Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Cia biskuti ne i tema uzbaigiau endometriozes tema blush2.gif Bet velgi tesiam toliau 4u.gif
Atsakyti
mergytes,patarkit,ar galima prasytis pries IVF laparoskopijos as Londone gydausi,dare begales tyrimu,dar laukiu,bet manau,kad be IVF+ISCI neissiversiu,tik va,kai buvau Lietuvoj,tai dvi gydytojos itare,jog gali but endometrioze, labai nepatiko mano desine kiauside po stimuliacijos,sake,jog perdaug didele,nelygi,o folikulu joje labai mazai auga


Atsakyti
QUOTE
o kokiu budu sis tyrimas atliekamas,
kraujo ar kaip? g.gif 4u.gif


Ima kraują iš venos.
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2008 02 20, 21:48)
Ima kraują iš venos.


dabar bandau susirasti savo 3 psl kraujo tyrime darytas jis man ar ne g.gif smile.gif O koks bendras ar lotyniskas sio tyrimo pavadinimas, ar tiesiog Ca? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2008 02 20, 21:44)
O koks bendras ar lotyniskas sio tyrimo pavadinimas, ar tiesiog Ca? 4u.gif


CA-125, jei tu apie kiausidziu vezio zymens markeri 4u.gif
siaip jo bendram kraujo tyrime nerasi - daro tik tuo atveju, jei uzsiprasai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirza: 21 vasario 2008 - 15:00
Sveikutes. Na ar galeciau prie jusu prisijungti? 4u.gif Man gruodi buvo atlikta laparaskopija, ir taip pat pridegintas III endometr, zidinys. Ir dar daug visko visko su manim ten buvo dirbta ir daryta. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2008 02 22, 16:34)
Sveikutes. Na ar galeciau prie jusu prisijungti? 4u.gif  Man gruodi buvo atlikta laparaskopija, ir taip pat pridegintas III endometr, zidinys. Ir dar daug visko visko su manim ten buvo dirbta ir daryta. bigsmile.gif

Labutis,na zinoma,kad junkis 4u.gif
Papildyta:
As tai zinokit mergaites,taip bijau tu daktaru,kad siaubelis
blink.gif atsimenu pagulde mane jau laparaskopijai,o dar man matan pradejo kojas,rankas risti tai as taip visa bradejau is baimes drebeti,net kratytis, girdziu kazkuri ten personalo darbuotoja pradejo sakyti,kad man temperatura kyla (cia irgi is baimes),o kai jau po visko pabudau tai taip verkti pradejau.Pagulde mane i po operacine palata ir ten draugui neleido buti su manim tai as zinokit,taip bijojau uzmigti,kad tik man nieko nedarytu,o taip akys merkesi ir ka neuzmigau,vis i laikrodi ziurejau kada draugas atvaziuos,nes isgirdau,kaip sesele liepe jam namo vaziuot ir tik po dvieju valandu atvaziuot!Va pasipasakojiau blush2.gif
Atsakyti
Kudliau, taigi nieko be paciento sutikimo nedaro smile.gif Ir ko bijoti, bele visokias bjaurastis sėkmingai šalina.

Aš asmeniškai nieko nebijau ir galiu viską iškentėti bei padaryti, kad tik pagaliau lėliukas manyje apsigyventų ax.gif
Atsakyti
As laparaskopijos laukiau visa menesi....gyvenau gan ramiai, nes tai jau ketvirta operacija, kaip ir nebesibaiminau smile.gif .... Pagulde diena pries, uzemiau paskutine lovyte palatoj...kitos jau po operaciju buvo....pasnekejom, pasijuokem....nakti megojau labai gerai....net tabletes nereikejo kuria dave... smile.gif Niu ir ka atejo rytas, ieina med.sesuo ir pareiskia - nusirenk ir vaziuojam.....viskas atrode ramu....nu ka as jau operacinej...ir ten dar atmerktom akim apie 20 min pragulejau, nes pamirso sesute istorija mano atnesti....priraisiojo paciu laiku, nes jau taip virpeti pradejau, kad net nebejo nusiraminti....pradejau verkti ir prasiau, kad greiciau migdytu. blush2.gif operacija truko 4 val. Kad pabudau, supratau tik is kazkokios daktares sakinio :- DAR PABLIAUSI - ATGAL I OPERACINE VAZIUOSI....sako po tu zodziu kaip pelyte po sluota tyli tyli pasidariau. blush2.gif Kazka dar sapaliavau grizus i palata, ir kas 15 min vis atsibusdavau, vel uzmigdavau...Buvau uzsispyrus labai po narkozes....tik atsigulus i lova i wc uzsimaniau, tai niekam lydet iki jo neleiadau, viduj jauciausi labai stipri, bet atsistojus tai oi jojoj karuseles buvo....Kita diena viskas ok....tik drena nervijo baisiai....Operavo jurininkuose Klaipedoj - personalo geresnio nesu maciusi, visos sesutes rupinosi kaip mamos rupinasi savo vaikais thumbup.gif Namo isleido po 4 dienikiu. O va biuleteni prabuvau 1.5 men. smile.gif
Papildyta:
JANTA - sveika. 4u.gif O kiek laiko jau planuoji leliuka? smile.gif mums pries operacija 2meteliai, kai be rezultatu, o dabar prasidejo naujasis planavimo etapas, pirmas menesiukas su ankstyvuoju persileidimu prasidejo.....dabar tikiuosi jog pasiliks musu angeliukas 9 men, aisku jei tik prisikabins pilvukyje. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2008 02 22, 22:15)
JANTA - sveika. 4u.gif  O kiek laiko jau planuoji leliuka?


Gydomės 2,5 metų. Planuoju visą vaisingą gyvenimą lotuliukas.gif išties tai 5 metus.

Ar turi bjaurybę endometriozę? Man buvo II stad. prieš 1,5 m.
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2008 02 22, 22:20)
Gydomės 2,5 metų. Planuoju visą vaisingą gyvenimą lotuliukas.gif išties tai 5 metus.

Ar turi bjaurybę endometriozę? Man buvo II stad. prieš 1,5 m.


Aha turiu, kas ir yra baisiausia.....o tai tu kaip suprantu nebeturi endometriozes, bet kiek zinau - nepagydoma.... g.gif Ar as tave ne taip suprantu?

Va je kaip ilgai laukiat.....sunku isties, bet nieko nepakeisi visiems savas gyvenimo kelias paskirtas, o mums belieka tik pasirinkti kaip per ta kelia keliauti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2008 02 22, 22:39)
Aha turiu, kas ir yra baisiausia.....o tai tu kaip suprantu nebeturi endometriozes, bet kiek zinau - nepagydoma.... g.gif  Ar as tave ne taip suprantu?


Kokia Tau stadija?

Taip, man uždegino. Dabar pagal požymius neturėtų būti atsinaujinusi didesne negu buvo stadija. O kas čia žino, gal vis tiek ji trukdo pastojimui. Plius MB prastas judrumas.
O Tu dar jaunutė thumbup.gif
Atsakyti