Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės

Gyvenam nedideliame dvieju kambariu butuke. Ko gero artimiausiu laiku buto pasikeist neisheis, tai remontuosim shita. Viena kambari atiduosim dukrai, kitas bus musu miegamasis. Taip kad svetaines neturesim.
Kaip ishsprendzhiat erdves ir vietos stoka tie, kurie gyvenat vienam ar dviejuose kambariuose ir turit vaiku? Gal kaip nors originaliai ishsprendet kokia nors problema? Kaip sutvarkyti buta, kad jis butu ar bent atrodytu kuo erdvesnis?
Atsakyti
Aš iš Ikea parduotuvės Vokietijoje atsivežiau kelis katalogiukus, kuriuose vieno - dviejų kambarių buteliuose sutalpinti miegamieji, virtuvės, vaikų kambariai ir t.t...
Tai daug idėjų pasiskolinau...na visokios lentynėlės 3-4 aukštais, baldai sulankstomi arba turintys kelias funcijas ir t.t.....na sunku papasakoti...
Jūs puikiausiai galit tą kambariuką, kuriame jūsų miegamasis, paversti ir svetaine: lova-sofa, koks nors išsilankstantis stalas ir t.t....mes pvz., specialiai loptopą pirkom, kad tiktų prie mažos erdvės rolleyes.gif
Atsakyti
Su sofa lova viskas butu aishku, bet priesh metus nusipirkom miegamojo baldus, tai dabar nesinori ju parduot uzh puse kainos. O kai pirkom, vaikas dar buvo nedidelis ir apie tai, kad jai tuoj reiks kambario nesusimastem.
Atsakyti
Butu idomu pavartyt ta IKEA katalogeli. Gal galima nuskanuot ir cia idet?
Atsakyti
Aha, ir man idomu butu. Yra tokia knyga "Mazhos erdves" (autoriaus neprisimenu), gal kas skaitet? Ar yra naudingu patarimu?
Atsakyti
Internete yra Ikea psl. Galit per paiešką susirasti.
Bet su miegamojo baldais tai tikrai bus tik miegamasis, o ne svetainė...na nežinau g.gif gal bent lovas parduotumėt ir ką nors ekonomiškesnio erdvės atžvilgiu įsigytumėt?
Atsakyti
O uzeikit i koki IKEA saita tai ten yra sprendimo budu mazoms erdvems. Aisku jie ten reklamuoja savo produkcija bet pasirinkt ideju galima wink.gif Beje kiek zinau Vilniaus baldai gamina baldus butent IKEA o kaip ta produkcija kuria jie Lietuvai gamina. Yra pas juos kazkas gero?

Va linkas http://ikea.ru/rooms...ce/splash.shtml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu buti mama!: 25 vasario 2004 - 11:51
Mums irgi ta pati problema. Kai pirkom buta, tai net negalvojom kad taip greitai viskas gali susiklostyti. Isirengem miegamaji, taip kad dviem butu patogu, o dabar tai vietos lyg ir pakanka, bet leliukui lovele telpa tik po langu.. Kiek zhinau nelabai tas gerai. Tai kol kas nusprendem puse spintos is miegamojo iskelti ir jos vietoj lovele statyti.
Kiek supratau, Raige, pas jus jau vaikelis didesnis. Mes tai dar tik laukiames, bet neisivaizduoju kaip reikes sutilpti kai leliukas paaugs.
Galvojam keltis i didesni buta ar nama, bet kad dabartinis dar neismoketas... tai net nesugalvojam ka cia daryt reikes... Tikrai butu idomu suzinoti kaip kiti verciates, kas mazhesniuose butuose gyvenate, kaip sutelpat? Miegamasis man sventa vieta, skirta tik miegojimui, tai nelabai isivaizduoju kaip is jo ir miegamaji, ir svetaine padaryt...
Atsakyti
Taip, musu dukrai 2,5 m. Bet jau galvojam apie antra. Tai loveles klausimas taip pat aktualus. Man miegamasis irgi reikalingas - noriu miegoti patogioje erdvioje lovoje, o ne ant ishlankstomu baldu. Ko gero darysim toki universalu dukters kambari, kad reikalui esant ir svecius jame galetume priimti, o shiaip su drauge ir virtuveje galima kavos ishgerti. Nelabai daug pas mus tu svechiu ir buna. Dazhniau mes pas draugus svechiuojames. Didzhiausia beda tame, kad tie musu du kambariai pereinami. Sugalvojom tokia rekonstrukcija, kad padaryt juos nepereinamus, bet tada vienas kambarys sumazheja. Vadinasi vietos dar mazhiau...
Atsakyti
QUOTE (raige @ 2004 02 25, 12:31)
Ko gero darysim toki universalu dukters kambari, kad reikalui esant ir svecius jame galetume priimti

As irgi norejau ta pati pasiulyti smile.gif
Manau, kad tokiu atveju tai butu geriausias sprendimas. Juk nebutina vaiku kambari irengineti labai vaikiskai (tapetai su meskiukais, vaikiski sviestuvai). Aisku tai labai grazu, bet jeigu nera tiek vietos, tai galima vaikui skirti kampeli, kuri irengtumet vaikiskai ir kuri butu galima atitverti kokia uzuolaidele, kad butu uzdara erdve reikalui esant smile.gif O visa kambari irengti taip, kad galima butu priimineti svecius smile.gif
Maciau kazka panasaus vokietijoj kataloguose, bet deja paveiksliuku neturiu sad.gif
Atsakyti
Ai, as tai galiu svechius priimineti ir vaikishkame kambaryje, nieko gi cia blogo. Nors tie tokie labai vaikishki interjerai man nelabai ir prie shirdies. Vyras jau rado zhurnale tokia medine zhaislu dezhe su dangchiu, kuri reikalui esant atstotu staliuka - kokia staltiesyte uzhtiesi ir gerai. O miegot vaikui irgi del tu sumetimu pirksim ne paprasta lova, o kokia patogia kokybishka sofute (aishku, mama tai negali ant sofos miegot, jai mat lovos patogios reikia, o vaikui tai gerai ir sofa smile.gif )
Atsakyti
QUOTE (raige @ 2004 02 25, 09:20)
Aha, ir man idomu butu. Yra tokia knyga "Mazhos erdves" (autoriaus neprisimenu), gal kas skaitet? Ar yra naudingu patarimu?

Mano topine knyga: autorius- Conranas.
Labai patenkinti su vyru, kad isigijom sita knyga, daznai ja vel ir vel perverciu.Tiesa, ten daug auksto lygio interjeru, kuriu pigiom priemonem nerealizuosi, bet yra labai orginaliu ideju.Ir siaip knyga labai lavina estetini suvokima, tiesiog gali but interjero planavimo pradziamoksliu.
zodziu, labai rekomenduoju visiems, ka domina interjero tematika wink.gif
Atsakyti