Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai blizgesiukai

Isigijau Collistar kremini blizgi is vasaros kolekcijos. Spalva labai grazi, laikosi labai ilgai, negaliu atsidziaugti! O indelyje man labai patinka jo dangtelis su mini-veidrodeliu, super wub.gif
Atsakyti
candy glow "gyvai" ant lupu biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 04 rugpjūčio 2008 - 23:04
imesk paveiksliuka kaip jis tubelej atrodo, ant lupu tai labai fain thumbup.gif
Papildyta:
radau cia sita spalvyte, bet tubelej ji visai kitaip atrodo g.gif
Atsakyti
Nusipirkau Estee Lauder melynaji blizgi,ir esu l.nusivylusi verysad.gif Nu visiskai nieko gero,tas metinis saldymas toks nemalonus,o ir nieko jis man lupu nepasviesino.Nu zodziu antra karta niekada nepirkciau. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2008 08 05, 10:15)
Nusipirkau Estee Lauder melynaji blizgi,ir esu l.nusivylusi verysad.gif Nu visiskai nieko gero,tas metinis saldymas toks nemalonus,o ir nieko jis man lupu nepasviesino.Nu zodziu antra karta niekada nepirkciau. schmoll.gif  schmoll.gif



nu va kaip gaila verysad.gif , bet išparduotuvėj mnau greit parduosi mirksiukas.gif aš kaip tik irgi jo laukiu, žiurėsim kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2008 08 04, 23:56)
candy glow "gyvai" ant lupu  biggrin.gif

user posted image

wub.gif as tai noreciau suzinoti kaip tokia isgauti spalvyte, man ji labai grazi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 08 05, 20:11)
wub.gif  as tai noreciau suzinoti kaip tokia isgauti spalvyte, man ji labai grazi
user posted image

Cia naujieni chanel blizgiai. Vakar jau varvinau seile kristianoje.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2008 08 06, 11:02)
Cia naujieni chanel blizgiai. Vakar jau varvinau seile kristianoje.

jap tikrai tie... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 08 05, 18:11)
wub.gif  as tai noreciau suzinoti kaip tokia isgauti spalvyte, man ji labai grazi
user posted image


ir man šita labai graži spalvytė wub.gif wub.gif
ka tik gryžau iš Kristijanos pabandžiusi šiuos blizgius nu gi fainučiai wub.gif wub.gif thumbup.gif , labai maloniai pasidengė wub.gif , eis mano Guerlain blizgiai atostogų biggrin.gif , bet minusiukas laikosi nepasakyčiau kad gerai verysad.gif po pasitepimo praėjo kokių 40min ir jų jau beveik neliko verysad.gif (nieko nevalgiau biggrin.gif ).

o beje tokios spalvytės nemačiau kristijanoje rolleyes.gif kaži koks čia numeriukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 06 rugpjūčio 2008 - 16:07
QUOTE(skaistukas @ 2008 08 06, 17:00)
ir man šita labai graži spalvytė  wub.gif  wub.gif
ka tik gryžau iš Kristijanos pabandžiusi šiuos blizgius nu gi fainučiai  wub.gif  wub.gif thumbup.gif  , labai maloniai pasidengė  wub.gif , eis mano Guerlain blizgiai atostogų  biggrin.gif , bet minusiukas laikosi nepasakyčiau kad gerai  verysad.gif po pasitepimo praėjo kokių 40min ir jų jau beveik neliko  verysad.gif (nieko nevalgiau  biggrin.gif ).

o beje tokios spalvytės nemačiau kristijanoje  rolleyes.gif kaži koks čia numeriukas  g.gif


drinks_cheers.gif tikrai labai trumpai laikosi ant lupu, daugiau turbut as jo nepirkciau schmoll.gif As turiu spalvyte brillant levres Nr.69.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti