Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

labukas, gal keliaujam čia visos? ax.gif nes bendraujam per du forumus biggrin.gif savo temą paprašiau, kad ištrintų moderatorės, bet tebelikus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 21 vasario 2010 - 17:52
QUOTE(NeNuorama` @ 2010 02 21, 16:20)
organizma stiprinti tai reik, tik nestiprink per daug imuniteto... neveltui IS yra autoimunine liga... nes kuo labiau stiprinsi imuniteta, tuo dazniau bus atakos ir tuo labiau progresuos liga...
mano duktereciai kovo gale bus tik 3 metai, bet irgi turi autoimunine liga sad.gif kitokia nei mano, bet labai liudna ir graudu kai 3 metu vaikas vos paeina... tai kai nuo persalimu jai stiprino imuniteta, tai ji tuo labiau nepaejo... o kai yra stiprinamas ne imunitetas, tai jai stipriai pagerejo... bet kai persala, visad pablogeja sad.gif man ir buvo ranka patirpusi, kai buvau persalusi, bet kai sveikata pasitaise dingo ir tirpimas...

o kaip sake gretuteka del vaistu, tai as pilnai pritariu... nuo ju tik daug blogiau


o cia ka turi omeny, organizma stiprinti , o ne imunine sistema? blink.gif ka siulai daryti, o ko nea? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krissti@ @ 2010 02 21, 19:02)
o cia ka turi omeny, organizma stiprinti , o ne imunine sistema? blink.gif  ka siulai daryti, o ko nea? unsure.gif


zinau tiksliai, kad imbieras ir zensenis nerekomenduojami ir netinkami smile.gif o siaip as pagrinde vartoju omega3 ir neurorubina...
mane kai is ligonines israsinejo (kai nustate diagnoze), tai daktaras pasake iskart: rekomenduojama valgyt daug zuvies, nerekomenduojama kiauliena. jokiu pirciu, buvimo sauleje ir labai nerekomenduojamas alkoholis. jokiu stresu (lengva pasakyt, sunku padaryt), daug poilsio.
siaip reik stiprinti nervu sistema, o ne imuniteta.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
atsikraustau i cia 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, o jums su neurorubinu viskas gerai būna?

Mano po pirmos ampulės atsiranda labai didelis bėrimas (tokie kaip paauglystės spuogai), nu taip nemalonu schmoll.gif Teko girdėti, kad tai kaip alerginė reakcija į jį, įdomu ar tokiu atveju vis tiek jį vartoti ar geriau nereikia g.gif Kad ir nepakenktų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 22, 10:24)
Mergaitės, o jums su neurorubinu viskas gerai būna?

Mano po pirmos ampulės atsiranda labai didelis bėrimas (tokie kaip paauglystės spuogai), nu taip nemalonu schmoll.gif Teko girdėti, kad tai kaip alerginė reakcija į jį, įdomu ar tokiu atveju vis tiek jį vartoti ar geriau nereikia g.gif Kad ir nepakenktų  blush2.gif

man berimas islysdavo po 8- 10 ampuliu. Tada zinodavau kad gana. Tas pats su vitamino B kapsulemis. Ilgiau pavartojus pradeda alergizuoti. O dabar as nuo to Avonexo spoguota kaip paaugle, ir veido oda labai negrazi verysad.gif Superine niekada nebuvau, bet pretenziju odai neturejau. Neviltis apima i veidrodi ziurint.verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 02 22, 16:42)
man berimas islysdavo po 8- 10 ampuliu. Tada zinodavau kad gana. Tas pats su vitamino B kapsulemis. Ilgiau pavartojus pradeda alergizuoti. O dabar as nuo to Avonexo spoguota kaip paaugle, ir veido oda labai negrazi verysad.gif Superine niekada nebuvau, bet pretenziju odai neturejau. Neviltis apima i veidrodi ziurint.verysad.gif


