bet ji bendroje kortelėje, tai skaičiuoju skaičiuoju, kad netyčia nesuvalgyčiau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 04 24, 11:11)
Su balandžiu kol kas normaliai, įtelpu beveik visur, tik medicininėje srityje nelabai - dukružei prireikė vaistukų, nepigūs ir neplanuoti. Taip pat labai stengiuosi sužiūrėti išlaidas remontui, nes tam išskirta atskira suma, bet ji bendroje kortelėje, tai skaičiuoju skaičiuoju, kad netyčia nesuvalgyčiau... biggrin.gif

as buto irengimui turiu atskira saskaita ax.gif lengviau kontroliuoti ax.gif ir saugaiu kaupti/laikyti - niekas kortele pavoges parduotuvese "neprapirks" mano santaupu ax.gif mano vienam buvusiam kolegai 5000 per diena pravare prekybcentriuose doh.gif paprastos saskaitos atidarymas ir turejimas nieko nekainuoja - kai reikia ka pirkt, persivedu internetu i kortele ax.gif o jei ir pavogs kortele - su asmens dokuemntu nuejusi i banka pinigu galesiu nusiimt - bus is ko gyvent, kol kortele nauja pagamins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2009 04 23, 19:40)
O kažin uždarų katinams WC yra, jau taip atsibodo šluoti  doh.gif , labai ''ščyrai'' užkasa savo ''reikaliukus'' - visas žmoniškasis WC ir prie durų būna priberta kraiko. rolleyes.gif

Maxej niekad nemaciau,nors gyvunu prekes aplanka.Pirkau maziau nei pries metus Zoon parduotuvej,bet ir Kikose buna.110lt vienkartine auka.Nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 04 24, 15:00)
Maxej niekad nemaciau,nors gyvunu prekes aplanka.Pirkau maziau nei pries metus Zoon parduotuvej,bet ir Kikose buna.110lt vienkartine auka.Nesigailiu thumbup.gif


Kalvarijų turguje - 55 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2009 04 24, 10:02)
tos smulkios islaidos nepastebimos, bet susumavus maza nepasirodo

drinks_cheers.gif

QUOTE(ooo @ 2009 04 24, 10:12)
pas amne si menesi irgi pinigai kaip vanduo retyje  doh.gif



ne pad tave viena doh.gif pas mane irgi ši mėn daug išlaidu ir sugebėjo sugesti ir monitorius ir akumas verysad.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 04 24, 11:11)
www.sveiki produktai.lt



dėkui einu žiūrinėtis 4u.gif
Atsakyti