Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Atsiprašau pavadinau temą didelėmis raidėmis dabar pataisiau.
smile.gif
Atsakyti
laba, as pirma karta prisijungiau prie super mamu, si tema man yra labai aktuali, nes pati ja sergu 5 metus, tikiuosi priimsite mane i si buri ir pasidalinsite patarimais ir patirtimi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglema @ 2008 09 17, 11:44)
Atsiprašau pavadinau temą didelėmis raidėmis dabar pataisiau.
  smile.gif

Ačiū už naują temelę 4u.gif
O gal mokat kaip įkelti senos temos nuorodą, kad jei ką, nereiktų ieškot po visur g.gif
Džiaugiames gyvenimu toliau thumbup.gif
Grįžau iš Turkijos, tai ir pasimaudžiau ir pasideginau, kol kas viskas gerai wub.gif
Ten iš viso jokių minčių apie ligą nekilo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(saaulute @ 2008 09 17, 11:49)
laba, as pirma karta prisijungiau prie super mamu, si tema man yra labai aktuali, nes pati ja sergu 5 metus, tikiuosi priimsite mane i si buri ir pasidalinsite patarimais ir patirtimi. smile.gif

Sveika mirksiukas.gif
džiugu, kad prisijungei, bet kartu ir gaila, kad dar viena serganti...
Atsakyti
ANKSTESNĖ TEMA

citrute, kokios smagios naujienos thumbup.gif Pailsėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Insomnia: 17 rugsėjo 2008 - 12:43
QUOTE(Insomnia @ 2008 09 17, 12:42)
ANKSTESNĖ  TEMA

citrute, kokios smagios naujienos thumbup.gif Pailsėjai?

Pailsejau thumbup.gif
tik biški viskas ne pagal planą išėjo doh.gif turėjom važiuot visi keturi, bet mažasis prieš dieną susirgo. nebėjo nei bilietų sukeisti, nei parduoti unsure.gif Tai krikštatėviai mažojo pasiėmė atostogas, jiems pailkom ir išskridom (skaudama širdimi verysad.gif ) tryse. tai pailsėjau nerealiai wub.gif vaiko pasiilgau nerealiai blush2.gif
namų ruoša vėl tapo miela, o vaiko kaprizai tik juokas thumbup.gif
dabar adaptuojuos fiziškai (jau nugarą jaučiu, kaulus, raumenis, žodžiu vėl jaučiu, kad turiu savo kūną tongue.gif ). biggrin.gif
Atsakyti
Liekame gal šitoje temoje, ten tos dvi per klaidą, gal moderatoriai ištrintų, nes aš nemoku ir kaip suprantu negaliu. 4u.gif

Labai malonu Citrute, kad pailsėjai, kad jautiesi gerai. smile.gif
Papildyta:
Sveika naujokele kad prisijungei, malonu ir kartu gaila, nejauku kad jaunų sergančių žmonių yra daug. schmoll.gif
Atsakyti
Kuom mažinate padidėjusi jautrumą, t.y kai prisilieti prie šalto ar gerai šilto ir jauti skausmą pvz: vandens ar indo. schmoll.gif vitaminus vartoju B klasę ir Cordicepsą ar kas nors yra būtent jautrumui ar tai paūmėjimo požymis ir tiek. schmoll.gif
Atsakyti


Labai "dega" kojos raumuo ar jums taip buvo ar būna? Ir gal žinot ar metilpredmizolonas ar predmizolonas paūmėjus išsėtinei ar būna tabletėmis ? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglema: 21 rugsėjo 2008 - 21:55
QUOTE(eglema @ 2008 09 21, 21:55)
Labai "dega" kojos raumuo ar jums taip buvo ar būna? Ir gal žinot ar metilpredmizolonas ar predmizolonas paūmėjus išsėtinei ar būna tabletėmis ? schmoll.gif

Man taip buna, bet nieko nedarau. kartas nuo karto pageriu magni papildomai, ginkmedi. taip gal buvo menesi, bet praejo. i gydytojus net nesikreipiau blush2.gif .
P.S.dabar sedziu visa isberta, ir nesuprantu kas yra, nei niezti nei ka, vakar ir temperatura 38 buvo... kazi ar gali buti alergija kokia g.gif o pas gydytojus eiti nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2008 09 22, 08:48)
P.S.dabar sedziu visa isberta, ir nesuprantu kas yra, nei niezti nei ka, vakar ir temperatura 38 buvo... kazi ar gali buti alergija kokia  g.gif o pas gydytojus eiti nenoriu  ax.gif


O tu vėjaraupiais persirgus? g.gif

Atvežė man penktadienį krikštadukrą. Irgi sakė, kad alergija. Bet man tai į vėjaraupius panašu (nors niekada nemačius biggrin.gif ). O nei aš, nei vaikas jokiom vaikiškom ligom nesirgę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2008 09 22, 09:48)
Man taip buna, bet nieko nedarau. kartas nuo karto pageriu magni papildomai, ginkmedi. taip gal buvo menesi, bet praejo. i gydytojus net nesikreipiau  blush2.gif .
P.S.dabar sedziu visa isberta, ir nesuprantu kas yra, nei niezti nei ka, vakar ir temperatura 38 buvo... kazi ar gali buti alergija kokia  g.gif o pas gydytojus eiti nenoriu  ax.gif


Gali būti vėjaraupiai, jei maža nesirgot, bet mūsų metuose būna rečiau.Gal koks maistas, gal vanduo pamastykit, ką naujo darėt ar valgėt ko anksčiau nedarėt, jei t-ra nekris ar bėrimas nedings teks kreiptis į daktarus. ax.gif
Atsakyti
Pries metus abu vaikai nerealiai sirgo vejaraupiais, tai zinau kas tai yra, plius ir MB nuo ju pasigaves buvo doh.gif . o as vaikysteje sirgau. Skambinaus gydytojai, sake atvaziuot, bet kartu pamaste, kad greiciausiai bus alergija nuo saules blush2.gif tai ryt, jei spesiu, reiks nulekti, nes siandien dukrytes jubiliejus wub.gif ir jau nebeiseina ax.gif
Atsakyti