Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveikutės norėčiau prątęsti mums aktualią temą g.gif
Atsakyti
Siūlyčiau temą pratęsti čia 4u.gif kad "nekabėtų" tuščia tema.

Tai ar galėtumėte pakomentuoti Tas žolines arbatas? biggrin.gif Nr. 16
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 20, 17:17)
Siūlyčiau temą pratęsti čia  4u.gif kad "nekabėtų" tuščia tema.

Tai ar galėtumėte pakomentuoti Tas žolines arbatas? biggrin.gif  Nr. 16



na tikekimes cia ras mus kitos mergaites 4u.gif o jums aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Nėr už ką smile.gif. Svarbu dabar temą palaikyti viršuje, kad lengviau mus rastų smile.gif
Atsakyti
sveikutes, einu trink savaja, manosios turbut nepastebejot sukurtos 17:18... blush2.gif
o geriausia, kad istrint negaliu... doh.gif ir Meletė sukure nauja po 12 val. siek tiek lotuliukas.gif ot kad kopiju padarem biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 20 vasario 2010 - 21:08
QUOTE(Gretuteka @ 2010 02 20, 22:03)
sveikutes, einu trink savaja, manosios turbut nepastebejot sukurtos 17:18... blush2.gif
o geriausia, kad istrint negaliu... doh.gif ir Meletė sukure nauja po 12 val. siek tiek  lotuliukas.gif  ot kad kopiju padarem biggrin.gif


Na mes jas, bet kuriuo atveju "sunaudosim", kalbos tai daug biggrin.gif Tik vat apsispręsti reikia, kur liekam. ax.gif

Tik, kad aš prieš šią temą rasdama per paiešką tikrinau, tai nerodė nei vienos iš jūsų temų blush2.gif Taigi labai atsiprašau

Jei nuspręsite kur kitur bendrauti, parašykite nuorodas kur liekam, prašau smile.gif
Atsakyti
as tai jau pradejau duotis po visas pratestasias temas.. biggrin.gif tai kuom baigem mergaites? biggrin.gif jei apie tas zoles Nr. 16, tai bandziau ir as, savaite pageriau, issigandau , ir nutraukiau... nes pradejo tirpti visas kunas kapitaliai nuo galvos iki koju pirsciuku.. blink.gif kai nebegeriau, praejo, nebetirpo ...
Atsakyti
QUOTE(krissti@ @ 2010 02 21, 11:51)
as tai jau pradejau duotis po visas pratestasias temas.. biggrin.gif tai kuom baigem mergaites?  biggrin.gif  jei apie tas zoles Nr. 16, tai bandziau ir as, savaite pageriau, issigandau , ir nutraukiau... nes pradejo tirpti visas kunas kapitaliai nuo galvos iki koju pirsciuku.. blink.gif  kai nebegeriau, praejo, nebetirpo ...


Aš ilgą laiką pralaikiau jas lentynoje, nedrįsau gerti, bijojau, kad bus žiauriai neskanios ir, kad nepaskatintų ligos (nes jų sudėtį pasiskaičius aiškiai matyti imuniteto stiprinimas, o kai kurie nerekomenduoja per daug jį stiprinti g.gif ). Dabar geriu arbatas, atakų seniai nebuvo (5 mėn biggrin.gif ) ir jaučiuosi daug stipresnė, bet čia gal tik sutapimas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 21, 12:55)
Aš ilgą laiką pralaikiau jas lentynoje, nedrįsau gerti, bijojau, kad bus žiauriai neskanios ir, kad nepaskatintų ligos (nes jų sudėtį pasiskaičius aiškiai matyti imuniteto stiprinimas, o kai kurie nerekomenduoja per daug jį stiprinti g.gif ). Dabar geriu arbatas, atakų seniai nebuvo (5 mėn  biggrin.gif ) ir jaučiuosi daug stipresnė, bet čia gal tik sutapimas. smile.gif


tai ka, atakos tau buna kas 5 men? blink.gif as organizma stiprinu ivairiais budais, manksta darau kiekviena diena, geriu vitaminus, linu semenu alieju, valgau ziedadulkes ir pan... smile.gif ir arbatas geriu tik zoleliu, siuo metu geriu eziuoles arbata, beje be cukraus... smile.gif
Atsakyti
Na aš gana trumpai sergu (1,5 m.) Tai pernai gruodį gulėjau ligoninėje (prieš tai buvo 2 vėmimo priepuoliai, po kurių savaitę negalėdavau vaikščioti, tik vėliau diagnozavo priežastį), sausį kovą nevaldžiau dešinės kojos (tai gydytojais mano, kad tai irgi ligos paūmėjimas buvo), o liepą vėl ligoninė. smile.gif Po liepos mėnesio kol kas viskas gerai. Nežinau ar čia džiaugtis ar čia verkt. smile.gif

Stengiuosi stiprinti organizmą... bet ne visada sekasi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 21, 13:49)
Na aš gana trumpai sergu (1,5 m.) Tai pernai gruodį gulėjau ligoninėje (prieš tai buvo 2 vėmimo priepuoliai, po kurių savaitę negalėdavau vaikščioti, tik vėliau diagnozavo priežastį), sausį kovą nevaldžiau dešinės kojos (tai gydytojais mano, kad tai irgi ligos paūmėjimas buvo), o liepą vėl ligoninė. smile.gif Po liepos mėnesio  kol kas viskas gerai. Nežinau ar čia džiaugtis ar čia verkt.  smile.gif

Stengiuosi stiprinti organizmą... bet ne visada sekasi... smile.gif

Na, as ir naujoke... man diagnozavo rugsejo men., tai man tik 5 men dar ... o diagnozavo is karto, nes atvaziavau i poliklinika su nutirpusiu visu kunu, po poros savaiciu vos vilkau kojas, sakutes nebenulaikiau... unsure.gif po poros men ligoniniu atsigavau, tai dabar stengiuosi kaip imanydama stiprinti organizma, bus matyti kaip cia kas toliau... svarbiausia nepasiduoti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krissti@ @ 2010 02 21, 12:11)
Na, as ir naujoke... man diagnozavo rugsejo men., tai man tik 5 men dar ... o diagnozavo is karto, nes atvaziavau i poliklinika su nutirpusiu visu kunu, po poros savaiciu vos vilkau kojas, sakutes nebenulaikiau... unsure.gif  po poros men ligoniniu atsigavau, tai dabar stengiuosi kaip imanydama  stiprinti organizma, bus matyti kaip cia kas toliau... svarbiausia nepasiduoti.. mirksiukas.gif


organizma stiprinti tai reik, tik nestiprink per daug imuniteto... neveltui IS yra autoimunine liga... nes kuo labiau stiprinsi imuniteta, tuo dazniau bus atakos ir tuo labiau progresuos liga...
mano duktereciai kovo gale bus tik 3 metai, bet irgi turi autoimunine liga sad.gif kitokia nei mano, bet labai liudna ir graudu kai 3 metu vaikas vos paeina... tai kai nuo persalimu jai stiprino imuniteta, tai ji tuo labiau nepaejo... o kai yra stiprinamas ne imunitetas, tai jai stipriai pagerejo... bet kai persala, visad pablogeja sad.gif man ir buvo ranka patirpusi, kai buvau persalusi, bet kai sveikata pasitaise dingo ir tirpimas...

o kaip sake gretuteka del vaistu, tai as pilnai pritariu... nuo ju tik daug blogiau
Atsakyti