Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas(AFS)

QUOTE(Gintute @ 2008 09 01, 23:59)
O tai tos moterys be talonėlių laukia tik atsakymų ar konsultacijai? Keista tik, kad jis dirba vienoj vietoj Kaune ir tik kelias valandas per savaitę.  g.gif 
Užsirašiau antra pagal eilę ir jau pradedu galvoti, kad teks nuo 11val sėdėti biggrin.gif Reiks dar paskambinti i konsultaciją dėt procedūrinio.

Labas rytas smile.gif
Moterys dažniausiai laukia atsakymo,bet po to ir seka konsultacija,dar būna extra atvykusių,bei nėščiosios (man atrodo,kad joms tikrai nereikia registruotis ax.gif )Na 11 val. gal truputį ankstoka,o jau 11.30 val.tai gal jau ir galima biggrin.gif .Svarbiausiai pasiimk ką nors paskaitinėti,kad neatsibostų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauda: 02 rugsėjo 2008 - 06:50
QUOTE(Gintute @ 2008 09 01, 23:59)
Liutukeee.. O Santariškėse reikėjo turėti siuntimą ar tiesiog reikia pasakyti kokius tyrimus nori darytis?


Santariskese be siuntimo.Nors kiek zinau-tai reumatologe galejo toki siuntima israsyt(jei buciau pas ja Santariskese irasyta i iskaita ar kazkaip ten vadinasi)-tada butu buve nemokamai.O as ejau su tokiu lapeliu,kur buvo parasyta kokius faktorius tirti.Kadangi dariausi 2kartus-tai vienasyk turejau lapeli is savo poliklinikos gines,kitasyk is Santariskiu reumatologes.Bet gali turet paprasta lapeli,pacios rasyta,svarbu pasakyt kokius faktorius nori issitirt,bet bentjau seniau ten dirbanti medike(gydytoja ar kas ji-nezinau,pas ja eidavau,kad susimoket pinigelius,tada i procedurini,kad paimt krauja)viska zinodavo.

O tyr.rezultatus gauni( jei priduoti krauja iki treciadienio)-jau ketvirtadieniui.Bentjau seniau taip budavo.
Atsakyti
Tai merginos...noriu dar del Vilniaus pasitikslinti.. 4u.gif ..as esu is Kauno ir noriu pasidaryti tyrimus del AFS tyrimus Santariskese...tai galiu:
1. be siuntimo nuvaryti.
2. Registruotis is anksto.
2. zinoti kokius tyrimus padaryti
3. jei varysiu trec. ketvirtadieni bus atsakymai
ir svarbiausias klausimas. ax.gif ..kas man juos pakomentuos...ar jie geri ar ne??????? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emikaj @ 2008 09 02, 19:34)
Tai merginos...noriu dar del Vilniaus pasitikslinti.. 4u.gif ..as esu is Kauno ir noriu pasidaryti tyrimus del AFS tyrimus Santariskese...tai galiu:
1. be siuntimo nuvaryti.
2. Registruotis is anksto.
2. zinoti kokius tyrimus padaryti
3. jei varysiu trec. ketvirtadieni bus atsakymai
ir svarbiausias klausimas. ax.gif ..kas man juos pakomentuos...ar jie geri ar ne??????? doh.gif

Siuntimo tai tikrai nereikejo schmoll.gif ,ir tikiuosi,kad niekas nepasikeite.
Registruotis is anksto nereikia.
As kai variau treciadieni-tai man ketvirtadieniui tyrimo rezultatu nebepadare,nezinau kodel.Padare tik sekanciam ketvirtadieniui.

Tyrimo rezultatuose yra surasytos normos-tai matosi ar yra nukrypimu ar ne.Ir dar paraso ar teigiamas rezultatas ar ne,

Bet as dariausi beveik pries metus.
Gali buti ir pakeitimu,butu gerai pasiskambint ir pasiklaust,nes juk is toli vaziuosi.
Atsakyti
1. be siuntimo nuvaryti. GALIMA
2. Registruotis is anksto. NEREIKIA
2. zinoti kokius tyrimus padaryti ISVARDINTA MUSU TEMOJE KELIS KARTUS, BUT GERAI ZINOT
3. jei varysiu trec. ketvirtadieni bus atsakymai GERIAU ANTRADIENI, TRECIADIENI GALI NEPATAIKYTI, TUOMET KERVIRTADIENI TIKRAI BUS ATS. TEL SUSIZINOSI, PAKOMENTUOSI PATI, ARBA YRA GYD ROGALSKIS
http://ginekologija.projektas.lt/
Atsakyti
O dar klausimėlis dėl Santariškių..
1. Iki kelintos valandos pvz. antradienį galima priduoti tyrimus?
2. O kurioj vietoj tas procedūrinis? blush2.gif t.y. kokiam korpuse


Dėkui mergaitės už tiek daug naudingos informacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2008 09 02, 21:40)
O dar klausimėlis dėl Santariškių..
1. Iki kelintos valandos pvz. antradienį galima priduoti tyrimus?
2. O kurioj vietoj tas procedūrinis?  blush2.gif  t.y. kokiam korpuse
Dėkui mergaitės už tiek daug naudingos informacijos  4u.gif

http://www.supermama...?...3986&st=12#
tyria AFS tik santariskese, santariskiu 2, konsultacine poliklinika, laboratorines diagnostikos skyrius (3 aukstas), tel 2365130, kab nr nepamenu gal 203-204 "mokami tyrimai" parasyta, dirba 7-30-17-00, pietus 11-30-12-00-

tai gi surasyta, dirba nuo 7-30 iki 17-00, kur procedurinis paklausi g.gif - sekancios durys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karvute: 03 rugsėjo 2008 - 09:33
Sveikutės,

Na papasakosiu kaip man vakar sekėsi pas gyd. Abraitį dėl AFS... blyn suparino juodai mad.gif
kai sužinojo kad čia pirmas nesivystantis, man pavarė statistinių duomenų, kad tokia ir tokia tikimybė, jog pasikartos taip antrą kartą ir kad netikslinga ir nebūtina daryti tų tyrimų... Man neleido net įsiterpti kai kalbėjo, na pritaikius progą, aš jau iš pykčio paraudonavus buvau, kad net visko neišklausęs pradėjo pasakoti... sakau aš jam, jei galėčiau natūraliai pastoti tai gal ir ateičiau tik po 2 ar 3 nesivystančio tirtis, bet dabar kai tik po IVF galiu pastoti tai noriu dabar užbėgti viskam už akių ir išsitirti, juk ir tyrimai sakau ne kažin kiek kainuoja... aaa čia po IVF buvo.... tada jis man sako, kad ir su šituo sindromu išnešioja... sakau taip išnešioja, bet turint jį jau reikia vaistukus pavartoti, kurie ir padeda sėkmingai išnešioti... dar po to mestelėjo repliką: ir vėl tie popieriai pildyt, kątik prieš tave sako buvo pacientė su tais pačiais tyrimais, kad butumėt kartu jus....
Na viskas baigėsi tuo, jog matyt pamatė, kad aš kitaip neišeisiu kol neparašys man tų tyrimų, tai parašė, o paskui sako, su atsakymais jus sako galit nebūtinai pas mane ateiti, kad pakomentuočiau lotuliukas.gif bele kuris gydytojas galės pakomentuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif per daug įkyri pacientė pasirodžiau lotuliukas.gif
O mane tai supykdė, ar sunku gi ant trijų popierių užrašyt pavardę ir pasiūst tyrimams???? g.gif juk už tyrimus aš susimokėsiu....
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2008 09 11, 09:25)
Sveikutės,

Na papasakosiu kaip man vakar sekėsi pas gyd. Abraitį dėl AFS... blyn suparino juodai  mad.gif
kai sužinojo kad čia pirmas nesivystantis, man pavarė statistinių duomenų, kad tokia ir tokia tikimybė, jog pasikartos taip antrą kartą ir kad netikslinga ir nebūtina daryti tų tyrimų...  Man neleido net įsiterpti kai kalbėjo, na pritaikius progą, aš jau iš pykčio paraudonavus buvau, kad net visko neišklausęs pradėjo pasakoti... sakau aš jam, jei galėčiau natūraliai pastoti tai gal ir ateičiau tik po 2 ar 3 nesivystančio tirtis, bet dabar kai tik po IVF galiu pastoti tai noriu dabar užbėgti viskam už akių ir išsitirti, juk ir tyrimai sakau ne kažin kiek kainuoja... aaa čia po IVF buvo.... tada jis man sako, kad ir su šituo sindromu išnešioja... sakau taip išnešioja, bet turint jį jau reikia vaistukus pavartoti, kurie ir padeda sėkmingai išnešioti...  dar po to mestelėjo repliką: ir vėl tie popieriai pildyt, kątik prieš tave sako buvo pacientė su tais pačiais tyrimais, kad butumėt kartu jus....
Na viskas baigėsi tuo, jog matyt pamatė, kad aš kitaip neišeisiu kol neparašys man tų tyrimų, tai parašė, o paskui sako, su atsakymais jus sako galit nebūtinai pas mane ateiti, kad pakomentuočiau  lotuliukas.gif  bele kuris gydytojas galės pakomentuoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  per daug įkyri pacientė pasirodžiau  lotuliukas.gif
O mane tai supykdė, ar sunku gi ant trijų popierių užrašyt pavardę ir pasiūst tyrimams????  g.gif  juk už tyrimus aš susimokėsiu....

unsure.gif jo, tikrai suparino jis tave... apsisarvuok kantrbe. sekmes!
ir beje, sveikinimai sukurus seima! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 09 11, 09:29)
unsure.gif jo, tikrai suparino jis tave... apsisarvuok kantrbe. sekmes!
ir beje, sveikinimai sukurus seima! 4u.gif



Ačiū Karvute 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 11 rugsėjo 2008 - 12:55
QUOTE(Laimuze509 @ 2008 09 11, 09:25)
Sveikutės,

Na papasakosiu kaip man vakar sekėsi pas gyd. Abraitį dėl AFS... blyn suparino juodai  mad.gif
kai sužinojo kad čia pirmas nesivystantis, man pavarė statistinių duomenų, kad tokia ir tokia tikimybė, jog pasikartos taip antrą kartą ir kad netikslinga ir nebūtina daryti tų tyrimų...  Man neleido net įsiterpti kai kalbėjo, na pritaikius progą, aš jau iš pykčio paraudonavus buvau, kad net visko neišklausęs pradėjo pasakoti... sakau aš jam, jei galėčiau natūraliai pastoti tai gal ir ateičiau tik po 2 ar 3 nesivystančio tirtis, bet dabar kai tik po IVF galiu pastoti tai noriu dabar užbėgti viskam už akių ir išsitirti, juk ir tyrimai sakau ne kažin kiek kainuoja... aaa čia po IVF buvo.... tada jis man sako, kad ir su šituo sindromu išnešioja... sakau taip išnešioja, bet turint jį jau reikia vaistukus pavartoti, kurie ir padeda sėkmingai išnešioti...  dar po to mestelėjo repliką: ir vėl tie popieriai pildyt, kątik prieš tave sako buvo pacientė su tais pačiais tyrimais, kad butumėt kartu jus....
Na viskas baigėsi tuo, jog matyt pamatė, kad aš kitaip neišeisiu kol neparašys man tų tyrimų, tai parašė, o paskui sako, su atsakymais jus sako galit nebūtinai pas mane ateiti, kad pakomentuočiau  lotuliukas.gif  bele kuris gydytojas galės pakomentuoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  per daug įkyri pacientė pasirodžiau  lotuliukas.gif
O mane tai supykdė, ar sunku gi ant trijų popierių užrašyt pavardę ir pasiūst tyrimams????  g.gif  juk už tyrimus aš susimokėsiu....

Nu man panašiai būvo,nors aš dar jam dovanėlių šiokių tokių nuvežiau,bet kaško mes irgi nelabai susikalbėjome,o tyrimus pakomentuoti aš pas jį važiavau be jokių siuntimų ir be jokių mokėjimų,sakau man reikia kad Jūs parašytumėte gydytojai atsakymą ant siuntimo ,nes ji mane siuntė pas jus konkrečiai biggrin.gif .Taip ir išspendėme viską taikiai,nors mestelėjo,kad tipo sakiau ,kad nerasiu nieko blogo biggrin.gif ir tada visa kaltę sumetė genetikai.Ir dar pridūrė,kad pastaruoju metu labai jau dauk pas jį pacienčių iš visos Lietuvos,kažin sako kas čia pasidarė biggrin.gif O aš mintyse pagalvojau,žinotum kaip SM forume apie tave diskutuoja,nekiltų tokių klausimų lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas, as cia visai zaliai paklausiu...
Ar sekmingai isnesiojus viena vaikuti, veliau (antram nestumui)gali AFS pakisti koja g.gif
Atsakyti