Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Jau tapkučių koks grožis thumbup.gif thumbup.gif labai įdomu kaip ten tas procesas vyksta ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Papildyta:
grzus jusu darbeliai.Nors ir pati neriu staltieses ir serveteles bet tokiu dar ne mirksiukas.gif bandziau
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 11 01, 16:26)
Merginos, gal kuri iziurit kaip cia megzta?
user posted image

Man atrodo, kad tai ponco su skylutemis ir dirzeliu ax.gif
tipo sito
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 02 lapkričio 2008 - 14:32
na pasirodau ilgai zadeta parodyt megztukely blush2.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 11 04, 13:23)
na pasirodau ilgai zadeta parodyt megztukely blush2.gif

gražu, o jau spalvytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 11 04, 11:29)
gražu, o jau spalvytė wub.gif

na man ir ta spalvyte labai patiko thumbup.gif ...
Atsakyti
Pabaigiau savo Langorios liemene, bet kazkaip labai negraziai man kalnierius atrodo, skystas koks tai, nesuprantu kas net taip, gal per daug nugaros linijai ir krutines palikau, tai tiesiai numezgant stovi negraziai cry.gif cry.gif reiks ardyti vėl....
Atsakyti
as nugaroj isvis neisemiau kaklo, tik priekinej daly ir pagrinde ties pynem, o pati kalnieriu pusiau anglisku rastu mezgiau: vienoj eil 1 g.a.,1b.a. kitoj gera ismezgam geraja o bloga nukeliam su uzmetimu. gaunas storas standus ir stacias, bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 11 04, 16:40)
as nugaroj isvis neisemiau kaklo, tik priekinej daly ir pagrinde ties pynem, o pati kalnieriu pusiau anglisku rastu mezgiau: vienoj eil 1 g.a.,1b.a. kitoj gera ismezgam geraja o bloga nukeliam su uzmetimu. gaunas storas standus ir stacias, bent jau man.


na vakare pabandysiu pasirodyti, tik saguciu neturiu dar, kazkaip keistai jis man atrodo... verysad.gif
Atsakyti
grazu smile.gif ir spalvyte man labai labai thumbup.gif paskutiniu metu tamsiai melyna labai grazi man pasidare blush2.gif

[quote=RSebes,2008 11 04, 13:23]
na pasirodau ilgai zadeta parodyt megztukely blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti