Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas(AFS)

labutis visoms, ir as atkeliauju is abraziju skyrelio i si pasiteirauti... turejau persileidima, del infekciju jau issityriau, tik AFL dar ne, nes kai nuejau i laboratorija, nezinojo, kas cia per tyrimas, ir nepasidariau.

gal galit patarti, kokiu antikuniu tyrimas tai yra, ir gal ne visur Vilniuj daro? Endemike bent jau nezinojo apie toki...

is anksto dekoju!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2008 08 27, 16:46)
Vadinasi,būtinas g.gif  g.gif  g.gif

jeigu susitarus su genetike, jie sako nera butinas, bet registraturoje naturalaii jo praso, iklijuoti i kortele, ypac pirma karta. taip ir zinok reikai jo ar ne. as turejau abu kartus, men gine pati israse.

QUOTE(Emikaj @ 2008 08 29, 10:43)
Sveikos merginos, noriu paprasyti jusu patarimo; 4u.gif
buvau pas Abraiti, bet jis man jokiu tyrimu nedare, sake planuoti antra nestuma ir jei vel persileisiu tada ateiti vel ir darys tyrimus  :: ...kazkaip ziauroka  ::
Jokiu tyrimu nesidariau, tik kazkaip uzklidau i jusu skyreli ir paskaiciau kad kai kurios merginos savo nuoziura geria aspirina...gal galit patarti po kiek galima ji gerti ir gal Abraitis minejo, ar tai nepakenks kudikiui jei aspirinas butu nereikalingas??? Kokios firmos aspirina geriat?? blush2.gif

nu blin, tikrai negerai jsi nusake, gal tik po 2 nelaimiu daromi tyrimai nemokamai?
gali darytis santariskese, bus greiciau ir truputi brangiau, nors ir kaune daro mokamai, ko zmogu vaikyti, nesuprantama... verysad.gif

QUOTE(Irongė @ 2008 08 29, 16:43)
labutis visoms, ir as atkeliauju is abraziju skyrelio i si pasiteirauti... turejau persileidima, del infekciju jau issityriau, tik AFL dar ne, nes kai nuejau i laboratorija, nezinojo, kas cia per tyrimas, ir nepasidariau.

gal galit patarti, kokiu antikuniu tyrimas tai yra, ir gal ne visur Vilniuj daro? Endemike bent jau nezinojo apie toki...

is anksto dekoju!!!!!!

is Endemiko bek brangute, kuo toliau. pas juos falsteigiamu reakciju pilna, megsta "pagydyti" ko nera, profesorius uz pinigus ir t.t. mano nescia pusesere nuo erkinio encefalito paskiepijo, ko daryti negalima - nepadarius jokiu tyrimu nescia boba badyti neaiskios kilmes vakcina schmoll.gif is patikimu geriau AIDS lab Kauno g. issitirti arba Geromeda Naugarduko, ten normaliau...

tyria AFS tik santariskese, santariskiu 2, konsultacine poliklinika, laboratorines diagnostikos skyrius (3 aukstas), tel 2365130, kab nr nepamenu gal 203-204 "mokami tyrimai" parasyta, dirba 7-30-17-00, pietus 11-30-12-00-uzsirakina bjaurybes mirksiukas.gif . didelis foje, paklausite darbuotoju - parodys. tyrimai daromi treciadieni, taip kad pridavus krauja I-III, gausite ats. jau IV, jeigu veliau, tai tik kita ketvirtadieni.
reikia daryti:
1. antikunai pries beta2glikoproteina1, 30lt40ct
2. antikunai pries kardiolipina 30lt40ct;
3. aktyvinto baltymo C rezistencijos tyrimas APCR, apie 60lt
4. lipus antikoaguliantas 1 apie 30lt40ct
5. jeigu 4. teigiamas, lipus antikoaguliantas 2 apie 30lt40ct

kainos dides nes nei kaune, bet padaroma daaaug greiciau.
vilniuje konsultuoja gyd.rogalskis http://ginekologija.projektas.lt/
lig tai psio. sekmes 4u.gif
Atsakyti
Aciu visom uz patarimus.....gal ir jusu teisybe...nerizikuosui be reikalo..ir negersiu aspirino...na nebent galva skaudetu 4u.gif
......nezinau....dar gyvenime nebuvau taip pasimetus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 08 29, 20:11)
is Endemiko bek brangute, kuo toliau. pas juos falsteigiamu reakciju pilna, megsta "pagydyti" ko nera, profesorius uz pinigus ir t.t. mano nescia pusesere nuo erkinio encefalito paskiepijo, ko daryti negalima - nepadarius jokiu tyrimu nescia boba badyti neaiskios kilmes vakcina  schmoll.gif is patikimu geriau AIDS lab Kauno g. issitirti arba Geromeda Naugarduko, ten normaliau...

tyria AFS tik santariskese, santariskiu 2, konsultacine poliklinika, laboratorines diagnostikos skyrius (3 aukstas), tel 2365130, kab nr nepamenu gal 203-204 "mokami tyrimai" parasyta, dirba 7-30-17-00, pietus 11-30-12-00-uzsirakina bjaurybes mirksiukas.gif . didelis foje, paklausite darbuotoju - parodys. tyrimai daromi treciadieni, taip kad pridavus krauja I-III, gausite ats. jau IV, jeigu veliau, tai tik kita ketvirtadieni.
reikia daryti:
1. antikunai pries beta2glikoproteina1, 30lt40ct
2. antikunai pries kardiolipina  30lt40ct;
3. aktyvinto baltymo C rezistencijos tyrimas APCR, apie 60lt
4. lipus antikoaguliantas 1 apie 30lt40ct
5. jeigu 4.  teigiamas, lipus antikoaguliantas 2 apie 30lt40ct

kainos dides nes nei kaune, bet padaroma daaaug greiciau.
vilniuje konsultuoja gyd.rogalskis http://ginekologija.projektas.lt/
lig tai psio. sekmes 4u.gif



i endemika siuncia tyrimus is musu siemos klinikos, bet ne visus, kaip suprantu tik tuos, kuriuos jie 'normaliai daro', nes pvz del skydliaukes mano irgi i endemika nesiuncia, o va toksoplazm ir citomegal ten dare. niu nezinau, kai ten seimos gydytoja nuprendzia, bet matyt zino. del skiepijimo nestumo metu, tai kazkas baisaus... neduok tu Dieve, is kur jie tai istrauke?


nerealus tau aciu uz issamu paaiskinima del AFS 4u.gif 4u.gif kaip supratau, darytis pirmus keturis visu pirma, o penkta, jei tik prireiks? varysiu treciadieni kraujuko nuleist....
Atsakyti
O gal žinot ar reikia iš anksto registruotis (tiksliau tai pačiai dienai kaip ir pas A.) dėl kraujo pridavimo? Nežinau ar per vizitą paskirs tyrimus, bet labai tikėtina, kad turėtų paskirti.
Klausiu todėl, kad kai buvau pas genetikę klinikose, tai sako "ar užsiregistarvot ir kraujo tyrimus priduoti šiandienai?".. sakau "kad nežinojau apie tai"...tai tik dėl kraujo pridavimo važiavom iš Klp i Kauną po poros savaičių.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 08 29, 23:17)
nerealus tau aciu uz issamu paaiskinima del AFS  4u.gif  4u.gif  kaip supratau, darytis pirmus keturis visu pirma, o penkta, jei tik prireiks? varysiu treciadieni kraujuko nuleist....

Varyk iki treciadienio,kad greiciau padarytu mirksiukas.gif .Nes as kai pridaviau treciadieni-tai man nebepadare ketvirtadieniui,o tik kitai savaitei.
As kai dariausi-tai patys pasake,kad penkta tyrima padarys jei bus kitas teigiamas,veliau primokesi mirksiukas.gif .Jei nesiulys-pati taip pasiulyk! mirksiukas.gif
Sekmes! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintute @ 2008 08 29, 23:50)
O gal žinot ar reikia iš anksto registruotis (tiksliau tai pačiai dienai kaip ir pas A.) dėl kraujo pridavimo? Nežinau ar per vizitą paskirs tyrimus, bet labai tikėtina, kad turėtų paskirti.
Klausiu todėl, kad  kai buvau pas genetikę klinikose, tai sako "ar užsiregistarvot ir kraujo tyrimus priduoti šiandienai?".. sakau "kad nežinojau apie tai"...tai tik dėl kraujo pridavimo važiavom iš Klp i Kauną po poros savaičių.

Man tai kai buvau pas A.-po vizito liepe nueit priduot krauja.Tik nebepamenu iki kelintos valandos ta kraujuka ima,kazkaip tai emiau viena is ankstyviausiu taloneliu pas A.,kad spet priduot krauja.Merginos buvo perspeje.Bet seniai tai buvo-tai tikslaus laiko nebepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 29 rugpjūčio 2008 - 23:01
QUOTE(Liutukeee @ 2008 08 29, 22:57)
Man tai kai buvau pas A.-po vizito liepe nueit priduot krauja.Tik nebepamenu iki kelintos valandos ta kraujuka ima,kazkaip tai emiau viena is ankstyviausiu taloneliu pas A.,kad spet priduot krauja.Merginos buvo perspeje.Bet seniai tai buvo-tai tikslaus laiko nebepamenu.


O kraują priduot reikėjo konsultacinėj ar ginekologiniam skyriuj?
O kaip greitai būna tyrimų atsakymai? Ar po jų gavimo vėl reikia registruotis pas A.?
Atsakyti
QUOTE(Emikaj @ 2008 08 29, 21:18)
Aciu visom uz patarimus.....gal ir jusu teisybe...nerizikuosui be reikalo..ir negersiu aspirino...na nebent galva skaudetu  4u.gif
......nezinau....dar gyvenime nebuvau taip pasimetus  verysad.gif

zinai, tai toks diskutuotinas reikalas... cia uzsukdavo moteriskes su normalaii AFS tyrimais, kurioms buve keli nesivystantys nestumai, tik pagerus aspirina supa savo mazylius g.gif po tyrimu, radus, akd jie arti rybos, bet dar neigiami, viestiek gerciau aspirina, nors po 50mg. juk niekas nenori zirikuoti ir patirti nesekme antra karta. ir dar. jeigu didelis nukripimas nuo normos i teigiama puse, uzsienio literaturos ir musu mergaiciu skaudzia patirtim, patariama leistis vaistukus jau nuo NT II, nelaukiant 6 sav sirdutes echo. tada kiekviena diena yra svarbi.

QUOTE(Irongė @ 2008 08 29, 23:17)
i endemika siuncia tyrimus is musu siemos klinikos, bet ne visus, kaip suprantu tik tuos, kuriuos jie 'normaliai daro', nes pvz del skydliaukes mano irgi i endemika nesiuncia, o va toksoplazm ir citomegal ten dare. niu nezinau, kai ten seimos gydytoja nuprendzia, bet matyt zino. del skiepijimo nestumo metu, tai kazkas baisaus... neduok tu Dieve, is kur jie tai istrauke? 
nerealus tau aciu uz issamu paaiskinima del AFS  4u.gif  4u.gif  kaip supratau, darytis pirmus keturis visu pirma, o penkta, jei tik prireiks? varysiu treciadieni kraujuko nuleist....

aisku seimos centras pasirases sutarti, bet savo noru ten neik. schmoll.gif su toksoplazmom ir citomegalom ten r yra labiausiai gydoma liga, dar antakalnio pol-koj gyd nukvake, geriau AIDS arba inf. ligonine, nors ir baisoka ten, bet gyd geri thumbup.gif

QUOTE(Gintute @ 2008 08 30, 00:07)
O kraują priduot reikėjo konsultacinėj ar ginekologiniam skyriuj?
O kaip greitai būna tyrimų atsakymai? Ar po jų gavimo vėl reikia registruotis pas A.?

ten pas ji galima internetu registruotis, gali laika pati pasirinkti, ane , kaunietes? kmuk.lt ligtai. g.gif


labas rytas,
ikiukas
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2008 08 30, 00:07)
O kraują priduot reikėjo konsultacinėj ar ginekologiniam skyriuj?
O kaip greitai būna tyrimų atsakymai? Ar po jų gavimo vėl reikia registruotis pas A.?

Ten kitam koridoriaus gale,visai salia.
Atsakymas sake bus po1-2menesiu,skambinausi po1,5men.pasiklaust(taip liepe A.),bet tada jis pasake,kad telefonu nesakys,liepe atvaziuot nesiregistravus(jei butu buve neigiami rezultatai turbut butu pasakes).Bet kadangi zinojau(buvau darius tyr.Santariskese,ir vienas is faktoriu virsijo norma daugiau nei2sykius),kad mano tyr.rezultatai teigiami-tai vaziuot neskubejau(jau ir taip buvau pradejus gert tromboaspirina).

Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2008 08 29, 23:50)
O gal žinot ar reikia iš anksto registruotis (tiksliau tai pačiai dienai kaip ir pas A.) dėl kraujo pridavimo? Nežinau ar per vizitą paskirs tyrimus, bet labai tikėtina, kad turėtų paskirti.
Klausiu todėl, kad  kai buvau pas genetikę klinikose, tai sako "ar užsiregistarvot ir kraujo tyrimus priduoti šiandienai?".. sakau "kad nežinojau apie tai"...tai tik dėl kraujo pridavimo važiavom iš Klp i Kauną po poros savaičių.

Sveikute 4u.gif Na matau tavo keleliai tokie patys kaip ir mano važinėjant iš Klp.,kai iki galo visko nežinai,tai tos kelionės ir laiko gaišatis doh.gif .
Dėl kraujuko pridavimo pas A,tai nereikia atskiro talonėlio,gyd.išrašo siuntimuką ,eini susimokėti į registratūrą.po to šalia registratūros procedūrinis,priduodi kraujuką ir tada jau vyksti namolio ir lauki atsakymo laaabai ilgai mega_shok.gif .Tik kažkada,kai aš pridavinėjau kraujuką,supratau,kad priiminėja jį tik iki antros valandos,nežinau kaip dabar,bet atsargumo atveju patarčiau nueiti pas jį vienai iš pirmųjų,nes vistiek eilė eina ne pagal talonėlius ,o gyva tvarka,tai aš ir buvau apie dvyliktą ir tai jau laukė moterys,bet užtat suspėjau priduoti kraujuką,gal pasikeitę dabar vskas,gal man taip pasitaikė,tiesiog norisi apsaugoti nuo bereikalingos gaišaties ir kelionių,geriau vieną dienelę ilgiau palaukti,negu vėl keliauti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Emikaj @ 2008 08 29, 10:43)
Sveikos merginos, noriu paprasyti jusu patarimo; 4u.gif
buvau pas Abraiti, bet jis man jokiu tyrimu nedare, sake planuoti antra nestuma ir jei vel persileisiu tada ateiti vel ir darys tyrimus  verysad.gif ...kazkaip ziauroka  unsure.gif
Jokiu tyrimu nesidariau, tik kazkaip uzklidau i jusu skyreli ir paskaiciau kad kai kurios merginos savo nuoziura geria aspirina...gal galit patarti po kiek galima ji gerti ir gal Abraitis minejo, ar tai nepakenks kudikiui jei aspirinas butu nereikalingas??? Kokios firmos aspirina geriat?? blush2.gif

Tikrai tai ką tau pasakė žiauroka,aš tavo vietoje pabandyčiau tada pasidaryti tyrimukus Vilniuje,ten viena iš mergaičių viską surašė ką ir kur darytis,vistiek jie bus mokami,tik Vilniuje brangesni,nes nežinau ar be A.siuntimo Kaune daro tuos tyrimukus,nors irgi už juos reikia mokėti.
O su savim bandymų tikrai nedaryk ,geriau tada pati eik ir darykis visus tyrimukus, tai ką mes praeinam ne kiekvienam suprasti .......
Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dreziuke @ 2008 08 29, 14:36)


Sauda, kaip tavo sveikatele, gal jau galvoji apie planavima doh.gif

Labutis 4u.gif
Aš dar negaliu planuoti,manęs laukia laparaskopija rugsėjyje blink.gif
O kaip tau sekasi,jau planuoji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(li77 @ 2008 08 27, 11:39)
Noriu pasilabinti su jumis ir palinketi pagaliau atrasti visu rupesciu priezasti.


Esame patys laimingiausi, nes musu ilgai lauktasis jau pats begioja po si pasauli, greit svesim metukus. Viskas kaip dainoj, graziai, sklandziai, laimingai.

Bukit tvirtos ir labai labai tvirtai tikekit

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Liutukeee.. O Santariškėse reikėjo turėti siuntimą ar tiesiog reikia pasakyti kokius tyrimus nori darytis?
Įdomu kiek laiko Vln daro tuos tyrimus g.gif Man Klp padarė gal per savaitę.. Tik aišku, kad ten vienas tyrimas tebuvo..be papildomu raidžių ir skaičių rolleyes.gif

QUOTE(sauda @ 2008 08 30, 11:00)
Sveikute  4u.gif Na matau tavo keleliai tokie patys kaip ir mano važinėjant iš Klp.,kai iki galo visko nežinai,tai tos kelionės ir laiko gaišatis  doh.gif .

atsargumo atveju patarčiau nueiti pas jį vienai iš pirmųjų,nes vistiek eilė eina ne pagal talonėlius ,o gyva tvarka,tai aš ir buvau apie dvyliktą ir tai jau laukė moterys,bet užtat suspėjau priduoti kraujuką,gal pasikeitę dabar vskas,gal man taip pasitaikė,tiesiog norisi apsaugoti nuo bereikalingos gaišaties ir kelionių,geriau vieną dienelę ilgiau palaukti,negu  vėl keliauti  mirksiukas.gif


O tai tos moterys be talonėlių laukia tik atsakymų ar konsultacijai? Keista tik, kad jis dirba vienoj vietoj Kaune ir tik kelias valandas per savaitę. g.gif
Užsirašiau antra pagal eilę ir jau pradedu galvoti, kad teks nuo 11val sėdėti biggrin.gif Reiks dar paskambinti i konsultaciją dėt procedūrinio.
Atsakyti