Va va va, o mane beria po 1-2-os. g.gif Gal man netinka?
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2010 02 22, 16:42)
man berimas islysdavo po 8- 10 ampuliu. Tada zinodavau kad gana. Tas pats su vitamino B kapsulemis. Ilgiau pavartojus pradeda alergizuoti. O dabar as nuo to Avonexo spoguota kaip paaugle, ir veido oda labai negrazi verysad.gif Superine niekada nebuvau, bet pretenziju odai neturejau. Neviltis apima i veidrodi ziurint.verysad.gif

man kazkaip po Avonexo nieko,oda svari ir lygi.Bet kai vartojau Copaxone ir neurorubina tai buvo baisu doh.gif o nuo vitaminu B pykinti pradeda g.gif
Atsakyti
ar priimsit naujokę blush2.gif

nesergu šia liga, tad nesuprantu ką jūs jaučiat ar išgyvenat 4u.gif
bet egzistuoja žmogeliukas, kuris man labai svarbus... jis žino, kad serga šia liga, bet apie ją nieko nežino, nes nenori žinot... nei jo tėvai nei aš jam nieko nesakau unsure.gif jo tėvai jam pasakę, kad tai nieko blogo, aš negaliu taip meluot, todėl nesakau nieko... 4u.gif


noriu būt čia, kad žinočiau visus gydimo būdus ir komplikacijas, kurių galima būtų laukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 02 22, 20:26)
ar priimsit naujokę blush2.gif

nesergu šia liga, tad nesuprantu ką jūs jaučiat ar išgyvenat  4u.gif
bet egzistuoja žmogeliukas, kuris man labai svarbus... jis žino, kad serga šia liga, bet apie ją nieko nežino, nes nenori žinot... nei jo tėvai nei aš jam nieko nesakau  unsure.gif  jo tėvai jam pasakę, kad tai nieko blogo, aš negaliu taip meluot, todėl nesakau nieko...  4u.gif
noriu būt čia, kad žinočiau visus gydimo būdus ir komplikacijas, kurių galima būtų laukt  4u.gif

gal ir gerai kad nesidomi. Kai as pradejau dometis, pasidariau ligone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(noras1 @ 2010 02 22, 09:24)
Mergaitės, o jums su neurorubinu viskas gerai būna?

Mano po pirmos ampulės atsiranda labai didelis bėrimas (tokie kaip paauglystės spuogai), nu taip nemalonu schmoll.gif Teko girdėti, kad tai kaip alerginė reakcija į jį, įdomu ar tokiu atveju vis tiek jį vartoti ar geriau nereikia g.gif Kad ir nepakenktų  blush2.gif

Man taip pat kai tik suleido 2ampules iskart ismete demes, pati nekaip jauciausi todel iskart gydytoja pasake tu neurorubino ampulem alergiska ir patare daugiau niekad nenaudoti. schmoll.gif Tad dabar geriu omega-3 ir neurozan. Lyg ir neblogai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2010 02 22, 20:26)
ar priimsit naujokę blush2.gif

nesergu šia liga, tad nesuprantu ką jūs jaučiat ar išgyvenat  4u.gif
bet egzistuoja žmogeliukas, kuris man labai svarbus... jis žino, kad serga šia liga, bet apie ją nieko nežino, nes nenori žinot... nei jo tėvai nei aš jam nieko nesakau  unsure.gif  jo tėvai jam pasakę, kad tai nieko blogo, aš negaliu taip meluot, todėl nesakau nieko...  4u.gif
noriu būt čia, kad žinočiau visus gydimo būdus ir komplikacijas, kurių galima būtų laukt  4u.gif

o as manau kad blogai kad nesidomi.Man is pradziu daktaras taip graziai ja nupiese,pasake kad gali daugiau nepasireiksti.As ir nesidomejau, nesisaugojau saules,daug dirbau,pavargdavau,i pirti nueidavau...viena nakti su didziule isterija atsikeliau,atvaziavo greitoji,sake insultas doh.gif ligoninei pasirode kad cia dar viena ataka,tada kazkaip nusiraminau.Po sito visko apie sia liga jau zinau turbut viska, ko is jos galima tiketis, jo vengti... 4u.gif
Atsakyti