Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Homeopatas yra Zveryno naturalios medicinos centre.Konsultacija gal apie 100Lt.Ziurint, ka reikia daryti.
Atsakyti
Mano sūnus nuolat sirgo slogomis nuo kūdikystės, išbandėm visokius vaistukus, tačiau padėjo tik vieninteliai homeopatiniai[COLOR=red]Euphorbium compositum
Atsakyti
As turejau chroniska gerkles skausma, nepadedavo jokie vaistai. Tik homeopatiniai - Belladona +Phosphorum padeda, kai tik pajauciu perstejima, iskart paimu ju ir nuima. Tik uz homeopatija!
Atsakyti
Manyciau, kad jei rimtesniems susirgimams gydyti, tai reiktu susirast gera homeopata, mano pazystamos mergaite labai sirgo, gydytojai niekaip nenustate priezasties, dare ivairius tyrimus, po sanatorijas tampesi...Bet kai galiausiai susirado homeopate, vaikiukui ju zymiai pagerejo, aisku suplojo pinigelio nemazai, bet manau, kad verta.
Mano dukra linkus sirgt visokiom anginom, tai jeigu jau iskart angina prigriebia, tai homeopatiniai vaistukai negelbsti, bet jei siaip koks faringitas, tai umckoloras padeda per pora dieneliu pasveikt thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1098125530[/mergetime]
Mum pediatre pasiule pavartot tozylotren, gal bandet kas, ar padejo?
Atsakyti
Bandem tonzylotren. Manu, mums padejo nesusirgti angina eilini karta. Buvo pakilusi ir temperatura, bet neauskta - 37.5 max. Sirgom visa savaite, bet be antibiotiku, tik siltai aprista gerkle, tonzilotren ir arbateles.

Pati esu naudojusi influcid - irgi padejo. Sirgom visa seima gripu. Geraiu juso as viena, tai mano temperatura nepakilo aukscaiu 37,2 (savojauta tai ne kokia buvo), o dukra su vyro karsciavo stipriai. Tiesa, as pradejau gerti dar nesirgdama, kai jie jau abu sirgo... gal todel ta ligos forma lengvesne buvo g.gif ?
Atsakyti
tonzilotrena geriau ir as, nes rudeni ir pavasari perstedavo gerkle rytais, atsirasdavo angina. isgeriau pora buteliuku (net nepamenu kada - pernai ar upernai smile.gif ) ir... kol kas (spjaudausi) puiku!
Atsakyti
Dziugu kad kazkam jie padeda. Man irgi jie gerai kol geriu. O tik nutstoju - ir viskas atsinaujina (as cia apie rimtesnes ligas nei gripas, pvz. skrandis, tulzis ir pan.). Galvoju gert pastoviai - bet gydytoja liepia tik kelis menesius. Galvoju gal nori kad ateiciau su tom paciom problemom - vis tik privati klinika... g.gif
Atsakyti
mes pabandem homeopatinius nuo slogos Synupret, o nuo gerkles Tonzilgon. Sloga laikesi savaite, bet be komplikaciju praejo, o gerklyte praejo iskart. Tiesa, ji nebuvo labai paraudus thumbup.gif
Atsakyti
Ar daugiau niekas nepasakysit, kur rasti homeopatą apart Žvėryno centro?
Atsakyti
Na nežinau nežinau.. "Ant bangos" dabar tie homeopatiniai vaistai.Manau jie turėtų būti tik pagalbinė priemonė gydant ligas specifiniais vaistais.Na peršalimo ligoms gydyti, šlapimo takus dezinfekuojantys preparatai-galbūt; bet daugumai atvejų efektas nuo homeopatinių vaistų didesnis kišenei nei sveikatai. Sutinku, kad tikrai nepakenks, jei po pagrindinio ligos gydymo pavartosite homeopatinių preparatų, bet tik nepradėti jais gydytis patiems.Reikia nepamiršti, kad ir farmacinės kompanijos naudojasi tuo, kad žmonės nebepasitiki tradicine medicina, gydytojais-tai ir privarė visokių visokiausių preparatų.Biznis.Kas čia rašė, kad homeopato konsultacija-100lt, na kokie mirtingieji gali naudotis jų paslaugomis(turiu omeny jei reikia keletos konsultacijų)?Užtektų pasiklausinėti močiučių kokiomis žolelėmis, jų užpilais ir ką gydė-ir sveika ir pigu ir patikrinta.Sausai aš čia paporinau, bet turiu nuomonę dėl gydymosi homeopatiniais vaistais.
Atsakyti
QUOTE(Jauja @ 2005 01 25, 09:05)
Ar daugiau niekas nepasakysit, kur rasti homeopatą apart Žvėryno centro?


jei domina parasyl i az
P>S. noriu pabrezti, kad homeopatija nera brangus dalykas, ir cia tik ZNMC jo konsultacija 100 Lt, tikrai galima rasti KUR KAS PIGIAU, ir net labiau kvalifikuota:)), kas iesko - tas randa
Atsakyti
Aš visom keturiom už homeopatiją!
Kiek bėdų turėjau dėl cheminių vaistų (pvz., antibiotikų), dabar juos vartoju tik ekstra atvejais, pvz., kai buvo ūmus nugaros nervo uždegimas.
Homeopatinis antibiotikas - Citrosept (na, bjauriai kartus ir nepigus, tas teisybė), nuo persišaldymo - čia jau minėtas Influcid (padeda!), vartosiu ir kitus, jei reiks (kol kas aš sveika biggrin.gif ).

Apie antibiotikus - nuo jų gavau siaubingą alergiją plaukų dažams ir, nepatikėsit, chronišką sinusitą (mane jau norėjo padaryt ligoninų paciente, su pūlių traukimais, naujom antibiotikų dozėm ir pan.). Pastarąjį išsigydžiau savo nuožiūra - ramunėlių arbatėlėmis su medum, užsispyrus ir kategoriškai pasipriešinus tėvams ir gydytojams, primygtinai siūliusiems antibiotikus ir gąsdinusiems nu labai jau nekokia baigtimi... blink.gif
Atsakyti