Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Turiu pastoviai nedideliu problemeliu su sveikata, o dabar dar ir nestumas nutruko antrame menesyje. Polikliniku ir kliniku gydytojai nieko nesako - neisku kodel taip nutiko. Nuejau i homeopatini centra: pateike savo versija.
Kaip manote ar galima jais pasitiketi, ar kas nors bandet gydytis tokias problemas homeopatija?
Atsakyti
tokių problemų neturėjau, tai neteko jų ir gydytis, bet va su vaikais tai buvo problemų.Mano abi mergaitės iki 5 metu pastoviai sirgdavo įvairiom peršalimo ligom.Tik išsigydom vieną peršalimą, prikimba kokia infekciją, išsigydom infekciją, vėl kokia sloga..taip ir vargdavom ir vitaminus įvairius, stiprinančius sveikatą išbandėm, ir grūdintis bandėm...vasarą dar išempdavom be slogų, bet tik prasideda ruduo, aš jau iš kart psichologiškai pradėdavau nusiteikinėt..PRASIDEDA.
Bet sykį teko pabendraut su viena medike, ji pasiūlė pamėgint ką nors iš homeopatinių, t.y. žolelių pagrindų padarytų vaistų, vitaminų ar papildų..aš pabandžiau pakalbėt su savo gydytoja, tai ji mums parekomendavo lašiukus "Umkalor", jie išspausti iš berods pelargonijų, dezinfekuoja, stiprina imuniteta ir t.t.gana skeptiškai išklausiau visų kalambūrų, bet nusipirkau.Ir tikrai nepasigailėjau- dingo visos slogos, ir dabar vos pastebiu, kad jau pradeda šnarpliuot- iškart tų lašų ir ramybė.Kartais ir profilaktiškai pavartojam.Žodžiu va kiek teko susidurt, tai paliko labai gerą įspūdį.Ir dar teko pabendraut su medike(nesusijusiasu vaistų firmom), tai ji paaiškino, kad vaistus, vitaminus ir papildus, natūralių žolelių pagrindu, žmogaus organizmas geriau įsisavina, nei chemiškai apdirbtus, išgrynintus ir t.t.pasakojo procentaliai..nelabai beatsimenu, bet kažkur tai berods natūralių medžiagų įsisavinimas kažkur tai 80 proc, o cheminių 20 proc.
Manau, kad tai geri vaistai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carla: 28 gegužės 2004 - 07:59
"UMKALOR" tik vieni lasiukai, tipo suskaudus gerkle... Bet cia ne gydymas ir ne imuniteto stiprinimas, deja. Mes jau tiek visko isbandem. Daveme keliu rusiu gyd.-homeopato skirtus "zirniukus" 3 men., susirgus visokius kitus ir net leidziamus skyre, o CORYZALIA tai jau nebezinau, kiek esu sudavus. Bet visada galutiniam rezultate: liga uzsitesia ir prireikia antibiotiku. Ar tikrai kas visa laika gydotes ir pasveikstate nuo tu homeopatiniu? mad.gif
Atsakyti
O mane domina homeopatiniai nuo alergijos. Gal kas bande?
Atsakyti
jau keli metai kai praktiskai gydausi tik homeopatiniais vaistais - ypac visokias persalimo ligas ar kai skauda nugara, ar susitrenki koja ar ranka ir pan. Su persalimo ligom - tai reikia tik pajautus pirmuosius simptomus... bent jau man geriausi yra gripheel, anginheel - po tablete po liezuvius kas 15 min. - cia taip pirma pusdieni gera... man is karto nuima... thumbup.gif
o del visokiu skausmu tai tabletes traumelS bei tepalas tokiu pat pavadinimu thumbup.gif po kojos luzio, nuemus gipsa geriau tas tabletes ilga laika -po 2 dienoj ir tepiau - tai labai greita koja atsistate ir visai jos neskaudedavo pries lietu ar oro keitimasi, kaip kitiem buna...
Atsakyti
...man irgi užakcentavo, kad reikia pradet vartot vos pajutus pirmuosius simptomus...ligai isisenėjus, jau "nebepramuša", tada ir prireikia antibiotikų..
o šiaip savijautai pataisyt, imunitetui sustiprint manau patys tinkamiausi būtent homeopatiniai
Atsakyti
Na, tie kompleksiniai homeopatiniai vaistai kur visose vaistinese parduoda - jie pritaikyta dazniausiai pasitaikancioms problemoms gydyti. Umkaloras mums mazai pagelbedavo, bet sia ziema pradejom gerti Infliucid - mums tinka (ir man, ir vaikui ir net vyra itikinau pagerti - sloga labai lengvai praejo, nors paprastai kamuojasi ilgiausiai). Bet kokiai labai specifinei ligai gydyti tai reikia specifiniu vaistu, juos gali paskirti tik gydytojas homeopatas, kuris ilgai su pacientu aiskinasi kaip kada ir kas jam negera buna. Todel ketinu vyra grusti pas homeopata alergine sloga gydytis, nes manau, kad kmpleksiniai vaistai nepades, nes sloga buna ne pavasari, o rudeni...

Man patinka homeopatiniai vaistai smile.gif yra interneto svetaine www.homeopatija.lt
Atsakyti
Dekui uz atsakymus. Is pradziu galvoju "va naujoke as, uzvedziau tema, ale niekas neatsako". Tad labai apsidziaugiau siandien radusi atsakymu.
As pati daugiausia naudoju tuos homeopatinius nuo skrandzio sutrikimu. Tai tikrai labai padeda ir visai nebesiskundziu jokiais sutrikimais. Ir labai dziaugiuosi, kad visokiu zarnu nereikia ryti. Bet galvoju, ar jie tikrai gali isspresti nestumo problemas...
Matyt si sritis Lietuvoje dar nauja. Kai kas isvis tai sarlatanizmu vadina smile.gif Aisku del info stokos. Nu po koki 10 metu bus matyt... Tikekimes, neistirs kad tai zalinga (juokauju smile.gif )
Atsakyti
Na, homeopatijai jau nemazai metu, tai butu pastebetas koks zalingas poveikis. O dabar net instrukcijos lapeliuose raso, kad perdozavus jokios problemos nepastebetos... Juk ten tu medziagu - pedsakai (kaip riesutu sokoladuose wink.gif )

Tik manau, kad reiktu isitikinti ar tie homeopatai turi geras rekomedacijas. Reikalu jie nepagadins, o gal net ir pades wink.gif
Atsakyti
As irgi naudojau homeopatinius vaistukus ploksciosioms karpoms gydyti..Rezultatas puikus clap.gif
Atsakyti
pries pora savaiciu pradejau vaiku gydyma pas homeopata, o pati planuoju pasirodyti si savaitgali.
man gydymas naturaliomis priemonemis ir vaistazolemis priimtiniausias.
Atsakyti
O kur Vilniuj tiria? As kaune tai i "Emeda" einu. Drauge nori Vilniuj, gal ka rekomendut galit? Ir kiek Vilniuj tai kainuoja?
Atsakyti