Įkraunama...
Įkraunama...

Apie vaisingų dienų testerius

Na, mano ciklas 26-29 dienos, tai as OT pradedu darytis 10 ciklo diena, t.y. kokia 5-6 diena po mmm, bet ir tai galeciau veliau pradet, kokia 11-12 diena, nes O anksciau 14-16 dienos nebuna pas mane...as jau mazdaug atkaliau sistema kada pas mane kas vyksta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 11 04, 21:28)
Na, mano ciklas 26-29 dienos, tai as OT pradedu darytis 10 ciklo diena, t.y. kokia 5-6 diena po mmm, bet ir tai galeciau veliau pradet, kokia 11-12 diena, nes O anksciau 14-16 dienos nebuna pas mane...as jau mazdaug atkaliau sistema kada pas mane kas vyksta tongue.gif

Tai pagal sistema kiek dienu praeina po O (po teigiamo OT)?
Atsakyti
24-48 val nuo ryskios juosteles pasirodymo, nerekomenduoju brangiu po 10 lt testuku, jie per daug jautrus, todellabai sunku nuspresti kuri diena tinkama, nes rodo beveik visada dvi juosteles..
Atsakyti
Na pasak ZZ (tokio vieno nevaisingumo speco) testi OT daryma toliau po pirmojo pasirodziusio teigiamo testo yra beprasmiska. Atseit atskaiciuoji 12-48 val per kurias ir turi ivykti O. O toliau jau neinformatyvu.
Va is savo patirties galiu pasakyti, kad O ,,pagavau" tiesiog valandu tikslumu.
Kadangi dariausi viena testuka vakarop po 16 val - neigiamas. 20 val - teigiamas (2 vienodo ryskumo, paskutinis slapimas), ryte 7 val (pirmas slapimas) teigiamas T ryskesne. 14 val echo patvirtino, kad O jau ivykus. Kita diena 7 val. - teigiamas (2 vienodo ryskumo).
Nu tai darykit isvadas g.gif
1. Ar pagal ryskuma galima nustatyti tikslesni O laika;
2. Ar nujauciant kad arteja O testuotis su kievienu pasislapinimu;
3. Patiketi ZZ zodziais, pamacius 2, kad ir vienodo ryskumo juosteles, versti SB i lova ir nepaleisti dar ateinancias 48 val lotuliukas.gif
Atsakyti
kelios merginos, kurios jau labai nėščios pasidarė ot, tai buvo dvi ryškios juostelės, net nt tokie nebuvo. tai reiškias išlieka visada.
Atsakyti
Ai, na jau man cia apsedimas butu, jei pradeciau db su kiekvienu myzciojimu testus darytis schmoll.gif tikrai nereikia ant tos O taikyt minuciu tikslumu, uztenka ir 1-2 dienas pries ta O pasimylet, kad uzkibtu...o jei jau neuzkimba, tai reik ieskot kitur priezasciu,o ne galvot-ot velnias siandiena 18 val. 12 minuciu nepadarem ND, nieko nebus doh.gif doh.gif
Atsakyti
As gal irgi galvoju kad nereikia min tikslumu gaudyt... Na aisku jei jau leliu planuoji kokius metus ir nieko tai gal tada vel i viska kitaip reikia ziuret, bet siaip... Va kad ir musu atveju kai leliu planuojam vos 2 men tai manau geriau atsipalaiduot ir megautis gyvenimu, nei minutes skaiciuot ir priverstinai smileysex.gif daryt... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 11 04, 22:37)
Ai, na jau man cia apsedimas butu, jei pradeciau db su kiekvienu myzciojimu testus darytis schmoll.gif tikrai nereikia ant tos O taikyt minuciu tikslumu, uztenka ir 1-2 dienas pries ta O pasimylet, kad uzkibtu...o jei jau neuzkimba, tai reik ieskot kitur priezasciu,o ne galvot-ot velnias siandiena 18 val. 12 minuciu nepadarem ND, nieko nebus doh.gif  doh.gif

thumbup.gif tai zinoma, as gi cia viska su ironija isdesciau - merginos nepradekit daryti testu su kiekvienu myzciojimu biggrin.gif
Bet buna kad ir retai, kad kiausialaste gyvybinga iki 6 val - va tada ir nepavyksta - turi i deina po 2 kart myliu myliu daryt hihihi.gif
Atsakyti
O as kaip tik girdejau, kad butent po 2 kartus per diena tu myliu-myliu ir nereikia daryt, nes spermiukai silpneja, uztenka 1 kart per diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 11 04, 10:07)
Jema, tu testu buna vaistinese, kainos skirtingos nuo 5 iki 11 lt. uz vieneta,o ciklui reik kokiu 5-6. Dauguma mergaiciu perka is uzsienio "urmu" po 1 lt 4u.gif . As va irgi gavau savo 100, pasidalinsim su drauge ax.gif grange mum padeda siuo klausimu thumbup.gif

Jei niekaip nesulauki 2 juosteliu, reiskia del tam tikru priezasciu nevyksta O arba anovuliacinis ciklas ispuola, apsilankyk pas gine, tegu hormonus istiria ax.gif as taip ir padariau, nes O vyksta, bet zirniukas neuzkimba, pasirodo truksta progesterono, dabar geriu vaistukus ax.gif

Na mes planuojam 8 men po KT o va OT testukus tik pirma menesiuka tai gal dar reiktu palaukti ? g.gif nes gyvenu toli nuo Lietuveles ir tokiu atveju reiktu grizti. O va lai tuos tyrimus daro ( niekada jokiu nesidariau) reikia per vaisingas dienas? Ilgai ten stebi? kiek po to laiko praeina? unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti