Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai, vitaminai odai

Apklausa: Ar vartodajate/vartojote maisto papildus odai ir kokie buvo rezultatai? (167 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Laba visoms!
Apklausa padariau siaip, nes buvo idomu suzinoti nuomone apie maisto papildus bei vitaminus. Taciau man labiau aktualu supermamyciu nuomones bei atsiliepimai apie jau isbandytus papildus. Labiausiai domina nuomone apie zuvu taukus!
Kazkada seniai gerdavau juos, tik nepamenu poveikio odai...svarstau vel pradeti.
Taigi, Jusu nuomones: bigsmile.gif
Atsakyti
jei siaip norisi grazesnes odos - super biocell. mama pirko tai pageriau tik savaite ir oda kaip kokiais stangrinamais kremais istepta - tokia lygi, bet kadangi man nuo spuogeliu susidarymo ko nors reikia, tai gerai svari oda plius, dar tokia raudona pakuote su moterimi nupiesta - kazkaip derma... bet dazniausiai man rezultatas is pradziu buna o paskui vel tas pats
Atsakyti
norėčiau išbandyti biocel papildus, kaži kiek kainuoja ir ar tikrai geras poveikis kaip reklamuoja? g.gif
Atsakyti
Aš tai tikiu,kad jie padeda,bet kaip išmokt kasdien išgert tai nežinau... unsure.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Aš džiaugiausi gražia, lygia oda, normalaus tipo oda, net kremo nereikėjo naudoti ir paauglystėje niekad nebėrė, kol nesusigundžiau pradėti gerti maisto papildų gražiai odai, plaukams, nagams ir kt. ragams (naudojau "Bional DERMAVITĄ" ir alaus mielių tabletes) doh.gif Pradėjo berti - iš pradžių galvojau, kad čia tik laikinas poveikis, oda valosi ir viskas susitvarkys, bet pradėjo berti tik labiau ir dideliais giluminiais spuogais blink.gif Aišku, išmečiau tuos papildus ir daugiau net nebežiūriu į jų pusę schmoll.gif Nuo to laiko ir prasidėjo odos problemos g.gif Tokia mano patirtis maisto papildų klausimais cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 15 rugpjūčio 2008 - 23:35
siulyciau per daug nesizaveti reklamuojamais papildais, nes rai, kad siuloma visiems jums asmeniskai gali sukelti ivairiu padariniu. Jei uztenka kantrybes ir noro doh.gif - geriausia pasidaryt biochemini kraujo tyrima (ne ta kur poliklinikoj) ir nusistatyt KOKIU KONKRECIAI medziagu ir vitaminu jums truksta. Subalansavus pageres ne tik oda bet ir bendra organizmo bukle.

(bet as irgi kartais susigundau tais ragams-nagams-plaukams skirtais, nes paprasciau, taciau kzkaip didelio poveikio nepastebiu.. tiksliau JOKIO poveikio nepastebiu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2008 08 15, 23:22)
Aš tai tikiu,kad jie padeda,bet kaip išmokt kasdien išgert tai nežinau... unsure.gif  blush2.gif  doh.gif

Pasidek virtuveje, ir kiekviena ryta isgerk.
As geriu visad ka nors, geriau ''Perfektil'' man patiko ir poveiki maciau.
Dabar geriu zuvu taukus , ir vel matau poveiki. Tik apmaudu kad kursas ju ilgas visu papildu ne maziau kaip 3 men. tongue.gif
dar Lt pirkdavau vitaminus ThreraM su beta karotinu, tai pradedavau gerti po kaledu, o paskui saulute graziai labai kibdavo blush2.gif
Atsakyti
O vat man nepadeda vit odai schmoll.gif seniau geriau svari oda plius, po to geriau perfectil ilgai, kaip buvo spuogu taip ir liko, net nesumazejo... sad.gif neseniai, baigus maitinti kudiki, vel atsirado spuogeliu ir vel susigundziau perfectiliu, geriu jau ketvirta pakuota ir, rezultato "0" doh.gif beje, dar bloga nuo ju, ko seniau nebuvo... ir drauge pykina ...idomu kas pasikeite, juk patvirtintos sudeties niekas nepakeite... (geriu po pusryciu). Gal kam panasiai buvo ar yra? Ir gal kas zinote gerus papildus odos buklei nuo spuogeliu gerinti? dekui
Atsakyti
As geriu dabar "Moller's" zuvu taukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2008 08 18, 23:57)
O vat man nepadeda vit odai  schmoll.gif  seniau geriau svari oda plius, po to geriau perfectil ilgai, kaip buvo spuogu taip ir liko, net nesumazejo... sad.gif neseniai, baigus maitinti kudiki, vel atsirado spuogeliu ir vel susigundziau perfectiliu, geriu jau ketvirta pakuota ir, rezultato "0"  doh.gif  beje, dar bloga nuo ju, ko seniau nebuvo... ir drauge pykina ...idomu kas pasikeite, juk patvirtintos sudeties niekas nepakeite... (geriu po pusryciu). Gal kam panasiai buvo ar yra? Ir gal kas zinote gerus papildus odos buklei nuo spuogeliu gerinti? dekui

gėriau PERFECTIL gal puse pakuotės, tai man nagai sustiprėjo, bet tik mečiau gert iškart nusilpo,o mečiau nes užkniso tas sunkumas blogumas pilve ją išgėrus schmoll.gif šiaip po pusryčių nieko gero, reikia gert tada kai sočiai prisivalgai (pietūs, vakarienė) tada turėtų nesijaust to pykinimo. bet jie man atrodo tau nieko nebepadės jei jau trečią pakuotę geri g.gif aš dabar jau virš 2 mėn geriu nakvišų aliejų, ir tfu tfu tfu nežinau nuo ko čia, bet mano oda žymiai pasitaisė blush2.gif šiaip veido priemonių neikeičiau, tik prausiklį pakeičiau Medimix muiliuku, kuris man labai labai wub.gif manau ir nakvišos daro savo
Atsakyti
as taip pat vartoju nakvisu alieu ir dar maisto papilda skirta odai "supra dermal forte".tai siandien nuejus pas savo kosmetologe veido valyma darytis,tai pagyre mano oda.sako palyginus su paskutiniu kartu,tai oda pastangrejusi, atsigavusi.o as jai nebuvau sakius kad vartoju siuos papildus:)taip kad manau jie man veikia.pati poveikio nemaciau,o kosmetologe iskart pastebejo tongue.gif
Atsakyti
As vartojau gal kokius tris men.A+E ,tai galiu pasakyti,kad poveikis tikrai buvo,oda tapo grazesne,bet geriau po 3-4 piliulkas per diena,kartais dar daugiau... wub.gif
Atsakyti