Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Tęsiam
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 08 16, 17:13)
Pabaigiau aš pagaliau savo pirmą rimtą projektą. Bet kažkas negerai su kaklu. Toks vaizdas, akd per platu. Bet siaurinti dėl rašto jau nėr kur. Gal mėgint mažesnio nr. virbalais megzt. Kaip manot?
user posted image

mezgiau aš irgi šitą, tai mažinau ir lapeliuose skaičių akių.
na nuotraukos tai nelabai....Paprašiau, kad vaikinas greitai nufotkintų

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 16 rugpjūčio 2008 - 16:49
Mėginsiu permegst mažesnio nr. virbalais pradžioj.
Man tai nelabai patinka, kad gaunasi gan didelė iškirptė rankoms, liemenėlė vos ne lauk lenda, jaučiu teks nešiot kaip liemenę
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 08 17, 13:40)
Mėginsiu permegst mažesnio nr. virbalais pradžioj.
Man tai nelabai patinka, kad gaunasi gan didelė iškirptė rankoms, liemenėlė vos ne lauk lenda, jaučiu teks nešiot kaip liemenę


aš ir apie liemenės variantą galvojau, nes nelabai patinka kaip nusinuogina viskas ax.gif

gal kas nori prisijungt prie šio grožio narpliojimo ax.gif

user posted image

pas rusaites atradau labai gražiai viską išaiškintą bigsmile.gif ir man patiko, kad pagrindinė dalis virbalais megzta, nes vašeliu man kraštai iš "rėmų" išeina, na mėgėja esu tik ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 18 rugpjūčio 2008 - 10:45
QUOTE(airara* @ 2008 08 18, 11:41)
aš ir apie liemenės  variantą galvojau, nes nelabai patinka kaip nusinuogina viskas  ax.gif

gal kas nori prisijungt prie šio grožio narpliojimo  ax.gif


gal as prisijungciau - vis neissirenku ko noreciau... doh.gif
O tu megsi plona - toki kaip vasarai? As mastau gal imt kokios macheros ir ziemai nert? ax.gif
kas galetu pakomentuot - ar nejuokingai atrodys ir nebus labai sunku nert.. unsure.gif
Siaip as mezgus esu daugiau, o nerus, tai tik serveteles... nebus per sunku kaip pirmam rubeliui? g.gif
Atsakyti
Kreipsiuos į jus ir čia ax.gif Gal kas padėsit iššifruot šito megztuko viršutinį raštelį
user posted image
Nu nesiseka nors tu ką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 20 rugpjūčio 2008 - 12:11
Kas dar nemezget siulau draugiskai pulti narpulinti sita grozi
user posted image
Su kompanija smagiau ir i tema ,taip sakant mirksiukas.gif
Taigi,ar kas jungiates?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 20 rugpjūčio 2008 - 18:16
Aš mezgiau, bet sesei. Dabar ir sau noriu tokios. Mielai prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
Super smile.gif grazi ta melyna labai spalva
Atsakyti
agnieszka.v,smagu.Dar viena pazistama irgi ruosiasi,bus su kuo tartis ir palenktyniaut.Jau ruosiausi rytoj siulu lekt,bet mazutei uzkilo temperatura,tai kentesiu iki sestadienio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 20 rugpjūčio 2008 - 18:32
As irgi prisijungsiu tik truputi veliau,dabar uzbaigineju tunika smile.gif 4u.gif
user posted image
Kazkiek panasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 08 20, 19:34)
As irgi prisijungsiu tik truputi veliau,dabar uzbaigineju tunika smile.gif  4u.gif
user posted image
Kazkiek panasi 4u.gif

Prisipazystu is karto blush2.gif planuoju rinktis paprastesni rasteli,o ne ta tinkliuka.Kazka panasaus kaip sitam ax.gif
Atsakyti