Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai, vitaminai odai

Apklausa: Ar vartodajate/vartojote maisto papildus odai ir kokie buvo rezultatai? (167 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Geriu ir isivaizduoju, jog padeda, nors is tikruju tai ne velnio... doh.gif
Atsakyti
Pradejau antra pakuote Acoutique Hydro Control odos dregmes balansui palaikyti
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 16, 00:32)
Aš džiaugiausi gražia, lygia oda, normalaus tipo oda, net kremo nereikėjo naudoti ir paauglystėje niekad nebėrė, kol nesusigundžiau pradėti gerti maisto papildų gražiai odai, plaukams, nagams ir kt. ragams (naudojau "Bional DERMAVITĄ" ir alaus mielių tabletes)  doh.gif Pradėjo berti - iš pradžių galvojau, kad čia tik laikinas poveikis, oda valosi ir viskas susitvarkys, bet pradėjo berti tik labiau ir dideliais giluminiais spuogais  blink.gif Aišku, išmečiau tuos papildus ir daugiau net nebežiūriu į jų pusę  schmoll.gif  Nuo to laiko ir prasidėjo odos problemos  g.gif Tokia mano patirtis maisto papildų klausimais  cool.gif

seip man atrodo kad tave pradejo bert nuo mieliu, tai faktas, o jei dar prisidejo ir papildai tai vat ir gavai toki rezultata. Zinok veida butina tepti kremukais nesvarbu ar pauglyste ar senatve.
Papildyta:
ir dar jei norit isgydyt spuogucius reiketu vartoti antibijotikus, arba maisto papildus kur nera vit.B nes jis valo oda ir skatina spuogeliu atsinaujinima.
man nuo perfektilio isbere, nuo pantogar isbere tai daugiau nebevartoju, kolkas tongue.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 09 01, 10:41)
Pradejau antra pakuote Acoutique Hydro Control odos dregmes balansui palaikyti



ks nors pasijaute pirma isgerus ? g.gif
Atsakyti
aš gėriau Perfectil. Iš pradziu buvo gerai, ir odai ir plaukams ir nagams. Bet 3 pakelio nebaigiau, nes pradejo berti, oda riebesne tapo. daugiau nenaudosiu schmoll.gif

Dabar geriu Svari oda. Bet jokio poveikio...
Atsakyti
As gal jau 4 pakuote geriu BIOCELL po 2 kaps.Na ji labai giria dermatologai, tai ir as itikejau.Na lyg odeles ir nebetraukia bigsmile.gif .Beto, gerai ir sanariam ax.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju tik nakvisu aliejaus kapsules, jei tai skaitosi kaip papildas ar vitaminas, manau cia i tema.Is tiesu veido oda pagrazejo, paskaistejo ir spuogeliu ner nei zymes, kas anksciau budavo mano beda. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasmoskis @ 2008 09 30, 16:04)
As gal jau 4 pakuote geriu BIOCELL po 2 kaps.Na ji labai giria dermatologai, tai ir as itikejau.Na lyg odeles ir nebetraukia  bigsmile.gif .Beto, gerai ir sanariam ax.gif

O kiek kainuoja sitas dalykas?
Ar tinka bet kokio tipo odai? 4u.gif
Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija22 @ 2008 09 30, 17:32)
Siuo metu naudoju tik nakvisu aliejaus kapsules, jei tai skaitosi kaip papildas ar vitaminas, manau cia i tema.Is tiesu veido oda pagrazejo, paskaistejo ir spuogeliu ner nei zymes, kas anksciau budavo mano beda.  4u.gif
Papildyta:

O kiek kainuoja sitas dalykas?
Ar tinka bet kokio tipo odai? 4u.gif
Aciu  drinks_cheers.gif

aš ir geriu nakvišas, tiesa po pertraukos.

katik skaitinėjau apie Biocell, jei gerai radau, tai 60 kapsuliu apie 100 lt doh.gif be to pirma men ar du patariama gert po dvi į dieną, tai labai jau brangiai gaunasi doh.gif doh.gif doh.gif bet mačiau kad daug kas jas giria g.gif atrodo visiems odos tipams
Atsakyti
As vartoju perfectil. esu labai patenkinta siuo maisto papildu
Atsakyti
As irgi naudoju Perfectil, didžiausią poveikį jaučiu nagams, bet kaip čia jau rašė viena forumietė, mane irgi lengvai pykina nuo jų, tai jau daugiau nebepirksiu, pabaigsiu šitą pakuotę ir keisiu. Ir kažkaip anksčiau geresnis poveikis būdavo, dabar jau trečią mėnesį geriu ir beveik nieko sad.gif Girdėjau gerus atsiliepimus apie Nutra style, manau juos ir pabandysiu
Atsakyti
geriau perfectili apie puse metu bet tik plaukai dar labiau pradejo slinkt po kiek laiko ir oda daug grazesne pasidare kai nustojau ji gert smile.gif nezinau ar cia susije ar ne bet oda pagrazejo kai cinka pradejau gert mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*vanilla* @ 2008 11 18, 22:56)
geriau perfectili apie puse metu bet tik plaukai dar labiau pradejo slinkt po kiek laiko ir oda daug grazesne pasidare kai nustojau ji gert  smile.gif nezinau ar cia susije ar ne bet oda pagrazejo kai cinka pradejau gert  mirksiukas.gif


cinkas teigiamai veikia oda, kaip ir visi vitaminai mirksiukas.gif
Atsakyti