Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

Sveikos merginos 4u.gif Dar karta atsiprašau už foto blush2.gif Moderatoriai parašiau, kad ištrintu
Dėl duonutės: receptą paėmiau iš jūsų temos(jei ką, galėsiu įdėt). Skonis neapsakomas, patį duoną minkšta, puri išlieka labai ilgai thumbup.gif

Atsakyti
As keksa ruosiu rankomis - juk ten reikia issukti viska atitinkamai - ar sviesta su kiausais ir cukrumi iki baltumo ar pan... duonkepe juk taip nepadarys... aisku, koki greita ir paprasta tai taip, galima sumest ir gaut rezultata...
Ir is viso, jei duona - proza, tai pyragas - poezija ir duonkepe cia lyg betono maisykle lotuliukas.gif

As turiu kelis megstamus receptus, tai bijau, kad per metus visu naujuju neisbandysiu...

MB tai labai giria mano juodaja duona, sako - tikra ir soti, nors visa gyvenima valge savo mociutes kepta... Bet duonkepis pecius ir lieka peciumi, o el aparatas - elektriniu...

Dabar su dukryte isigudrinome kepti bandeles-sirdeles, labai gera forma. Kepu is Sonatinos Kifle rageliu teslos (ji man labiausiai patinka, kai turiu dedu jogurta, kai ne - kefyra ar pasuku...) Esme pacioje formoje, tai parodysiu, gal kas dar nemoka...
taigi, imame gabaliuka teslos, isplojame (arba iskociojame) blyneli, pabarstome ji cukrumi bei cinamonu (gausiai) ir suvyniojame i ritineli.
user posted image

Lenkiame ji per puse, galus sulipiname, paspausdami.
user posted image

Pjauname per sulenkto ritinelio viduri (bet paliekame neperpjauta ta sulipinta dali)
user posted image

Isskleidziame sirdele ant skardos, isskleisdami perpjautasias dalis .


Tiesa, cook-talk'e pavyko uzsiregistruoti, tai vel lobynas atsivere thumbup.gif
Papildyta:
user posted image

va taip atrodo iskeptos
Atsakyti
Mrs. R, labai grazu! Aciu uz ideja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 02 14, 10:23)
O taviškėje yra programa bemieliams kepiniams? Kepiau keksą, visai nieko išėjo, tik trupantis siaubingai  tongue.gif  Ten jau pagal receptus darbo daugiau - kiaušinius pavyzdžiui jau reikia išsuktus dėti  4u.gif

Nugi rodos yra skirta kepti kepiniams su kepimo milteliais g.gif
Tai žodžiu, galiu kepti, tik reikia dėti palei duonos eiliškumą ir paplakti pačiai ten jei kas nurodyta recepte, ane?

Bandysim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 02 14, 13:21)
Nugi rodos yra skirta kepti kepiniams su kepimo milteliais  g.gif
Tai žodžiu, galiu kepti, tik reikia dėti palei duonos eiliškumą ir paplakti pačiai ten jei kas nurodyta recepte, ane?

Bandysim  rolleyes.gif


Keksams eiliskumas nesvarbu. Eiliskumas reikalingas mieliniams kepiniams, kad mieles nesusiliestu su kuo nereikia. biggrin.gif O keksa - tiesiog sudeti visus produktus, ir tiek. Aisku, jei kiausinis neturi buti isplaktas, ar pan. Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikkė @ 2009 02 13, 23:12)

Na, laukiu, kada naujasis raugas prades kilti. Dariau rugini pagal Giedriu. Tai pirma diena kad isputojo - trigubai pakilo.  blink.gif  Pamaitinau. Tai dabar jau trecia para nejuda is vietos.  g.gif
Kai iskepsiu duonute, parasysiu tikslesnius kiekius.


Sveikutės, aš kai dariausi raugą ir jis man nelabai kilti pradėjo, tai jį tiesiog pamaitinau dar kartą ir jis toliau kilo sėkmingai.
Atsakyti
QUOTE(baibokiukas @ 2009 02 14, 16:22)
Sveikutės, aš kai dariausi raugą ir jis man nelabai kilti pradėjo, tai  jį tiesiog pamaitinau dar kartą ir jis toliau kilo sėkmingai.


Maitinu keikviena diena. Bet isdidus gyvis - kol kas nei is vietos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikkė @ 2009 02 14, 16:26)
Maitinu keikviena diena. Bet isdidus gyvis - kol kas nei is vietos.  biggrin.gif


Sveikutes smile.gif . As kai dariau rauga irgi is pradziu maniau, kad jis man nekyla, bet nakti atsikelusi maitinti maziaus zvilgtelejau, ogi raugas pakiles bigsmile.gif . Ryte atsikelus, raugas vel buvo susluges g.gif . Is pradziu nesupratau kodel, bet paskui susigaudziau. Pamaitini vakare, jis per nakti kyla (valgo dadeta davini), o ryte vel sukrites - laukia naujos porcijos. Supratau, kad reikia dazniau maitinti doh.gif . Kai pamaitinau ryte, jis per diena spejo ir pakilti ir vel sukristi. Tokia mano patirtis. Tiesa, po tokio atradimo, tai kartais atsikelus nakti maitinti sunelio, pamaitindavau ir rauga. Vyras juokesi, kad trecia vaika isitaisiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatelem: 14 vasario 2009 - 15:47
maniskis isdidziai nejuda net ka tik pamaitintas. Bet jame yra burbuliuku, taip kad kantriai laukiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 02 14, 11:43)
MB tai labai giria mano juodaja duona, sako - tikra ir soti, nors visa gyvenima valge savo mociutes kepta... Bet duonkepis pecius ir lieka peciumi, o el aparatas - elektriniu...

Gal galima juodos duonos receptuka? ax.gif Ar yra kur temukej? Jei taip tai rasiu beskaitydama mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti