Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(Owly @ 2007 10 27, 17:53)
O man kaip tik nepatiko  schmoll.gif  Visą skonį pagadino  schmoll.gif  Nors dievinu ir keksus ir bananus, bet kartu tai nesiderina schmoll.gif  gaunasi ne keksas, o kažkoks šlapias pyragas  schmoll.gif

O man jis slapias nesigavo,
Gavosi normalus keksas sausas, gal nesigavo jis tau
Atsakyti
QUOTE(mėlynė @ 2007 10 29, 12:49)
gal traukei tik iskepta?
reik palaukti kol praaus,o tada istraukt.....

vat būtent, kad išjungiau orkaitę, jis joje dar pastovėjo kokias 15 min ir tik tada traukiau... g.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nenumano, kodėl keksas gavosi šlapias, nors ir iškepęs? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 10 29, 14:30)
O man jis slapias nesigavo,
Gavosi normalus keksas sausas, gal nesigavo jis tau

Nea, jis man tiesiog nepatiko schmoll.gif

Aš kepiau pagal šį receptą:
QUOTE(Burbulytis @ 2005 04 14, 13:24)
BANANINIS KEKSAS
14 saukstu miltu, 4 kiausiniai, pakelis sviesto, stikline (ar didesne puse puoduko) grietines, kvapu, 2 bananai, 10 saukstu cukraus, kvapu, dziuvelesiu skardelei pabarstyti. Saukstelis kepimo milteliu. Glajui kiausinio baltymas ir cukraus pudros 3 saukstai.

Kekso forma patepti sviestu (cm iki virsaus nereikia, geriau kyla), ir pabarstyti dziuveleliais ar miltais.
Bananus supjaustyti labai smulkiais gabaleliais (as juos net i kose sugrudu), sumaisyti su grietine ir cukraus 5 sauksais.
Islydyta keptuveje sviesta supilti i bliuda ir imusti kiausinius, tada viska issukti su mikseriu, supilti 5saukstus cukraus, kvapus, kepimo miltelius, per sietuka persijoti 14 saukstu miltu ir tada dar karta issukti su mikseriu iki vienalytes mases.
Sudeti grietin su bananais i issukta mase, viska ismaisyti saukstu.
Sudeti gauta tesla i kekso forma, kepti 200 laipsniu orkaitej, 1 h. Patikrinkite, ar nereikia daugiau pakepti ismeigdami degtuka (jei bus aplipes tesla, tai reikia dar kepti; mat mano orkaite senovine, tai gal su kitom uzteks valandos, turi gautis sviesiai rudas)
Istraukus ir siek tiek atvesusi atsargiai isversti i lekste. Kiausinio baltyma isplakti su cukraus pudra, kol gausis baltos putos, jomis aptepti keksa.
Neisigaskit, jei vidus atrodys slapias, kaip neiskepes, tai tik nuo bananu!



O pagal kokį receptą tu kepi, GRAŽINA25? ax.gif


QUOTE(reveka @ 2007 11 02, 20:49)
nejaugi niekas nenumano, kodėl keksas gavosi šlapias, nors ir iškepęs? unsure.gif  verysad.gif

Neįsivaizduoju, man taip buvo tik su tuo bananiniu unsure.gif Vienintelė mintis, gal tiesiog jis buvo pernelyg "storas"/aukštas. Tada gerai neiškilo, dėl to vidus galėjo gautis sunkus ir šlapokas unsure.gif
Atsakyti
tai kad ir nelabai aukštas buvo, kokie 3 cm tešlos neiškepusios buvo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2007 11 02, 21:54)
tai kad ir nelabai aukštas buvo, kokie 3 cm tešlos neiškepusios buvo... g.gif

Nu tada tikrai ne dėlto unsure.gif O jis sukrito ar ne? Kiek laiko kepei?
Atsakyti
blink.gif
QUOTE(Owly @ 2007 11 02, 22:16)
Nea, jis man tiesiog nepatiko  schmoll.gif

Aš kepiau pagal šį  receptą:
O pagal kokį receptą tu kepi, GRAŽINA25ax.gif
Neįsivaizduoju, man taip buvo tik su tuo bananiniu  unsure.gif  Vienintelė mintis, gal tiesiog jis buvo pernelyg "storas"/aukštas. Tada gerai neiškilo, dėl to vidus galėjo gautis sunkus ir šlapokas  unsure.gif

AS KEPIAU NE PAGAL SITA RECEPTA, KAI JI PERSKAICIAU MAN KAI KAS NEPATIKO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 02 lapkričio 2007 - 22:46
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 11 02, 22:41)
AS KEPIAU NE PAGAL SITA RECEPTA, KAI JI PERSKAICIAU MAN KAI KAS NEPATIKO
SAKAU TODEL, KAD BAIGIAU DUONOS GAMINIU TECHNOLOGIJA IR JO NEKEPSIU

