Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos

Na, plepam toliau biggrin.gif Tariames, guodziames, dziaugiames ir t.t. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal is patirties zinot,kas buna per antra pokalbi dazniausiai? g.gif
Atsakyti
Nesinervink tu del to pokalbio taip mirksiukas.gif Svarbiausia buk pasiskaiciusi maximum informacijos apie imone, i kuria eini, pagalvok, kokios tai pareigos, i kurias kandidatuoji, gali klausti ka ir kaip darysi, planuosi ir t.t. Ir bendro pobudzio klausimai. O svarbiausia, nesijaudink, pasitikek savim ir viskas bus ok.
Atsakyti
Sveikos mergaites,visa diena siandien pralaksciau su reikalais, ziuriu,kad jau tema nauja susikūrusios. smile.gif
Man ir niekas neskambina, pagal skelbimus ir nieko gero.Ech nieko pragyvensim.Kada atsilieps kas nors tada gerai, ka dabar padarysi per galva nepersiversi ir ivykiu nepagreitinsi. smile.gif
Atsakyti
Bet kazkaip norisi greiciau pradeti dirbti 4u.gif bet nieko nepakeisi-vasara-nepalankus metas darbo paieskoms. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2008 07 23, 20:55)
Bet kazkaip norisi greiciau pradeti dirbti  4u.gif  bet nieko nepakeisi-vasara-nepalankus metas darbo paieskoms.  verysad.gif

jo sutinku su tavim, norisi greiciau, bet nesigauna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2008 07 23, 19:55)
Bet kazkaip norisi greiciau pradeti dirbti  4u.gif  bet nieko nepakeisi-vasara-nepalankus metas darbo paieskoms.  verysad.gif


Sutinku, kad nepalankus, bet... as isidarbinau butent vasara dviejose darbovietese. Trecioje pasiseke pavasari ax.gif
Atsakyti
as po antro pokalbio ... labai siaip man patiko ir lb noreciau dirbti ten... turiu viena klausimely...man sake, kad jei atrinks, o atrinks dvi tai paskambins ir vaziuosim pas generalini i p okalbi, o po to jau viskas aisq bus. as klausiau o kada pranes? sake siandien... t.y. jau vakar...bet visa diena nei skambucio...
pries atsisveikinant pasake tai susiskambinsim...(???) cia jai issprudo ar reiskias bet kokiu atveju paskambins?
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2008 07 23, 23:44)
Sutinku, kad nepalankus, bet... as isidarbinau butent vasara dviejose darbovietese. Trecioje pasiseke pavasari ax.gif


matyt kazkam vis delto pasiseka-tik ne man. verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Atsakyti
na va vakar kai pasiskundziau, kad niekas neskambina, tai gavau 3 skambucius bigsmile.gif , vieno teko atsisakyti, vienas i pokalbi, kitas buvo praleistas unsure.gif (reikes perskambinti biggrin.gif ).

bet uz tai antra nakti kosmarus sapnuoju doh.gif , visa nakti kazkur begau doh.gif unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2008 07 24, 00:26)
as po antro pokalbio ... labai siaip man patiko ir lb noreciau dirbti ten... turiu viena klausimely...man sake, kad jei atrinks, o atrinks dvi tai paskambins ir vaziuosim pas generalini i p okalbi, o po to jau viskas aisq bus. as klausiau o kada pranes? sake siandien... t.y. jau vakar...bet visa diena nei skambucio...
pries atsisveikinant pasake tai susiskambinsim...(???) cia jai issprudo ar reiskias bet kokiu atveju paskambins?

jeigu siandien nesulauksi skambucio - paskambink pati i darbo gala 4u.gif Pasiklausti apie situacija nera nusikaltimas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Spragtukas @ 2008 07 23, 22:44)
Sutinku, kad nepalankus, bet... as isidarbinau butent vasara dviejose darbovietese. Trecioje pasiseke pavasari ax.gif

as irgi pradedu tiketi, kad viskas ok su tais darbais ax.gif sulaukiau vakar dar vieno skambucio, keliausiu i pokalbi, kaip noriu blush2.gif 4u.gif bet kad is to noro nesugadinciau tik visko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Aristokratė @ 2008 07 24, 09:26)
na va vakar kai pasiskundziau, kad niekas neskambina, tai gavau 3 skambucius  bigsmile.gif , vieno teko atsisakyti, vienas i pokalbi, kitas buvo praleistas  unsure.gif (reikes perskambinti  biggrin.gif ).

thumbup.gif sekmes 4u.gif laikom kumscius mirksiukas.gif
Atsakyti