Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

as vel su savo klausimais wink.gif

Kaip manot, ar labai aukstas SHBG gali tureti koki neigiama poveiki?

Mano T buvo per aukstas, o SHBG - per zemas, pradejau gerti Diane 35, tai po men. T nukrito iki 0,89, o SHBG pakilo iki 180 (max. riba 110).

Kazkaip dziaugiuosi, kad T sumazejo ir LAI dabar visai neblogas, bet gal nelabai gerai, kad SHBG taip virsija norma? g.gif
Atsakyti
Laba diena ir aš notėčiau užduoti klausymą, vakar buvo 18c.d. 22 c.d. turėjau eiti darytis tyrimus, bet va šiandiena vėl susirgau... tai ir kaip vėl išpradžių tai man reikia vėl laukti 22 c.d. ?
Atsakyti
QUOTE(egliuzke @ 2008 02 02, 15:47)
Laba diena ir aš notėčiau užduoti klausymą, vakar buvo 18c.d. 22 c.d. turėjau eiti darytis tyrimus, bet va šiandiena vėl susirgau... tai ir kaip vėl išpradžių tai man reikia vėl laukti 22 c.d. ?


O tai kaip kitaip? Jau vėl naujas ciklas. Na bet ir trumpas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 02 02, 16:06)
O tai kaip kitaip? Jau vėl naujas ciklas. Na bet ir trumpas... g.gif


Va ir man neramu pirma karta man taip... ciklas pas mane neregulerus, PKS pas mane, ir svarbiausia 4 c.d. ekoskopa darė bet nieko nesakė kad kažkas ne taip liepė tyrimus pasiadryti.
Atsakyti
geriausiai skambintis savo daktarui ir klausti. O tokiam nereguliariam cikle kažin kokio tikslumo tie hormonų tyrimai? Gal geriau bandyti ciklą sureguliuoti su vaistukais g.gif ir tada tirtis. Čia be gydytojo gal neužsiimk saviveikla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 02 02, 16:18)
geriausiai skambintis savo daktarui ir klausti. O tokiam nereguliariam cikle kažin kokio tikslumo tie hormonų tyrimai? Gal geriau bandyti ciklą sureguliuoti su vaistukais g.gif  ir tada tirtis. Čia be gydytojo gal neužsiimk saviveikla 4u.gif


Tai žinoma saviveikla neužsiimsiu tik va labai gaila kad savaitgalis dabar verysad.gif , jau šiandiena skambinčiau gin. O dabar laukti reiks iki pirmadienio verysad.gif , o širdelėje neramu kaip reiks ištempti tas dienas doh.gif
Atsakyti
Gal kas galėsit pakomentuoti mano tyrimų rezultatus. Daryti 22 c.d.
Progesteronas 58,08 (norma 5,30-86)
Testosteronas 1,19 (norma 0,22-2,9)
Prolaktinas 1133 (norma 102-496)
Labai neramu dėl prolaktino ko jis toks didelis, dvigubai norma viršija cray.gif Ką tai galėtų reikšti, ar čia jau rimtas sutrikimas ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 02, 17:21)
  Prolaktinas 1133 (norma 102-496)
  Labai neramu dėl prolaktino ko jis toks didelis, dvigubai norma viršija  cray.gif Ką tai galėtų reikšti, ar čia jau rimtas sutrikimas ?  verysad.gif



Teks skaiyti skyrelį "Prolaktinoma". Nemažas jis pas Tave. Bet pagydoma. O kiti hormonai juk geri, pati matai pagal normas.
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 02 02, 16:24)
Teks skaiyti skyrelį "Prolaktinoma". Nemažas jis pas Tave. Bet pagydoma. O kiti hormonai juk geri, pati matai pagal normas.

Dėkui sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kilte @ 2008 02 02, 16:21)
Gal kas galėsit pakomentuoti mano tyrimų rezultatus. Daryti 22 c.d.
  Progesteronas 58,08 (norma 5,30-86)
  Testosteronas 1,19 (norma 0,22-2,9)
  Prolaktinas 1133 (norma 102-496)
  Labai neramu dėl prolaktino ko jis toks didelis, dvigubai norma viršija  cray.gif Ką tai galėtų reikšti, ar čia jau rimtas sutrikimas ?  verysad.gif

O gal leliukas užkibęs? ax.gif Į nėščiųjų normas tavo prolaktinas tai labai puikiai įsipaišytų. Ir progesteronas toks nemažas, visko gali būt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2008 02 03, 20:53)
O gal leliukas užkibęs?  ax.gif Į nėščiųjų normas tavo prolaktinas tai labai puikiai įsipaišytų. Ir progesteronas toks nemažas, visko gali būt wink.gif

Gerai būtų, bet va kad mano dienos atėjo verysad.gif
Atsakyti