Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Na tai diskutuojam toliau smile.gif
Atsakyti
Cia buvo tokiu, kurios svenciat sodyboje "2 broliai", tai ka galvojat apie sodybos puosima, ar jie turi ka naujo pasiulyt kedem? ar imsit ju puosimo paslaugas ar puosit pacios?
P.S zinau, kad yra puosimo tema, bet cia lengviau rast ten pat svenciancius.
Atsakyti
Niu cia kol kas esu naujoke, bet siuo metu vestuviu tema ir man yra labai aktuali.. kiek teko skaityti, tai cia daugiau visos diskutuoja apie sodybas, bet gal kas svencia viena diena ir iesko kaune, kaip ir mes.. mes jau sale issirinke, tik norejau kokiu nors atsiliepimu..
Gal kas yra svente vestuves ar siaip koki baliu Katpedeleje Viciunuose, kuri yra vaziuojant link Kauno mariu..
O kas del sodybu, tai vienas vestuves teko svesti sodyboje tarp Vilniaus ir Kauno, kazkokiam miestelyje.. labai patiko vieta, nes yra gan didele terasa, didele pokyliu sale.. daug miegamuju, jei kas norejo pamiegoti, nes zmoniu buvo apie 70.. tik kiek girdejau dabar kainos siek tiek pakile apie 180 Lt/zm, nors pries du metus buvo 80 Lt/zm.... ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 02 27, 14:50)
Niu cia kol kas esu naujoke, bet siuo metu vestuviu tema ir man yra labai aktuali.. kiek teko skaityti, tai cia daugiau visos diskutuoja apie sodybas, bet gal kas svencia viena diena ir iesko kaune, kaip ir mes.. mes jau sale issirinke, tik norejau kokiu nors atsiliepimu..
Gal kas yra svente vestuves ar siaip koki baliu Katpedeleje Viciunuose, kuri yra vaziuojant link Kauno mariu..
O kas del sodybu, tai vienas vestuves teko svesti sodyboje tarp Vilniaus ir Kauno, kazkokiam miestelyje.. labai patiko vieta, nes yra gan didele terasa, didele pokyliu sale.. daug miegamuju, jei kas norejo pamiegoti, nes zmoniu buvo apie 70.. tik kiek girdejau dabar kainos siek tiek pakile apie 180 Lt/zm, nors pries du metus buvo 80 Lt/zm.... ohmy.gif


O kokia sąlygas jie ten siulo?
Siaip man ten nelabai...
Atsakyti
O man ten kaip tik is visu Kauno aplankytu kaviniu (niu siaip zinoma ne visu, nes tiesiog nespejom smile.gif ) man kazkaip labiausiai patiko, nes norejau, kad butu kaune, bet toliau nuo centro ir siek tiek su gamta... tai ten man patiko, kad yra terasa ir per gatve perejus pusynelis su supynem.. tokia nieko ypatingo aplinka, dar po remonto..
o salygos tokios, kad viskas ju, nors kaip kalbejom, kad leis savo saldumynus, nes sakau gal jaunosios torto nedarot.. hihihi.gif o siaip gal siek tiek nepatiko, kad alkoholi jei nori savo, bet manau iseis kaip nors susneketi, nes ten uz bonka moketi 30-40 Lt neapsimoka.. o daugiau tik baisu, kad visi sutilptu, nes sako ten talpina 40, pas mus tiek ir bus, bet kazkaip noretusi laisviau.. niu zodziu, jei ka, tai turbut jau saukstai po pietu.. ohmy.gif unsure.gif o kodel ten nelabai?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2008 02 27, 14:53)
Cia buvo tokiu, kurios svenciat sodyboje "2 broliai", tai ka galvojat apie sodybos puosima, ar jie turi ka naujo pasiulyt kedem? ar imsit ju puosimo paslaugas ar puosit pacios?
P.S zinau, kad yra puosimo tema, bet cia lengviau rast ten pat svenciancius.

as tai puosiu minimaliai (kad papuostu prieki ir puokstes ant stalu ) viska uzsisakysiu pas juos kad nereiktu papildomai rupintis ,o del kedziu tai jei nori apvalkalu tai yra firma www.xdecor.lt atves ir uzdes
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 02 27, 15:50)
Niu cia kol kas esu naujoke, bet siuo metu vestuviu tema ir man yra labai aktuali.. kiek teko skaityti, tai cia daugiau visos diskutuoja apie sodybas, bet gal kas svencia viena diena ir iesko kaune, kaip ir mes.. mes jau sale issirinke, tik norejau kokiu nors atsiliepimu..
Gal kas yra svente vestuves ar siaip koki baliu Katpedeleje Viciunuose, kuri yra vaziuojant link Kauno mariu..




Na musu vestuves irgi bus kuklios, ishvis norejau nieko nedaryti, tik pasifotkinti kur nors gamtoj, o poto uzsokt i kokia kavinuke pasedeti. Bet jei oriukas ne koks bus, tai noretusi kad kavinuke ar uzeiga, butu grazioje vietoje. Tiktu ir toliau nuo Kauno, link birstono ar net galvoju iki traku nuvaziuot g.gif
Gal kas zino kokia nediduke uzeigele, zmoniu bus apie 20, tai didelio ploto nereikia. Svarbu kad butu grazi jauki aplinka wub.gif ir gamta ...
Atsakyti
QUOTE(Susapnuota @ 2008 02 28, 21:44)
Na musu vestuves irgi bus kuklios, ishvis norejau nieko nedaryti, tik pasifotkinti kur nors gamtoj, o poto uzsokt i kokia kavinuke pasedeti. Bet jei oriukas ne koks bus, tai noretusi kad kavinuke ar uzeiga, butu grazioje vietoje. Tiktu ir toliau nuo Kauno, link birstono ar net galvoju iki traku nuvaziuot  g.gif
Gal kas zino kokia nediduke uzeigele, zmoniu bus apie 20, tai didelio ploto nereikia. Svarbu kad butu grazi jauki aplinka  wub.gif ir gamta ...


jei nenori is anksto uzsisakyti viso baliaus, tai gal pabandyk Satiju dvara Lapese...o siaip jei neatmetat galimybes palekti iki Traku, tai girdejau ten yra Sokolado restoranas ar kazkas tokio, na "AJ sokoladas" priklauso... ten organizuoja man rodos ir sokolado gaminimo tokias kaip sventes. gal visai nieko butu, jei jau baliaus nenori wink.gif romantiska... wub.gif siaip paziurek www.ajsokoladas.lt
Atsakyti
QUOTE(nezaidziu @ 2008 03 01, 01:15)
jei nenori is anksto uzsisakyti viso baliaus, tai gal pabandyk Satiju dvara Lapese...o siaip jei neatmetat galimybes palekti iki Traku, tai girdejau ten yra Sokolado restoranas ar kazkas tokio, na "AJ sokoladas" priklauso... ten organizuoja man rodos ir sokolado gaminimo tokias kaip sventes. gal visai nieko butu, jei jau baliaus nenori wink.gif romantiska...  wub.gif siaip paziurek www.ajsokoladas.lt

blink.gif Na cia tai geras lotuliukas.gif Gyvenu nuo lapiu 7 km, ir net nezinojau kad ten toks dvaras yra doh.gif Geda blush2.gif Labai aciu uz patarima, nuvarysim apsiziuresim bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes.gal kas sventete vestuves petrausku sodyboja gal turit ideju kaip ja papuosti.Nes as jau nebezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra1 @ 2008 03 01, 01:50)
sveikutes.gal kas sventete vestuves petrausku sodyboja gal turit ideju kaip ja papuosti.Nes as jau nebezinau  schmoll.gif

mes sventem, jei nori galiu atsiusti foto kaip buvom papuose i el.pasta, parasyk
Atsakyti
gal zinot kokiu gandu ar petku apie MEDZIOTOJU SOSTINE?
Atsakyti