Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(avvka @ 2008 06 05, 16:02)
thumbup.gif lauksim ziniu 4u.gif

O as tai be nuotykiu negaliu biggrin.gif Nu zinokit, to tai nesitikejau doh.gif Dipherelino pakuoteje kartu su vaistais yra ir 2 adatos injekcijai, viena adata yra labai stora, vaistams praskiesti.. zodziu, kas leidosi diferelina supras apie ka as kalbu.. Ukoliukus man leidzia namuose, anyta.. na ir ka sau galvojat, durimui skirta plonoji adata, buvo uzsikimsusi, nepraleido nei skyscio, nei oro, kazkokia brokuota pasitaike doh.gif Zodziu, kelio atgal nebuvo, tad anyta pasiciupo storaja adata ir... Nu baimes man buvo pilnos kelnes lotuliukas.gif Tik spejau isikasti dantim i pagalve lotuliukas.gif Niekada negalejau pagalvoti, kad gali buti tokiu dalyku, juk vaistai kainuoja ne pora litu schmoll.gif
O siaip viskas gerai, vis dar laukiu bangu, ale dabar jau nesuprasiu ar cia siaip karsta ar vis delto klimaksas banguoja biggrin.gif



ajaj net amn uzpakali suskaudo smile.gif

kai jau bus bangos patikek is kart suprasi doh.gif doh.gif as tai dar su bangom verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
noriu ir as pasidalinti savo patirtimi. turejau nesivystanti 9 savaiciu nestuma. dare abrazija. dar pas mane buvo vyriskas hormonas blokuotas, tai gine paaiskino kad cia nuo 5 metu KT vartojimo, kas irgi galejo nestumui trukdyt. o po pirmu menesiniu po abrazijos mano ginekologe pradejo itarti endometrioze, tik jokiu tyrimu (pvz. lapaskopija) nedare, o pasiule mm blokuoti KT. israse Yarina. tai vat ir galvoju, kodel jokiu tolimesniu tyrimu nepasule daryt, o israse KT?kazkaip laiku nesugalvojau pas gine paklaust blush2.gif sake po 3 menesiu ateit, nes paskui dar 3 menesius leis kazkokius vaistukus ir tada galima bus bandyt pastot. dabar nuolat pries mm teplioja rudai ir siaip mm skausmingos, bei kartais jauciu kazkoki perstejima viduj (toks jausmas kad zaizdeles kazkokios viduj butu). tai kiek pasiskaitau ebdometriozes pozymiai atitinka. aisku pasitikiu as savo ginekologe, bet galbut kamnors panasi situacija buvo, tai galit pasidalinti savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 06 05, 18:02)
na ir ka sau galvojat, durimui skirta plonoji adata, buvo uzsikimsusi, nepraleido nei skyscio, nei oro, kazkokia brokuota pasitaike doh.gif Zodziu, kelio atgal nebuvo, tad anyta pasiciupo storaja adata ir... Nu baimes man buvo pilnos kelnes lotuliukas.gif Tik spejau isikasti dantim i pagalve lotuliukas.gif


blink.gif kaip baisu.
Šiandien ir aš gavau pirmą dozytę. Tai akylai stebėjau, kad mama nieko nesumaišytų ir suleistų vaistus su plonąja adata (nes man vien vaizdas tos storosios swoon.gif ). O šiaip mama kaip žinodama atsinešė pora vienkartinių švirkštų, dėl viso pikto smile.gif
Papildyta:
Jasmine, pagal tavo nupasakotus požymius tikrai galima įtarti endometriozę, bet galutinai diagnozę patvirtinti gali tik laparoskopija...Dar pakankamai informatyvus yra kraujo tyrimas Ca 125.
O jei išklausytum kito dr. nuomonę? Nepakenktų mirksiukas.gif
O vartojant KT tikimybė susirgti endometrioze ne mažesnė?
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
prisiduodu. Po trečios dozės viskas buvo lyg ir nieko, bet paskutinėmis dienomis viskas atsivėrė visame grožyje lotuliukas.gif vakarais ir ryte užeina bangos bangelės lotuliukas.gif net pabundu blink.gif skaičiuoju dienas, kada baigsis vaisto poveikis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 06 06, 17:49)
blink.gif kaip baisu.
Šiandien ir aš gavau  pirmą dozytę. Tai akylai stebėjau, kad mama nieko nesumaišytų ir suleistų vaistus su plonąja adata (nes man vien vaizdas tos storosios  swoon.gif ). O šiaip mama kaip žinodama atsinešė pora vienkartinių švirkštų, dėl viso pikto smile.gif
Papildyta:


Sesita, sekmingo starto 4u.gif
Bet vienintelis pliusas mano situacijoj, kad uzpakaliuko neskaudejo jau kita diena. Matyt nuo storos adatos vaistai placiau pasiskyrste ir greiciau rezorbavosi. Po pirmosios dozes duce skaudejo geras 5 dienas bigsmile.gif

Ulla wub.gif jau nebedaug liko mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes wub.gif

Na zinokit, man atrodo, kad pajutau kazka panaus i bangeles. Dabar supratau kodel jos vadinamos bangomis lotuliukas.gif Cia tikriausia pradzia, nes siluma subangavo tik kojose ir delnuose. Pamelo, buvai teisi, kad su nieko nesupainiosi.. tikrai, jausmas turetu buti ypatingas, kai siluma keliauja po visa kuna doh.gif

Visoms gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 06 07, 11:49)

Na zinokit, man atrodo, kad pajutau kazka panaus i bangeles. Dabar supratau kodel jos vadinamos bangomis lotuliukas.gif Cia tikriausia pradzia, nes siluma subangavo tik kojose ir delnuose. Pamelo, buvai teisi, kad su nieko nesupainiosi.. tikrai, jausmas turetu buti ypatingas, kai siluma keliauja po visa kuna doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai dar tik pradžia, po to šiluma kažkaip per visą stuburą pervaro doh.gif man tai vakare suaktyvėja, guli, migdaisi ir čia bac banga pareina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 08, 19:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tai dar tik pradžia, po to šiluma kažkaip per visą stuburą pervaro  doh.gif man tai vakare suaktyvėja, guli, migdaisi ir čia bac banga pareina  doh.gif



o dar paryciais kai ateina...nesupranti kas darosi... jeigu dar MB apsikabina...tai viskas kaip pragare lotuliukas.gif Siandien bandziau degintis...pabuvau po saulute gal 5 minutes, kaip dejo banga is vidaus ir palindau po skeciu...MB zvengia jam labai linksma wub.gif wub.gif Logiskai mastant man jau jos turetu baigtis...bet kur tau banguoju paciam grazume doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 08, 20:34)
o dar paryciais kai ateina...nesupranti kas darosi... jeigu dar MB apsikabina...tai viskas kaip pragare lotuliukas.gif Siandien bandziau degintis...pabuvau po saulute gal 5 minutes, kaip dejo banga is vidaus ir palindau po skeciu...MB zvengia jam labai linksma wub.gif  wub.gif Logiskai mastant man jau jos turetu baigtis...bet kur tau banguoju paciam grazume doh.gif  doh.gif  doh.gif


jo, jau kam kam, bet mums tai tikrai nešalta lotuliukas.gif sėdžiu šiandien tikrai vėsioje vietoje, laukiu mb ateinant, galvoju, kaip gera, ir ant tos minties lotuliukas.gif bangelė parplaukė lotuliukas.gif
tau tikrai jau turėtų baigtis g.gif bet kad mm nėra, tai ir bangos nesibaigia g.gif
Atsakyti
Merginos, pas mane nekokios nuotaikytes verysad.gif
Kazkaip lyg ir vel bande pateplioti. Po 2 dozes pilvas pasidare kietokas ir maudzia lyg preis mmm. Kadangi man tie pasaliniai velai atkeliavo, ar gali buti cia tas laikinas endo suaktyvejimas apie kuri rasoma vaisto aprasyme g.gif As esu ziauriai isigandusi, kad ne velnio ta endo nedziuva verysad.gif
Jauciu zygiuosiu as pas gine doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti