Įkraunama...
Įkraunama...

Apie vaisingų dienų testerius

Senoji tema cia

Tesiam toliau 4u.gif

LH vienkartinė ovuliacijos tyrimo juostelė yra puiki priemonė, galinti pagal šlapimą padėti nustatyti ovuliacijos laiką ir vaisingumo piką. Siuo vaisingumo laikotarpiu yra didžiausia galimybė pastoti.

Ovuliacijos juostelės patikimos. Jos niekuo nesiskiria nuo kasečių. Tyrimą geriausia atlikti kelias dienas is eilės tuo pačiu metu, bet geriau ne rytais. LH pradeda gausiai gaminti liuteinizuojantį hormoną (LH), kuris skatina su-brendusio kiausinėlio isėjimą is kiaušidės. Vienkartine ovuliacijos tyrimo juostele nu-statomas LH antplūdis slapime, rodantis, kad ovuliacijos galima laukti per ateinančias 24-36 valandas.

Suprantancios rusiskai galit pasiskaityti apie LH hormono bangas t.y. apie tai, kad OT gali buti teigiami net kelis kartus per cikla 4u.gif

Cia matosi, kaip nuo LH priklauso testukų nusidažymas. Kaip matos iš antro, teigiamas testukas gali būti kelias dienas (čia rodo net tris dienas - dvi vienodo ryškumo ir viena ryškesnė) ax.gif:
user posted image
user posted image

Va čia matos, kaip LH (juoda linija) šokinėja:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 05 rugsėjo 2008 - 21:20
4u.gif dėkui


aš pagalvojau o ką gali įtakoti tai,kad pvz valgai ar nevalgai 2 val iki testo darymo?
ovuliacijos?
kad į wc neiti suprantu, koncentracija didesnė, tai čia ir tas pats?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 08 23, 21:55)
4u.gif dėkui
aš pagalvojau o ką gali įtakoti tai,kad pvz valgai ar nevalgai 2 val iki testo darymo?
ovuliacijos?
kad į wc neiti suprantu, koncentracija didesnė, tai čia ir tas pats?

Raso, kad skysciu negalima vartoti, tai isivaizduoju, kad pvz. sriubos negalima arba arbuzo, nes tas pats kaip ir skystys gaunasi ir prasiskeidzia rolleyes.gif Ir i WC nerekomenduojama bent jau pora valandu neiti rolleyes.gif
Atsakyti
Nu su maistu tai nemanau..sriuba irgi kaip maistas, ziurint kokia, jei pvz. kkia darzoviu trinta, kur tos skyscio mazai (ne koks buljonas su makaronais).
Siaip tai manau, kad kai karsta ir organzimas prakaituoja, tai irgi gali buti itakos testavimui..man pvz. kai karsta, jei net ir negeriu skysciu, vis tiek i tulika varineja..
Atsakyti
As turiu nusipirkusi testuka (is seiliu) bet deje man visikskai nepasitvirtino, nors dariau viska pagal instrukcijas-ryte nieko nevalgius ir negerus, aisku jis rode vaisingas ir nevaisingas dienas, bet pastojau as po menesiniu iskart, kai tikimybe buvo-0, zodziu cia jau kaip kam g.gif O is kur zinau kada? Ta menesi mylejomis tik viena karta blush2.gif nes labai daug visur vazinejom-nebuvo kada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 08 24, 16:23)
Ta menesi mylejomis tik viena karta blush2.gif  nes labai daug visur vazinejom-nebuvo kada rolleyes.gif

bet vistiek užteko to,kad užkibtų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2008 08 23, 21:25)
Linutas, o kelis jau ciklus su OT rezultatais k8rybos reikalus derini? 
Ir gal kitos mergaites gali savo patirti pakomentuoti- kaip greitai pavyko OT pagalba  nestuke.gif  ?
Liko iki mm 5 paros, o as jau nerami...

As jau 2 ciklus gadinau OT ax.gif

QUOTE(tasha @ 2008 08 23, 21:43)
As naudoju OT jei kelis menesius ir BT matuoju, deja, kad ir ciklai kaip is vadovelio ir O ryski buna ir ND padaryti, vis dar nesiseka  nestuke.gif  Pradejo tyrimus su vyru darytis. Juk pastojimas ne vien nuo moters priklauso 4u.gif
Papildyta:
Beja as irgi siulau NT pagadinti po poros dienu, jei yra nestumas, jau turetu rodyti 4u.gif

g.gif panasiai ir man. Nors ciklas is silgesniu, bet kol kas palyginus reguliarus (anksciau visokiu velavimu pasitaikydavo, todel ir nubegau tirtis). Vyro spermiukus irgi istyrem - viskas gerai. Bet.. unsure.gif
Parasyk kai zinosi, gal pas TB su spermiukais kas netaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 08 24, 16:23)
As turiu nusipirkusi testuka (is seiliu) bet deje man visikskai nepasitvirtino, nors dariau viska pagal instrukcijas-ryte nieko nevalgius ir negerus, aisku jis rode vaisingas ir nevaisingas dienas, bet pastojau as po menesiniu iskart, kai tikimybe buvo-0, zodziu cia jau kaip kam g.gif O is kur zinau kada? Ta menesi mylejomis tik viena karta blush2.gif  nes labai daug visur vazinejom-nebuvo kada rolleyes.gif


nu čia geras :bigsmile:man po mmm prasideda vaisingos dienos, vakar buvo 9ckd ir manau kad įvyko O, bus matyt ar pasisekė g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 08 24, 18:54)
nu čia geras  :bigsmile:man po mmm prasideda vaisingos dienos, vakar buvo 9ckd ir manau kad įvyko O, bus matyt ar pasisekė g.gif

tai tavo ciklas tik apie 20-23 dienų kažkur tada?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 08 23, 22:29)
Aune, jei turi itarimu, kad galejo pavykti pagaut gandra uz uodegos, tai 3 dienos iki mm gali padaryti NT..turetu jau rodyti vaiduokli, na jei nerodys ziurek, ar sulauksi mm, ar jos veluos ir vel pasidarysi Nt


abejoniu daug, bet po kokiu triju dieneliu trauksiu NT i dienos sviesa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tasha @ 2008 08 23, 22:43)
As naudoju OT jei kelis menesius ir BT matuoju, deja, kad ir ciklai kaip is vadovelio ir O ryski buna ir ND padaryti, vis dar nesiseka  nestuke.gif  Pradejo tyrimus su vyru darytis. Juk pastojimas ne vien nuo moters priklauso 4u.gif
Papildyta:
Beja as irgi siulau NT pagadinti po poros dienu, jei yra nestumas, jau turetu rodyti 4u.gif



Taip taip.. Daug kas priklauso ir nuo vyro, taciau nezinodami, kad mano O vyksta 18-19 ciklo dienoje (is 29 cd), namu darbus dareme kasdien nuo....11cd. Taigi, kad ir kaip vyrelis stengesi, per O tikriausiai nelabai daug energingu spermiuku bebuvo like biggrin.gif
Su OT pagalba issiaiskinau, kad po sio ciklo nesekmes ramiai galesime paraka taupyti iki kokios 15-16 cd g.gif
Papildyta:
[quote=Linutas,2008 08 24, 18:44]
As jau 2 ciklus gadinau OT ax.gif


Aciu, Linutas 4u.gif
Atsakyti
mano savijautos neapgavo, testukas ir parode siandien II, kaip ir pagal savijauta tikejausi, nors gleiviu ner..
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2008 08 24, 17:44)
As jau 2 ciklus gadinau OT  ax.gif
g.gif panasiai ir man. Nors ciklas is silgesniu, bet kol kas palyginus reguliarus (anksciau visokiu velavimu pasitaikydavo, todel ir nubegau tirtis). Vyro spermiukus irgi istyrem - viskas gerai. Bet..  unsure.gif
Parasyk kai zinosi, gal pas TB su spermiukais kas netaip  g.gif

Mano vyro tyrimai bus tik rugsejo pabaigoje, dabar MB geria biciu pienelio tabletes. Na vienu zodziu kai turesiu naujienu parasysiu tau i AZ 4u.gif
Atsakyti