Matai kaip doh.gif O gal gali tada plačiau pakomentuoti, kas tame recepte negerai, kad žinočiau į ką reiktų dėmesį atkreipt apskritai receptuose? blush2.gif ax.gif
O savo receptuku ar galėtum pasidalint? blush2.gif ax.gif O gal jau esi rašius, tik nemačiau? Tada esiu ieškot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 02 lapkričio 2007 - 22:46
[quote=Burbulytis,2005 04 11, 16:12]
Pasidalinkime keksu receptais!!!
BANANINIS KEKSAS
14 saukstu miltu, 4 kiausiniai, pakelis sviesto, stikline (ar didesne puse puoduko) grietines, kvapu, 2 bananai, 10 saukstu cukraus, kvapu, dziuvelesiu skardelei pabarstyti. Saukstelis kepimo milteliu. Glajui kiausinio baltymas ir cukraus pudros 3 saukstai.

Kekso forma patepti sviestu (cm iki virsaus nereikia, geriau kyla), ir pabarstyti dziuveleliais ar miltais.
Bananus supjaustyti labai smulkiais gabaleliais (as juos net i kose sugrudu), sumaisyti su grietine ir cukraus 5 sauksais.
Islydyta keptuveje sviesta supilti i bliuda ir imusti kiausinius, tada viska issukti su mikseriu, supilti 5saukstus cukraus, kvapus, kepimo miltelius, per sietuka persijoti 14 saukstu miltu ir tada dar karta issukti su mikseriu iki vienalytes mases.
Sudeti grietin su bananais i issukta mase, viska ismaisyti saukstu.
Sudeti gauta tesla i kekso forma, kepti 200 laipsniu orkaitej, 1 h. Patikrinkite, ar nereikia daugiau pakepti ismeigdami degtuka (jei bus aplipes tesla, tai reikia dar kepti; mat mano orkaite senovine, tai gal su kitom uzteks valandos, turi gautis sviesiai rudas)
Istraukus ir siek tiek atvesusi atsargiai isversti i lekste. Kiausinio baltyma isplakti su cukraus pudra, kol gausis baltos putos, jomis aptepti keksa.
Neisigaskit, jei vidus atrodys slapias, kaip neiskepes, tai tik nuo bananu!
VISU PIRMA PER DAUG SVIESTO (PAKELIS APIE 200G), O AS JAI DECIAU PUSE

mirksiukas.gif thumbup.gif
AS GAMINU PAGAL SI RECEPTA

BANANINIS KEKSAS


300g miltų, 200g cukraus
3 bananai, 4 kiaušiniai
3 šaukštai grietinės
2 šaukšteliai kepimo miltelių
2šaukštai apelsinų žievelių cukatų
15g vanilinio cukraus (pakelis)
žiupsnelis druskos
2 šaukštai sviesto formai patepti
2 šaukštai džiūvėsėlių formai pabarstyti
GLAJUI
100g šokolado


Bananus maišykliu sutrinti su grietine, sudėti cukatas, druską ir supilti 100g cukraus. Kiaušinius išplakti, pamažu supilti cukrų, plakant suberti vanulinį cukrų. Tada suberti miltus sumaišytus su kepimo milteliais, po truputi sudėti sutrintų bananų masę ir maišyti, kol tešla pasidarys vienalytė. Paruoštą tešlą supilti į sviestu išteptą ir džiūvėsėliais pabarstytą formą. Kepti 45-55 minutes 170C karštumo orkaitėje. Šiltą keksą apipilti ištirpintų šokoladų ir palikti atvėsti.
ČIA JAU MANO MEGSTAMIAUSIAS
MANO SUNAUS MEGSTAMIAUSIAS IR JIS JI MAN PADEDA GAMINTI


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 02 lapkričio 2007 - 23:01
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 11 02, 22:48)
    ČIA JAU MANO MEGSTAMIAUSIAS
MANO SUNAUS MEGSTAMIAUSIAS IR JIS JI MAN PADEDA GAMINTI

Ačiū už receptuką ax.gif Reiks pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 11 02, 22:21)
Nu tada tikrai ne dėlto  unsure.gif  O jis sukrito ar ne? Kiek laiko kepei?

jis ir sukrito, ir buvo šlapias... verysad.gif o kepiau kažkur 160 laipsnių temperatūroje kažkur apie valandą gal, na, kol pagaliukas buvo sausas...
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2007 11 03, 14:20)
jis ir sukrito, ir buvo šlapias...  verysad.gif o kepiau kažkur 160 laipsnių temperatūroje kažkur apie valandą gal, na, kol pagaliukas buvo sausas...

Gal tešla buvo per skysta unsure.gif
Atsakyti