Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris aliejukas geriausias?

Apklausa: Kuris aliejukas geriausias? (197 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man tai patinka Wella life tex serumas plauku galiukams,ir skaniai kvepia,mazai reikia,ilgai uztenka ir siaip geras blush2.gif
Atsakyti
Man labai patinka collistar aliejukas plaukams ir is s-factor Magic drops thumbup.gif
Atsakyti
kuris aliejukas geresnis?
user posted image ar user posted image
Atsakyti
Kažkada beveik susiviliojau įsigyti Garnier aliejuką, nes turėjau mėginėlį ir labai patiko kvapas bei momentinis efektas. Tačiau kai patikrinau sudėtį nukratė šiurpas - tikrai nerekomenduočiau. Ir kažkodėl manau, kad L'oreal ne ką geresnis. Tiek ten to aliejaus ir tėra. Geriau jau kokį gryną jojobos aliejų tepti, bent jau aišku, kad veikia ir nepakenks smile.gif


Jei kam įdomu, kažkur turiu aprašiusi Garnier sudėtį, galėčiau rasti ir pasidalinti. Gal padėtų apsispręsti smile.gif


QUOTE(myglle @ 2015 02 03, 22:46)
kuris aliejukas geresnis?
user posted image ar user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2015 02 04, 23:50)
Tačiau kai patikrinau sudėtį nukratė šiurpas - tikrai nerekomenduočiau.

Ot radot baubų palėpę. Silikonai ir tiek. rolleyes.gif Plaukas negyvas, jam giliai ir toli, kokia to aliejaus sudėtis, svarbu, kad estetiškai gerai atrodytų ir tas tepalas nuo išorinių veiksnių kiek apsaugotų papildomu sluoksniu.


Į temą - naudoju bet ką, kas su silikonais. Jeigu pats aliejus tinka (nesulipina pernelyg, nesuriebina ar atvirkščiai - nėra per lengvas), tai jokio skirtumo nejaučiu nei tarp anksčiau pirktų prof. serijų aliejų, nei tarp prekybcentrinių lorealių, garnier, gliss kur ir kt. Todėl daug pinigų tam reikalui įprastai neskiriu, sudėtis vis tiek vienoda.
Šiuo metu turiu macadamia natural oil, nes šepečio reikėjo ir komplekte pigiai gavosi. Aliejus toks pat, kaip visi.biggrin.gif
Atsakyti
bio silk aliejiukas galima sakyti vienas geriausiu mano kada naudotu:) jei ne jis tai plaukuciai nuo balinimo butu nukrite:P blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojate Hei Poa aliejus?
Užsisakiau, ir tik tada sugalvojau čia paklausti nuomonių doh.gif
Užsieniečių atsiliepimai geri, lietuvių neradau ax.gif
Atsakyti
As dabar darau eksperimenta biggrin.gif Neseniai skaiciau interviu su Monika Belluci kuri atskleide savo plauku paslapti. Ji kaip tikra itale plaukams naudoja gryba alyvuogiu alieju. Taigi nusprendziau 3 menesius naudoti tik alyvuogiu alieju.Ziuresim kas bus. Kol kas viskas super, plaukai spindi ir yra labai glotnus.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2015 02 08, 00:02)
bio silk aliejiukas galima sakyti vienas geriausiu mano kada naudotu:) jei ne jis tai plaukuciai nuo balinimo butu nukrite:P blush2.gif


Ir aš jį naudoju smile.gif Darbą savo atlieka, kvepia skaniai. Tiesa dar naudoju aliejaus kaukes, bet jos labiau patį plauką stiprinti skirtos. Be aliejuko negaliu nei dienos išgyventi lotuliukas.gif

Sakiau, kai baigsiu šio didelį butelį bandysiu ką nors natūraliau, bet tik todėl, kad mėgstu su savimi eksperimentuoti tongue.gif
Atsakyti
esu daug isbandziusi,geriausias man Moroccanoil-Oil-Treatment-for-All-Hair-Types
Atsakyti
Khadi firmos amla aliejus geriausias kuri isbandziau.Tikrai vertas demesio.
Atsakyti
QUOTE(Monika2013 @ 2015 03 25, 18:28)
Khadi firmos amla aliejus geriausias kuri isbandziau.Tikrai vertas demesio.

Kur perkate?
Atsakyti