Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 2

QUOTE(Melitta @ 2011 04 22, 08:25)
Labas  4u.gif  Nesu tikra, ar į tiksliai tą temutę pataikiau, bet norėjau pasiteirauti apie ilgalaikius gelinius lakus ? Kas bandė ? Kokia nuomonė...? Nes man po dviejų savaičių atsilupo nago kraštas  unsure.gif O pagal idėja juk toks lakavimas turėtų laikyt 3-4 savaites, ar klystu ?  blush2.gif


Bandžiau, bet turbūt nekartosiu, nes atsibodo spalva per tą laiką, be to, negražu kai atauga, o ir šiek tiek nagas pasižeidė...O labas šiaip turėtų laikytis 2-3 savaites, man pačiai laikėsi lygiai 2, pradėjo kraštai atšokinėti, bet aš ir pati jau norėjau nusivalyti...
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 04 22, 08:40)
Bandžiau, bet turbūt nekartosiu, nes atsibodo spalva per tą laiką, be to, negražu kai atauga, o ir šiek tiek nagas pasižeidė...O labas šiaip turėtų laikytis 2-3 savaites, man pačiai laikėsi lygiai 2, pradėjo kraštai atšokinėti, bet aš ir pati jau norėjau nusivalyti...

Na man per dvi savaites nelabai nuagimas matosi, tik va dabar tokiu bordo laku nulakuoti nagai, tai tas apsilupimas žiauriai negražu, gerai kad šiandien eisiu tvarkytis, tik va neapsisprendžiu ar kartot, panašu, kad sunkiai prilakstyt įmanoma blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melitta: 22 balandžio 2011 - 13:44
Ir aš su klausimu išlendu. Kokios firmos bazinį sluoksnį Jūs naudojat kasdieniniam lakavimui? Esu išbandžius toną įvairiausių, bet kol kas niekas dar neapsaugojo nuo baisiojo nagų pageltonavimo... verysad.gif Žinia, aš labai mėgstu ryškias spalvas (mėlynas, žalias, violetines, oranžines ir t.t), tai man reikia kažko ypatingai apsaugančio. Šiuo metu baiginėju SpaRitual 2-1 basecoat, bet kadangi turbūt reiks jau artimiausiu metu mest lauk (atsibodo tas skiedimas kaskart prieš lakavimą), tai dabar ieškau kažko geresnio. Girdėjau daug neblogų atsiliepimų apie NailTek Foundation II Ridge Filler'į, bet gal kas ką geresnio žino? Būtų idealu, jei apsaugotų nuo pageltonavimo ir nesutirštėtų labai greit... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 04 09, 21:48)
blink.gif  blink.gif  doh.gif  OOO siaubeli, isivaizduoju kiek laiko poto nagusgremzt reiktu, kad nusivalyti toki nagu laka  lotuliukas.gif
As esu turejusi toki, tai gramdymas tai uzmusantis. vatos diskus suslapini su acetono ir pridedi prie kiekvieno nago, kad atsiluptu nors kiek.


QUOTE(Melitta @ 2011 04 22, 08:25)
Labas  4u.gif  Nesu tikra, ar į tiksliai tą temutę pataikiau, bet norėjau pasiteirauti apie ilgalaikius gelinius lakus ? Kas bandė ? Kokia nuomonė...? Nes man po dviejų savaičių atsilupo nago kraštas  unsure.gif O pagal idėja juk toks lakavimas turėtų laikyt 3-4 savaites, ar klystu ?  blush2.gif

ooooooo, dabar vat sedziu su siuo atradymu.. Man tai labai patinka. Ypac tinka koju nagams, sako, kad pora menesiu laiko. tai as tik sia savaite kojas taip nusilakuosiu. O rankas nusilakavusi penktadieni - kol kas efektas tai kaip ka tik nulakuoti. Manikiuriste sake, kad sausina pati naga toks lakavimas, todel po č-ę karto naudojimo gelish, reikia padaryti savaites-dvieju pertrauka ir naga tepti aliejukais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 09, 10:42)
ooooooo, dabar vat sedziu su siuo atradymu.. Man tai labai patinka. Ypac tinka koju nagams, sako, kad pora menesiu laiko. tai as tik sia savaite kojas taip nusilakuosiu. O rankas nusilakavusi penktadieni - kol kas efektas tai kaip ka tik nulakuoti. Manikiuriste sake, kad sausina pati naga toks lakavimas, todel po č-ę karto naudojimo gelish, reikia padaryti savaites-dvieju pertrauka ir naga tepti aliejukais ir t.t.

Labai domins atsiliepimai 4u.gif 4u.gif
Man vėl po dviejų savaičių atsilupinėt pradėjo per visus kraštus blink.gif Atsibodo ir kol kas nekartosiu rolleyes.gif Nes kaip ir dažnokai kas dvi savaitėles persilakavinėt man unsure.gif
O dėl nago tepimo aliejuku - ačiū už patarimą, pasinaudosiu 4u.gif
Nes maniškė manikiūristė tai tik pliusus pasakojo ir sakė nėr jokių minusų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 09, 10:42)
As esu turejusi toki, tai gramdymas tai uzmusantis. vatos diskus suslapini su acetono ir pridedi prie kiekvieno nago, kad atsiluptu nors kiek.

Nežinau, kaip jūs ten valot, bet man neužtrunka nei sekundės ilgiau nei valant bet kokį kitą standartinį nagų laką. lotuliukas.gif O aš darau taip:
http://www.youtube.c...h?v=fhPZSIbw4nw
Tik daug mažiau valiklio ir vatos naudoju. smile.gif
Atsakyti
gal kam bus idomu pasiskaitineti apie naujas tendencijas tongue.gif

straipsnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 26 gegužės 2011 - 18:59
Sveikos panelės 4u.gif labai noriu išbandyti tą lakavimą su geliu, tik vis nedrįstu 4u.gif norėčiau pasidomėti ar jūs pačios su tuo geliu lakuojat ar einat pas manikiūrininke? mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri zinote kokiom kainom prekiauja www.medikatus.lt siuos lakus Emmi-Nail UV gelio lakas ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2011 06 03, 20:31)
gal kuri zinote kokiom kainom prekiauja www.medikatus.lt  siuos lakus Emmi-Nail UV gelio lakas ?
user posted image

O nematyti kazkokie g.gif Kiek zinau sita firma Vokieciu, tai gal puse velnio butu, o kokiomis kainomis siuos lakus parduoda ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti