Įkraunama...
Įkraunama...

Meksika

Sveikos gyvos! Širdis apsąlo beskaitant jūsų įspūdžius... blush2.gif
O aš gyvenu jau penktą mėnesį actekų šalyje su labai turtinga senovės civilizacija (o va šiuolaikinės civilizacijos - nė kvapo! schmoll.gif ), pripratau prie vaizdų, bet pagalvojau - o ką, jei aš jais su jumis pasidalinčiau?
Va iškart dėl to ir pasigailėjau - čia netilps net mažiausia dalelė to, ką norių parodyti.... cry.gif
Atsakyti
Štai ir sostinė, centras.. Žiūrint iš aukštai - vulkanų ir kalnų grandinių apsuptas didžiulis miestas, talpinantis daugiau nei 25 milijonus gyventojų (skaičius nenuilstamai auga). Smogas, transporto kamščiai, triukšmas - kasdieniniai palydovai. Pirmas įspūdis - šis miestas - cementinis monstras, praryjantis vienu ypu ir vakarais išspjaunantis tave išsekusį nuo įspūdžių ir mirtinai nuvargusį...
Atsakyti
Tai miestas, kurio per porą valandų nepražingsniuosi smile.gif O eidamas sutiksi visko: ir skurdžių lūšnelių, ir didingų architektūros paminklų, ir truputį gamtos...
Atsakyti
Bellas Artes, kur vyksta koncertai ir įvairios parodos, ir raitoji policija smile.gif
Atsakyti
Didinga katedra Zocalo aikštėje (ji 3 pagal dydį pasaulyje, bet jos čia nesimato). Ši katedra man visada primena Kupriaus istoriją smile.gif
Atsakyti
Sostinės šiaurinė, modernioji dalis - čia jautiesi kaip visai ne Meksikoje biggrin.gif Lūšnynų specialiai nededu, kad nuotaikos negadintų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 09 balandžio 2005 - 02:08
Laisvės angelas - Meksikos sostinės simbolis. Aukštis įspūdingas...
Atsakyti
Piramidžių Meksikoje yra įvairių - laukuose, aukštai kalnuose ir džiunglėse... Nuotraukoje - Teotihuacano Saulės piramidė, didesnė net už bet kurią Egipto piramdę. Muziejuose daug įspūdingų eksponatų...
Gaila, dėl vietos stokos negaliu sudėti daugiau cry.gif
Atsakyti
Tegu būna pati įspūdingiausia architektūra - aš myyyyyliu gamtą... wub.gif
Atsakyti
Kalnai įkvepia ir priaugina sparnus... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 09 balandžio 2005 - 02:24
wub.gif
Atsakyti
Gyvūnija..Rankose - pats tikriausias krokodilas (ką ten krokodilas - 4 metukų krokodiliukas wub.gif ), ir tarantulas...tempiamas triskart už jį mažėsnės meksikinės vapsvos.
Atsakyti