Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris aliejukas geriausias?

Apklausa: Kuris aliejukas geriausias? (197 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano blonduotiems plaukams, tai sis aliejukas superinis. Suglotnina plaukus, lengvina issukavima, pamaitina. Nu man jis geriu geris smile.gif Naudoju trecia buteliuka ir neketinu keisti i kita.
user posted image
Atsakyti
Domina komentarai apie organix Nourishing Coconut Milk Anti-Breakage Serum smile.gif
Atsakyti
Mano pats paciausias- Kerastase Elixir Ultime wub.gif
Atsakyti
Ziuriu, dauguma cia balsuoja uz savo, tai ir as pasirinkau :kitas"
Balsuoju uz savo megstama aliejuka Shine rose user posted image
Puikiai glotnina plaukus, nors aliejine priemone, neapsaunkina plauko. Man svarbu, kad suglotnintų galiukus, nes kazkodel pas mane jie tokie idomus, praeina pora savaiciu po kirpimo, plaukai normalius, o galiukai pasiure jau. Siaip plaukai nera sausi. Tai bandziau ir is CHI Biosilk (patiko), ir kazkoki marakujos ar pan., dabar favoritas sitas thumbup.gif
Atsakyti
Mano dabartinis atradimas - tai Dove aliejus dideliam stikliniam buteliuke. Nu rezultatas po jo visada superinis, o naudojasi be galo taupiai, uzteks kokiems 5 metams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 04 07, 05:59)
Mano dabartinis atradimas - tai Dove aliejus dideliam stikliniam buteliuke. Nu rezultatas po jo visada superinis, o naudojasi be galo taupiai, uzteks kokiems 5 metams biggrin.gif

Apie šį kalbate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 04 07, 08:59)
Mano dabartinis atradimas - tai Dove aliejus dideliam stikliniam buteliuke. Nu rezultatas po jo visada superinis, o naudojasi be galo taupiai, uzteks kokiems 5 metams biggrin.gif


Tepat ir ant sausu ar tik ant slapiu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2016 04 13, 04:18)
Tepat ir ant sausu ar tik ant slapiu ? smile.gif


Pirmiausia ant dregnu. Nors kartais ir ant sausu pateplioju smile.gif
Atsakyti
Turinčioms plonus, retus, lengvus plaukus, kuriuos labai lengva apsunkinti, rekomenduoju išbandyti Gliss Kur 6 Miracle Oil Essence:
vartotojo įkelta nuotrauka
Lengvos konsistencijos, maloniai kvepiantis kazkuo sokoladiniu, plauku, bent jau man, neapsunkina. Jau metus naudoju, labai skalsus, esu juo patenkinta. (Mano plaukai pusilgiai, ploni ir reti, nuolat dažomi bet nėra blondinti ar paveikti chemiškai, greitai riebaluojasi, galai sausi.) Savo konsistencija man kazkiek primena Kerastase Oleo-Relax, kurio ne vieną buteliuką esu sunaudojus, patikdavo ir kvapas ir plaukų neapsunkindavo.

Dar esu turejus CHI Silk Infusion, poveikis jo geras, bet jis jau tirstas ir sunkus, reikia stengtis neperdozuot nes su juo lengva plaukus apsunkint, ir dar man nepatiko jo kvapas grynai vyriskas, kaip kokio vyrisko kremo po skutimosi. biggrin.gif Macadamia Healing Oil Treatment - irgi tirstas, yra rizika apsunkinti plonus plaukus, reikia labai atsargiai su dozavimu, bet man labai patinka jo kvapas, wub.gif o ir poveikis saikingai dozuojant geras, todėl su malonumu pirkčiau vėl. ax.gif Biosilk Silk Therapy esu tik mėginuką turėjus, nekažką prisimenu, lyg ir neblogas buvo.
Turėjau ir Avon aliejuką, tą žalią jų bestselerį, nieko ypatingo man jis buvo, plaukų neapsunkindavo bet ir kažkokio ryškesnio rezultato nedavė, kvapas malonus bet labai stiprus ir greit atsibodo, o dar jis su alcohol denat., tai tikrai nekartočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 kovo 2017 - 11:16
Rašydama tinklaraštį išbandaug daug aliejukų, bet pats pačiausias, nurungęs iki tol favoritu buvusį Kerastase yra
aliejus šiurkštiems plaukams "MATRIX Biolage ExquisiteOil Monoi Oil"
Mano atsiliepimas:
http://www.venividi....eoil-monoi-oil/
Tiesiog mano plaukai labai stori, banguoti, nepaslankūs, tad šis aliejus minkština, glotnina, neleidžia galams pūstis.

Taip pat vienas ir iš rečiau linksniuojamų yra "Salerm" plaukus stipriai atstatantis serumas "Biokera Arganology"
http://www.venividi....era-arganology/

taip pat labai patiko, kad gana sunkus, bet neapsunkinantis.
Kadaise maniau, kad visi tie aliejukai vienodi, nes nu kas ten gali skirtis. Tik silikonai ir kažkiek aliejaus. Bet pastebėjau, kad tie, kurie delne atrodo skystesni, lengvesnės konsistencijos, paradoksalu, bet labiau riebina plaukus, jų lengva padaugint.
Atsakyti
As noriu isbandyt lb isgirta Quai alieju.. smile.gif gal kuri bandet?
http://eu.feelunique...I-Hair-Oil-50ml
Atsakyti

Turiu Wella SPA Luxe aliejuką.

Esu visai patenkinta, anksčiau tepdavau išsidžiovinus plaukus, dabar tepu prieš džiovinimą. Jau tepant šlapius plaukus juos išnarplioja, padaro paklusnesniais.

Tepant išdžiovintus plaukus nuima pasipūtimą, suglotnina, plaukai labai švelnūs, blizgūs.

Labai skalsus, net vieno paspaudimo per daug. Pas mane plaukų daug.

Plaukus trenku vakarais, ryte jie dar glotnesni.

Kvapas nuostabus mano nosiai.

DSC_0002.png

Foto iš (http://beautyinthemi...air-review.html)

Atsakyti