Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 2

Sena tema nail.gif










Atsakyti
mano nuomone tokia kad tinkamai neuztepus ta prasme be base ir be top coat nei vienas lakas nelaikys, dar manau kad lako laikymasis priklauso ir nuo paties nago, jei jis minkstas , lakstosi ir gauna daugiau kruvio tai lakas trumpiau laikysis
Atsakyti
Ieškojau ir ieškojau aš tokią temą, bet neradau. Buvo tik apie nagų priežiūrą, o atskirai apie nagų laką neradau. jei jau yra, sorry, nurodykite kur.. blush2.gif
Gal galite patarti kokie nagų lakai yra geriausi. Noriu veidrodinio atspindžio ir kad gerai teptusi (ypac balta, perlų ar dramblio kaulo spalva - nerandu niekur grazios perlu, dramblio kaulo ar baltos spalvos). 4u.gif
Atsakyti
dekoratyvines kosm forumiuke buvo tema (tiesa jau baigta) 'visa tiesa apie nagu lakus' mirksiukas.gif
gal rasi kokios info

o i tavo klausima... perlu,dramblio kaulo spalvos ir dar veidrodines (cia viskas viename?) nemanau kad isviso buna unsure.gif
Atsakyti
Man tai dabar geriausi lakai Orly ir Mavala didis.gif didis.gif
Atsakyti
o kuom jie geri? blush2.gif ir kur juos pirkti...
Atsakyti
Man labiausiai OPI (Lietuvoj, veikiausiai, nėra išvis, nes net pas mum čia jų sunku rast, bet būna internetinėse parduotuvėse pirkt (braškėse, gal?)) patinka, antroj vietoj Orly.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 26 rugpjūčio 2008 - 14:22
OPI thumbup.gif Pelenės parodoj pirkau, ti labai patiko, liux thumbup.gif
Atsakyti
opi patys paciausi lakai
ju yra ir lt-pvz nagavitose tongue.gif
dar po viena is patinkanciu,uzimanciu antra vieta-rituals,isa dora ir deborah (tik konkreti spalva)
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 05 06, 09:29)
mano nuomone tokia kad tinkamai neuztepus ta prasme be base ir be top coat nei vienas lakas nelaikys, dar manau kad lako laikymasis priklauso ir nuo paties nago, jei jis minkstas , lakstosi ir gauna daugiau kruvio tai lakas trumpiau laikysis

Pritariu. Taip pat dar priklauso nuo Jusu darbo pobudzio, jei dirba rankeles virtuveje joks lakas neislaikys savaites, o jei su popieriukais - laikysis.
Atsakyti
QUOTE(daiva grey @ 2008 09 21, 16:22)
Pritariu. Taip pat dar priklauso nuo Jusu darbo pobudzio, jei dirba rankeles virtuveje joks lakas neislaikys savaites, o jei su popieriukais - laikysis.

man kaip tik popieriai sausina naga ir atsokineja lakas doh.gif
Atsakyti
Man asmeniškai iš iki šiol naudotų lakų, geriausiai laikosi (tepant viską kaip priklauso - base coat, 2 sluoksniai nagų lako + top coat) - OPI, Orly ir Gosh ax.gif

Tiesa, mačiau reklamoj, kad Kosmada pradėjo prekiauti Orly. Gal kas matėte kaip ten su asortimentu ir kokios kainos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonka: 21 rugsėjo 2008 - 21:20