Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Nu va, panos, namie turiu sedevra lotuliukas.gif zema, sunku kaip plyta, sukritusi kazka. Skonis, hmmm, jei nesiveltu aplink gomuri, tai gal ir nieko - saldu is pradziu, po to rugstelna. Kvapas labai geras thumbup.gif
Nu pabandykit jus ta ciuda su Muolinexu. As jei ir bandyciau dar karta, tai tik orkaitej. Ryskiai mano masinai protas susuktas ir ji nemoka kept su kepimo milteliais pyragu lotuliukas.gif

QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 21:04)
tai jau isduok paslapty kur pirkai tokius miltus 4u.gif  blush2.gif  ir pasakykit jus man kur galima rasti pieno milteliu g.gif


Oij, ten D turejo but blush2.gif

Pieno milteliu pasiskolink is Jores 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 18, 22:08)

as vietoj pieno milteliu naudoju sojos pieno miltelius ir rezultatu esu visiskai patenkinta thumbup.gif arba galima apseiti be milteliu - vietoj vandens pilti piena arba vandeni maisyti su pienu.


g.gif pabandysiu, o kur ju ieskoti? biggrin.gif
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 22:22)
Nu va, panos, namie turiu sedevra  lotuliukas.gif  zema, sunku kaip plyta, sukritusi kazka. Skonis, hmmm, jei nesiveltu aplink gomuri, tai gal ir nieko - saldu is pradziu, po to rugstelna. Kvapas labai geras  thumbup.gif 
Nu pabandykit jus ta ciuda su Muolinexu. As jei ir bandyciau dar karta, tai tik orkaitej. Ryskiai mano masinai protas susuktas ir ji nemoka kept su kepimo milteliais pyragu  lotuliukas.gif
Oij, ten D turejo but  blush2.gif

Pieno milteliu pasiskolink is Jores  4u.gif

rimtai? tiks misinukas, Similakas? biggrin.gif tai kaip suprantu citrininis ne citrinini gavosi lotuliukas.gif tai ten raso kildinimo medziaga tai gal cia ne kepimo milteliai biggrin.gif gal kokia spec g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 21:32)
tai kaip suprantu citrininis ne citrinini gavosi lotuliukas.gif  tai ten raso kildinimo medziaga tai gal cia ne kepimo milteliai biggrin.gif  gal kokia spec g.gif


Nu sakau, as itariu, kad pas mane kazkas blogai suprogramuota, nes kepiniams su kepimo milteliais nereik valandos minkymo, valandos kildinimo ir dar valandos kepimo, toks ilgas minkymas viska sugadina, uztad ir neiskilo mano citrinine plyta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2008 12 18, 22:39)
Nu sakau, as itariu, kad pas mane kazkas blogai suprogramuota, nes kepiniams su kepimo milteliais nereik valandos minkymo, valandos kildinimo ir dar valandos kepimo, toks ilgas minkymas viska sugadina, uztad ir neiskilo mano citrinine plyta  blink.gif

nu zodziu suintrigavo mane cia sitas veiksmas, eisiu kai damute uzmigs uzstatysiu ir as, rytoj parasysiu atsiliepumus, kepsiu su Moulinex smile.gif bet mama_Greta, pas jus moulinex irgi ar ne?(o receptai skiriasi)
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 22:32)
g.gif pabandysiu, o kur ju ieskoti? biggrin.gif


sojos pieno milteliu man rodos una visose parduotuvese - maximose, rimi, iki. tik negaleciau tiksliai nupasakoti, kur. gal prie kitu sojos produktu.. galima pardavejos kokios pasiklaust smile.gif

QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 18, 22:46)
nu zodziu suintrigavo mane cia sitas veiksmas, eisiu kai damute uzmigs uzstatysiu ir as, rytoj parasysiu atsiliepumus, kepsiu su Moulinex smile.gif  bet mama_Greta, pas jus moulinex irgi ar ne?(o receptai skiriasi)

taip, pas mane moulinexas. gal modeliai skiriasi, uztat ir receptu knygeles kitokios.. na bet esminio skirtumo ten nera, biski daugiau cukraus ir sviestuko.. gal siaip ka ne taip sudejau, kad neiskilo, nes programa pas mane tai normaliai veikia, lygtais neperminko teslos.. bet nuotaika tai musa tokie dalykai doh.gif
Atsakyti
na va, iskrausciau savo fotika, tuoj idesiu duoneles su bulviu kose ir krapais nuotraukele. Suvalgem siandien paskutini kampeli - buvo skanu, kartosiu, dar ibersiu ir kokios petrazoles ar baziliko...
tiesa, perspejimas - kepaliukas gavosi 900g - iki pat virsaus smile.gif kam reikia- persiskaiciuokit produktus i 700g
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 18, 23:23)
taip, pas mane moulinexas.

pas mane Moulinex -home bread raso smile.gif
OW 200030 beroc. Zodziu pyrago nebus, cukraus namie nera doh.gif
Atsakyti
Imesiu dar poros pyragu receptus is knygeles, pridetos prie duonkepes. Gal kas susigundys smile.gif

Migdolu pyragas:
3 kiausiniai,
160 g cukraus,
ziupsnelis druskos,
4 valg. s. romo (ar kokio brendzio..)
140 g sviesto,
160 g maltu migdolu,
190 g miltu,
2,5 a.s. kepimo milteliu

kiausinius isplakti su druska ir cukrumi, supilti i duonkepe ir sudeti kitus ingridientus isvardyta tvarka. rinktis programa pyragu kepimui.

Vaisinis keksas:
3 kiausiniai,
165 g cukraus,
1 pakelis vanilinio cukraus,
ziupsnelis druskos
siuos auksciau isvardintus produktus isplakti, supilti i duonkepe ir toliau deti:
1,5 s. romo,
1 citrinos sultis ir zievele,
165 g sviesto,
330 g miltu,
2,5 a.s. kepimo milteliu,
75 g razinu,
75 g kitu dziovintu vaisiu ar cukrintiniu (ananasu, papaju ir pan.)
Rinktis programa pyragu kepimui.


Papildyta:
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 12 19, 00:05)
pas mane Moulinex -home bread raso smile.gif
OW 200030 beroc. Zodziu pyrago nebus, cukraus namie nera doh.gif

o pas mane atrodo OW5000, bread maker XXL..
nu jau kai parsinesi cukraus, tai butinai ismegink, smalsu, kaip seksis ax.gif
Atsakyti
SM tiesiai ikelt neleido, mat failai jai per dideli, tai kol sukeliau i neta doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2008 12 18, 23:24)
Imesiu dar poros pyragu receptus is knygeles, pridetos prie duonkepes. Gal kas susigundys smile.gif

Migdolu pyragas:
3 kiausiniai,
160 g cukraus,
ziupsnelis druskos,
4 valg. s. romo (ar kokio brendzio..)
140 g sviesto,
160 g maltu migdolu,
190 g miltu,
2,5 a.s. kepimo milteliu

kiausinius isplakti su druska ir cukrumi, supilti i duonkepe ir sudeti kitus ingridientus isvardyta tvarka. rinktis programa pyragu kepimui.

Vaisinis keksas:
3 kiausiniai,
165 g cukraus,
1 pakelis vanilinio cukraus,
ziupsnelis druskos
siuos auksciau isvardintus produktus isplakti, supilti i duonkepe ir toliau deti:
1,5 s. romo,
1 citrinos sultis ir zievele,
165 g sviesto,
330 g miltu,
2,5 a.s. kepimo milteliu,
75 g razinu,
75 g kitu dziovintu vaisiu ar cukrintiniu (ananasu, papaju ir pan.)
Rinktis programa pyragu kepimui.
Papildyta:

o pas mane atrodo OW5000, bread maker XXL..
nu jau kai parsinesi cukraus, tai butinai ismegink, smalsu, kaip seksis ax.gif

Mama Greta, mūsų vienodos duonkepės drinks_cheers.gif Vaisinį keksą kepiau, dėjau vien razinas. Šiaip neblogas, tik siaubingai trupantis išėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2008 12 19, 10:31)
Mama Greta, mūsų vienodos duonkepės  drinks_cheers.gif  Vaisinį keksą kepiau, dėjau vien razinas. Šiaip neblogas, tik siaubingai trupantis išėjo  doh.gif

As ta keksa kelis kartus kartus kepiau, bet nepasakyciau, kad labai jau trupejo. Jis man kiekviena karta vis kitoks kazkodel gauvosi g.gif nezinau, gal nuo miltu priklauso, gal nuo dziovintu vaisiu dregnumo.. bet siaip neblogas smile.gif tik va idomu, kaip sekesi ji iskepti? Ar buvo pilnai iskepes? nes kai as kepiau (jau cia kazkur minejau), mazasis kepaliukas (750 g) buvo truputeli neiskepes, o kilogramis is vis puszalis!! netgi aki uzmetus matesi, kad neiskepes, o ikisus pagaliuka visa slapia istraukiau, tad teko uzstatyt 14 programa papildomam kepimui.
Atsakyti
Laba diena merginos, seniai svajoju apie duonkepe ir šviežią duoną, bet sakykit, ar yra kokių receptų be mielių duonai kepti? ... pasivarčiau, nelabai ką radau, o mano vaikas mielių negali valgyti, tai būtų keista, patiems keptis duoną, o jam - pirkti.... doh.gif
Atsakyti